SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Odehraná utkání


SK Zichovec - Sokol Tuřany10. 10. 20204 : 0

Škoda, že pohlednému zápasu nemohli přihlížet diváci. V kompletní sestavě jsme byli po celý zápas lepším týmem a o naše góly se postarali Kroutil 2, Pospíšil a Forster (PK).

SK Otvovice - SK Zichovec3. 10. 20206 : 0

Ve značně improvizované sestavě jsme prožili poločas hrůzy (5:0). Ve druhé části se bramkostroj domácích, možná i díky většímu věkovému průměru, zasekl.

SK Zichovec - FC Koleč19. 9. 20203 : 2np

Hosté získali v týdnu hned tři nové posily a na jejich výkonu to bylo znát. V úvodní půhodince nás výrazně přehrávali a šli i do dvoubrankového vedení. V tu chvíli to s náma nevypadalo vůbec dobře. Vše ale změnily naše dva možná i šťastné góly na konci půle. Do té druhé přeskupili trenéři sestavu a my měli rázem navrch.Strhnout vítězství na naši stranu se nám ale nepovedlo. To se zadařilo až v penaltovém rozstřelu. Hosté byli lepší v první půli, my v té druhé. Dělba bodů je tak naprosto spravedlivá.

Slavoj Zvoleněves - SK Zichovec12. 9. 20203 : 4np

Vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Na naše vedení z PK odpověděli domácí obratem skóre. Nám se ale vždy podařilo vyrovnat. Nejprve opět Pospíšilem na 2:2 a v samotném závěru z druhé penalty Červenkou (3:3). V penaltovém rozstřelu jsme byli úspěšnější a odvezli si tak dva body. V poslední munutě utkání byl vyloučen náš Pospíšil a domácí Radošínsky za vzájemnou potyčku. Trenér před utkáním napočítal hned šest omluvenek a tak si premiéru za dospělé odbyl patnáctiletý Král, který odehrál celý zápas a v rozstřelu proměnil i penaltu.  

SK Zichovec - Sokol Knovíz5. 9. 20206 : 2

Hosté nás v úvodu zaskočili aktivní hrou. Byli lepším týmem a z nástupu vytěžili dvoubrankové vedení. Od 30.minuty jsme ale získávali postupně stále více půdy pod nohama. Do půle jsme z penalty snížili a v té druhé náš mladý tým hosty doslova uběhal. Pěti góly dokončil obrat, který řídil kapitán mužstva Forster, autor čtyř branek.

SK Stehelčeves - SK Zichovec30. 8. 20207 : 2

Domácí byli od úvodní minuty jasně lepším týmem. Přesně zakončovanými kombinacemi v rychlosti odskočili na poločasové vedení 4:0. My jsme v úvodu druhé půle korigovali Rubešem na 4:1, jenže domácí bleskurychle odpověděli a nadělili nám sedm branek. Naši druhou branku přidal rovněž Rubeš. 

SK Zichovec - Sokol Smečno22. 8. 20202 : 1

Přípravné utkání. Obě branky Zichovce Kroutil.

FC Olešná - SK Zichovec16. 8. 20203 : 1

Přípravné utkání. Branku Zichovce Hošek.

FK Lahošť - SK Zichovec8. 8. 20204 : 0

Přípravné utkání.

Sokol Uhy - SK Zichovec2. 8. 20202 : 1

Přípravné utkání na turnaji v Uhách. Branku Zichovce Mutl.

SK Zichovec - FC Lahošť27. 6. 20206 : 4

Přípravné utkání. Branky Zichovce Kroutil 3, Forster, Matějovič a Hložek.

SK Zichovec - FC Olešná13. 6. 20204 : 3

Přípravné utkání. Branky Zichovce  Mansfeld, Forster, Sklář, Kroutil.

Slavoj Zvoleněves - SK Zichovec1. 3. 20201 : 3

Přípravné utkání na zimním turnaji v Rynholci. Branky Pospíšil 2, Hartman.

Baník Rynholec - SK Zichovec16. 2. 20205 : 1

Přípravné utkání na zimním turnaji v Rynholci. Branku Zichovce Pospíšil.

SK Kročehlavy - SK Zichovec9. 2. 20204 : 0

Přípravné utkání na zimním turnaji v Rynholci.

TJ Roztoky - SK Zichovec1. 2. 20206 : 1

Přípravné utkání na zimním turnaji v Rynholci. Branku Zichovce vstřelil Hošek.

SK Stehelčeves - SK Zichovec16. 11. 20190 : 3k

Utkání bylo v 88. minutě hlavním rozhodčím ukončeno pro inzultaci asistenta rozhodčího hostí domácím hráčem.

Branky: 66.Skořepa - 69.Hartman

Utkání začalo pro nás hodně smolně. Hned v 1. minutě prošlápl Skořepa našemu golmanovi Vokalovi břicho a ten musel v 18. minutě střídat. Do branky se postavil Matějovič a vedl si výborně. Po bezbrankovém poločase otevřel skóre v 66. minutě Skořepa, když jsme se nechali unést dobýváním hostující branky a dlouhý míč za obranu doběhl nejnebezpečnější hráč domácích a přehodil našeho brankáře - 1:0. V této pasáži utkání jsme ale měli jednoznačně navrch a odpověděli jsme rychle Hartmanem, který prošel podél brankové čáry a z úhlu prostřelil výborného domácího brankáře - 1:1. Když utkání směřovalo k závěru a k penaltovém rozstřelu, neunesl domácí hráč na střídačce odmávaný jasný ofsajd, rozběhl se k asistentovi rozhodčího a úderem ho poslal k zemi. Rozhodčí Dvořák utkání ihned ukončil. O výsledku zápasu tak rozhodla DK s jeho kontumací ve prospěšch našeho týmu.  

Sestava: Vokal-Hložek,Červenka,Vopata,Kutil-Kokeš,Forster,Dvořák,Mansfeld,Pospíšil-Hartman

Střídali: Matějovič,Rubeš K,Pivoňka

SK Zichovec - Slavoj Pozdeň B9. 11. 20192 : 3np

Branky: Forster, Pospíšil - Matušů 2

Hosté působili fotbalovějším dojmem, my bojovnějším. Plichtu první půle zařídili domácí Forster přímo z rohu (40.) a pozdeňský Matušů, který o minutu později rychlý protiútok zakončil ranou pod břevno - 1:1. S blížícím se koncem zápasu se zdálo, že náš mladší tým začíná mít navrch. To potvrdil v 70. Pospíšil, když z hranice vápna přízemní střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:1. Výhru mohl pojistit Forster, ale z očí do očí ho vychytal Pražák a napravil tak zaváhání při první brance. Z poslední akce zápasu ale hosté srovnali na 2:2 (Matušů)a došlo tak na spravedlivou dělbu bodů. Bonusový bod si pak připsali hosté, když v sedmé sérii našemu Dvořákovi penaltu chytil Pražák a hostující kapitán Kuhn následně nezaváhal.

Sestava: Vokal-Pivoňka,Červenka,Vopata,Kutil J-Hložek,Forster,Dvořák,Pospíšil-Rubeš K,Rubeš O

Střídali: Matějovič, Baňka  

Sokol Uhy - SK Zichovec2. 11. 20193 : 1

Branky: Šmolík, Pekárek, vlastní Forster - Pospíšil

V prvním poločase jsme domácí přispendlili na jejich vlastní polovině. Z totální převahy jsme nastřelili tyč, měli dva TK z hranice vápna a na domácího brankáře vyslali nespočet většinou ale zblokovaných střel. Až v samotném závěru prostřelil Pospíšil domácího brankaře a my vytěžlili z obrovské převahy alespoň jednobrankové poločasové vedení - 0:1. V druhé půli ale domácí hned v úvodu z první jejich vážnější šance Šmolíkem srovnali skóre (1:1) a začali být lepším týmem. My si již vytvořili jen jednu šanci Mansfeldem, kterého nohou vychytal domácí brankář. Domácím navíc vyšlo neuvěřitelně střídání, když nastoupivší Pekárek si rovnou křikl o rozehrání rohu nakrátko a jeho střela Hoškovi prošla mezi rukama 2:1. Náš zmar jsme zakončili vlastní brankou Forstera, který tísněn Pflegrem nasměroval střílenou přihrávku na zadní tyči do vlastní branky - 3:1. Kdo dnes viděl třeba jen druhý poločas, výsledku se nediví. Kdo ale i ten první, tak ten určitě ještě teď nechápe, proč jsme do poločasu nevedli o pět gólů a v utkání jednoznačně nezvítězili.

Sestava: Hošek-Hložek,Červenka,Vopata,Kutil Z-Forster,Dvořák,Macák,Kutil J-Pospíšil,Rubeš K

Střídal Mansfeld

SK Zichovec - FK Žižice26. 10. 20191 : 3

Branky: 87. Pospíšil - 40. a 65. Hrdlička, 30. Koten

V sobotním zápase jsme se s formou nepotkali a podali nejslabší podzimní výkon. Několik šancí jsme si během zápasu sice vypracovali, ale proměnili jen jedinou Pospíšilem v závěru zápasu, která jen stačila na kosmetickou úpravu výsledku. To hosté dokázali pěkný výkon potvrdit i gólově. Nejprve se trefil Koten, když zkušeně zakončil brejk po našem rohu. Druhou a nakonec i rozhodující branku přidal ještě do půle z TK Hrdlička a tentýž hráč i zakončil gólový účet po naši nepřesné rozehrávce.

Sestava: Volák - Kutil J,Červenka,Vopata,Kutil Z-Forster,Dvořák,Mansfeld,Pospíšil-Rubeš O, Rubeš K

Střídali: Hložek, Hulcr, Pivoňka 

SK Dřetovice - SK Zichovec19. 10. 20194 : 2

Branky: Čechovský 2, Havlík, Žemla - Pospíšil, Macák

Utkání druhého se třetím nabídlo pěkný fotbal. Úvodní dvacetiminutovka patřila nám a šli jsme do vedení po lobu Pospíšila. Domácí srovnali Čechovským po střele z úhlu a od té chvíle byli domácí lepším týmem a po závaru před naší brankou šli ještě do polčasu do vedení. V tom druhém byli důraznější a především Čechovský byl stálým nebezpečím pro naši branku. Ten také ztvýšil po rohu hlavou na 4:1 a před ním skóroval na 3:1 po průniku podél autové čáry střelou na bližší tyč jeho spoluhráč Žemla. My jsme už jen korigovali Macákem umístěnou střelou k tyči z hranice vápna na konečných 4:2. Domáci potvrdili, že jim druhá příčka patří oprávněně. Svým důrazem a zarputilostí si šli za třemi body. Určitě se budou chtít rvát i o postup do přeboru.

Sestava: Volák-Hložek,Červenka,Kutil Z,Kutil J-Forster,Dvořák,Macák,Mansfeld-Pospíšil,Rubeš O.

Střídali: Rubeš K,Hulcr,Matějovič

SK Zichovec - Sokol Hrdlív12. 10. 20195 : 4

Branky: Hartman a Stenzl 2, Mansfeld - Kočínský, Hrubý, Arlt, Vondrák

Ruku na srdce. Podle postavení Hrdlíva v tabulce jsme čekali jiného soupeře. Naše přesvědčení navíc utvrdila i rychlá branka Hartmana ve 4. minutě - 1:0. Jenže ta pomohla spíše soupeři. Tomu od té chvíle zcela patřila první půle a z nápadité kombinace v ofenzivní fázi vytěžil zaslouženě dvougólové vedení - 1:3. Naštěstí pro nás ale vyšly z kabiny po půli jiné týmy. Hrdlív se zatáhl a zrějmě chtěl ubránit svoje vedení. Našemu trenérovi Mansfeldovi vyšel tah s nasazením nováčka Stenzla. Ten dvěma góly přispěl k obratu skóre. Jenže na naši opětovně vedoucí branku Hartmana  po TK na 4:3, našli hosté Vondrákem odpověď - 4:4. Remíza by utkání asi odpovidala. Proti byl ale Mansfeld, když v 81. zatočil míč pod břevno - 5:4. V poslední minutě ještě Hartman odmítl hattrick po zahozené penaltě. Navíc hosté z poslední šance jen díky reflexu Falcníka nevyrovnali. Závěr jen pro silné nervy...

Sestava: Falcník - Hložek, Korbel, Červenka, Vopata - Forster, Dvořák, Mansfeld, Pospíšil -  Hartman, Rubeš K.

Střídali: Stenzl, Hošek, Kostelecký

Sokol Blevice - SK Zichovec5. 10. 20191 : 4

Branky: Žaba - Hartman 2, Mansfeld, Macák

Samotný příjezd k zápasu, kdy jsme v téměř kompletní sestavě hodinu před výkopem a před zamčenými kabinami znejistěli, zda jsme na správném hřišti, naznačoval, kdo se na zápas více těší. A po TK Hartmana a umístěné střele Mansfelda k tyči jsme i potvrdili roli toho více se těšícího týmu. Možná až zbytečnou chybou v úvodu druhé půle, kdy jsme se presink domácích snažili vyřešit fotbalově těžkou přihrávkou golmanovi, nechali domácí Žabou snížit. Bomba Hartmana ze střední vzdálenosti a umístěná střela Macáka daly obrazu hry i odpovídající podobu skóre. Asi nejhezčí branku, neuznanou, vstřelil ale Macák již dříve, když míč parádně zatočil napříč vápnem do šibenice, jenže domácí následně doslova uřvali rozdočího, že gólové střele předcházel faul a ten původně uznanou branku odvolal. Další výhra a i další zápas bez obdržené karty. Náš nový tým se věnuje fotbalu.

Sestava: Hošek-Kutil J,Červenka,Korbel,Kutil Z-Forster,Dvořák,Macák,Mansfeld,Pospíšil-Hartman

Střídali:Hložek, Matějovič   

SK Zichovec - Sokol Tuřany28. 9. 20190 : 2

Branky: 2. a 38. Dragoun

Kdo čekal emotivně vypjatý zápas, musel být zklamán. Obě mužstva se totiž věnovala výhradně fotbalu a stálo to za to. Solidní návštěva (100 diváků) viděla pěkný zápas, který výborně kočíroval rozhodčí Bázler. Hostům z Tuřan výrazně napomohl úvod utkání, když ve 2.minutě křižnou střelou k tyči otevřel skóre utkání Dragoun - 0:1. Nás ale rychlá branka nijak nesrazila a lídrovi jsme byli vyrovnaným soupeřem. Škoda lacinější druhé branky, když nadýchaný míč proletěl přes celé malé vápno a na zadní tyči ho Dragoun usměrnil do sítě - 0:2. Dokonale se tak fotbalově "pomstil" týmu, ve které strávil posledních pět sezón. Ve druhé půli branka nepadla, ale diváci se rozhodně nenudili a potleskem odměnili především pěkný zákrok Hoška, který vytěsnil lobovanou střelu.  

Sestava:Hošek-Hložek,Korbel,Červenka,Vopata-Forster,Dvořák,Pospíšil,Macák,Mansfeld-Rubeš

Střídali: Bardoň, Kokeš

SK Otvovice - SK Zichovec21. 9. 20192 : 1np

Branky: 38.Vymětalík - 50.Dvořák

Dnes jsme narazili na sice podle ročníků narození staršího soupeře, ale fotbaově vyzrálého, který byl hlavně v první půli fotbalovější nás a zaslouženě šel do vedení po skvělém slalomu domácího špílmachra Vymětalíka. My jsme hru vyrovnali v druhé půli a vyrovnali hned i skóre v jejím úvodu po Dvořákově střele k tyči. Bohužel jsme nedokázali využít přesilovku, když se v 69. minutě vyžlutil domácí Nikolajenko. V penaltové rozstřelu jsme propadli - 4:1 a tak si vezeme od třetího mužstva tabulky určitě dobrý bodík. Upřímně si ale přiznejme, že dnešní výkon by příští týden na Tuřany určitě nestačil. Ale třeba jsme si jen včas vybrali slabší chvilku.

Sestava: Křivánek-Kutil J,Červenka,Vopata,Kutil Z-Hložek,Korbel,Dvořák,Forster-Rubeš O,Pospíšil

Střídali: Rubeš K, Kokeš, Hošek. Připraveni Hájek a Kemr

SK Zichovec - Sokol Neuměřice14. 9. 20197 : 0

Branky: Hartman 2, Červenka, Pospíšil, Dvořák, Rubeš O, Rubeš K.

Utkání mělo jednoznačný průběh a ve druhém poločase to již byla jen otázka skóre. Dvě branky zaznamenal Hartman, který se vrátil na hřiště po nucené pětizápasové pauze. Nejhezčí branka utkání padla na 3:0, když po pěkné spolupráci mezi Janem Kutilem a Forsterem uklidil míč do prázdné branky Pospíšil. Zichovec tak potvrdil skvělý vstup do sezony a příští týden ho čeká těžká bitva na půdě třetích Otvovic a o týden později přijede lídr z Tuřan.

Sestava: Vokal-Kutil J, Červenka,Korbel,Kutil Z-Hájek, Pospíšil, Dvořák, Forster-Hartman-Rubeš O

Střídali Kokeš, Rubeš K, Herout

SK Zichovec - Slavoj Koleč7. 9. 20192 : 1np

Branky: Rubeš O. - Nezbeda

Kvalitní soupeř nám toho moc nedovoloval a tak naše vedení, které nám ve 44. zajistil křižnou střelou na vzdálenejší tyč z velkého vápna Rubeš, by se dalo označit za šťastné. Tentýž hráč měl v 60. minutě na noze pojistku, ale jeho střelu z bezprostřední blízkosti reflexivně vyrazil nohou Pinc. Hosté se zaslouženého srovnání skóre dočkali v 73. po rychlé křídelní akci a dorážce Nezbedy (1:1) a do konce zápasu jich bylo doslova plné hřiště. V penaltovém rozstřelu rozhodla až sedmá série. Hosté přestřelili a Dvořák nám ranou do vinglu zajistil bonusový druhý bod.

Sestava: Kutil-Kokeš,Červenka,Vopata,Pivoňka-Macák,Dvořák,Pospíšil,Hájek-Rubeš O,Rubeš K.

Sttřídal Baňka

Slavoj Zvoleněves - SK Zichovec31. 8. 20190 : 6

Branky: Pospíšil 3, Forster, Hájek, Rubeš

Parádní vstup do zápasu. Z první akce otevřel skóre Forster a v 18. minutě to bylo po trefách Pospíšila a penaltě Hájka již 3:0. Před odchodem do kabin zvýšil Pospíšil již na 4:0 a zápas byl rozhodnut. I v druhé půli padaly góly jen do domácí sítě. Po delší herní pauze se trefil navrátilec na hřiště Rubeš O. a skóre zápasu uzavřel v ohromné střelecké fazóně hrající Pospíšil. Největší hrdina Zichovce byl ale Hošek, který nikdy před tím nechytal ostrý zápas a počínal si skvěle. Díky Michale!

Sestava: Hošek-Hložek, Červenka, Vopata, Pivoňka-Forster,Dvořák,Pospíšil,Hájek-Rubeš O,Rubeš K

Střídali. Kokeš, Landeska

SK Zichovec - Sokol Knovíz24. 8. 20195 : 1

Branky: Pospíšil 4, Červenka - Elman

Na perfektním pažitu (díky předsedo!) byla snad, i přes prohru, pro hosty radost si zahrát. Ti dokonce v utkání  vedli, pak ale přišla střelecká kanonáda modrých a to hodně šancí bylo zahozeno.

Sestava: Kutil J. - Hložek, Červenka, Pivoňka, Kutil Z. -  Forster, Macák, Korbel, Pospíšil, Hájek - Dvořák

Střídali: Hošek

Sokol Smečno - SK Zichovec17. 8. 20195 : 0

Přípravné utkání.

Za Zichovec nastoupili: Kutil J. - Kutil Z, Červenka, Vopata, Hložek, Forster, Macák, Pospíšil, Baňka, Landeska, Kokeš, Hájek, Pivoňka

SK Zichovec - Sokol Mšec10. 8. 20193 : 7

Přípravné utkání.

Branky Zichovce: Landeska 2, Pospíšil

Za SKZ nastoupili: Vokal - Kutil J, Červenka, Kutil Z, Pivoňka, Bardoň, Forster, Macák,  Pospíšil, Hájek, Landeska, Hošek, Rubeš K, Matějovič

Sokol Uhy - SK Zichovec4. 8. 20195 : 3

Přípravné utkaní.

Branky Zichovce: Hartman 3

Za SKZ nastoupili: Kutil J. - Matějovič, Madeja, Kutil Z, Kokeš, Bardoň, Pospíšil, Forster, Hájek, Hartman, Hošek.

Slavoj Zvoleněves - SK Zichovec3. 8. 20191 : 2

Přípravný zápas.

Branky Zichovce: Hošek a Kokeš.

Za SKZ nastoupili: Kutil J. - Herout, Kutil Z, Vopata,, Kokeš, Hájek, Forster, Hošek, Bardoň, Pospíšil, Matějovič, Rubeš K.

SK Zichovec - SK Zlonice15. 6. 20195 : 4np

Branky: Tygl 2, Červenka, Pospíšil - Nauš 2, Novák, Demeter

Sezónu jsme zakončili vítězstvím na pokutové kopy, kterým předcházela divácky velmi atraktivní branková přestřelka. Vedli jsme po Červenkově střele k tyči z 10.min. - 1:0, ale hosté rychle vyrovnali za dvě minutky Novákem 1:1. Na branku Tygla (20.) zareagoval vyrovnáním ve 38. Nauš - 2:2. Hosté potřebovali pro záchranu vyhrát a spoléhat na klopýtnutí Černuce ve Švermově. Svému cíli se na našem hřišti výrazně přiblížili, když po přestávce po brankách Demetera a opět Nauše odskočili do dvoubrankového vedení. Jenže pak se od nich odvrátila paní Štěstěna. Nevyužili několik jasných gólovek (ale i díky několika výborným zákrokům Křivánka) na pojištění náskoku, a naopak nám dovolili snížit na 3:4 (Pospíšil) a drama bylo na světě. Vyrovnávací branku Tyglem inkasovali pak v 90 minutě (!) a okusili, jak dokáže být fotbal krutý. S ohledem na prohru Černuce tak tato branka sebrala hostům možnost přímé záchrany a poslala je pravděpodobně do baráže. 

Sestava: Křivánek-Hložek,Korbel,Vokřál L,Krček-Hájek,Červenka,Vokřál M,Tygl-Pospíšil,Havlovec

Střídali: Pivoňka, Matějovič

Sokol Lidice - SK Zichovec8. 6. 20196 : 3

Branky: Procházka,Radosta,Tyburec,Falout,Hoffman,Štefek - Havlovec 2,Pospíšil

Na hřišti momentálně nejlepšího celku kladenského okresu jsme odehráli velmi pěknou partii. Domácí byli technicky výborní, náš mladý tým odpovídal pohybem, který domácí nenechával v klidu. Brankový účet otevřel zkušeně lobem z rohu vápna v 16. Procházka - 1:0 a ve 29.přidal druhou branku hlavou z bezprostřední blízkosti Radosta - 2:0.  Za chvilku nám ale parádně vyšla kombinace, na jejímž konci byl Pospíšil - 2:1. Škoda, že stejnému hráči domácí zastavili z velmi podobné akce míč na brankové čáře za již překonaným Zachem. Do dvoubrankového trháku šli domácí v úvodu druhé půle po umístěné Tyburcově střele k tyči - 3:1. Ale opět se nám podařilo dát kontaktní gól Havlovcem a domácí znejistěli. Nevyšla nám ale šestiminutovka v závěru, kdy jsme v rozmezí 75. a 81. minuty hned třikrát inkasovali po zásazích Falouta, Hoffmana a Štefka. V 85. jsme již pouze Havlovcem kosmeticky upravili skóre na konečný stav 6:3. Domácí mají sestavu doslova prošpikovanou zkušenými hráči a jejich kombinace dokážou hodně potěšit oko fotbalového diváka. Náš tým, doplněný o dva dorostence a pět hráčů B týmu, zase dokázal, že i bez pěti vykartovaných hříšníků dokáže mít kvalitu a když se hráči věnují pouze fotbalu a ne řečnění, dá se i přes prohru odejet ze zápasu s dobrým pocitem.

Sestava: Falcník-Hložek,Milka,Dvořák,Kutil Z.-Hájek,Forster,Baňka,Tygl-pospíšil,Havlovec

Střídali: Veltruský, Kutil J, Matějovič     

SK Zichovec - Novo Kladno1. 6. 20192 : 3

Branky: 44.Hartman, 65.Dragoun - 68. a 71. Sikora (obě z pk), 52.Hovorka

Favorita jsme určitě zaskočili aktivitou a velmi dobrým výkonem. Zejména v prvním poločase. I když do vedení mohli jít hosté, ale ve 22. hlavičkoval kladenský útočník z malého vápna nad a ve 27. vyrazil Vokal míč reflexivně na roh. Na naší starně minul Dragoun, po nastřelení hostujícím obráncem, ve 20. šibenici a do dvou slibných příležitostí se dostal Hartman (ve 34. nastřelil brankaře a ve 37. přestřelil), aby napotřetí mu to již po pěkné přihrávce Dragouna vyšlo - 1:0. Vyrovnání přišlo brzy po přestávce, když v 52. předskočil Hovorka Bardoně a na jeho hlavičku nemohl Vokal reagovat - 1:1. Přesto jsme ještě dokázali jít jednou do vedení po ráně Dragouna z TK v 65. - 2:1. Dlouho jsme se ale neradovali. Po faulu Bardoně a stažení protihráče Červenkou proměnili hosté v rozmezí tří minut dvě penalty a obrátili stav utkání ve svůj prospěch - 2:3. Navíc po dvou ŽK museli předčasně pod sprchy Dragoun s Červenkou. Ve velmi vypjatém závěru, kdy rozhodčí ukončil utkání v 89.minutě, obdrželi po závěrečném hvizdu za jeho kritiku ČK ještě Hartman, Bardoň a Moravec.

Sestava: Vokal-Bardoň,Červenka,Macák,Pospíšil-Moravec,Forster,Baňka,Tygl-Dragoun,Hartman

Střídali: Havlovec,Pivoňka

FK Brandýsek - SK Zichovec25. 5. 20194 : 2

Branky: 14.Landvojtovič, 17.vlastní, 67.Kroc, 79.Šulc - 30.Havlovec, 78.Macák

Pro zápas jsme neměli k dispozici ani jednoho ze tří brankářů a tak do branky nastoupil hráč B mužstva Moravec. Naše obrana mu ale v úvodu zápasu jeho těžkou úlohu vůbec neusnadnila. Ve 14. minutě vrácený míč před branku hlavičkoval zcela osamocený Landvojtovič (bratr našeho hráče Víta) - 1:0. Za tři minuty změnil směr střely do vlastní branky Červenka - 2:0. I přesto jsme ale domácím byli více jak vyrovnaným soupeřem a do zápasu nás vrátila ve 30. střela Havlovce k tyči - 2:1. Vítr z plachet nám ale vzala lehká střela Kroce v 67. zpoza velkého vápna, která Moravcovi propadla pod tělem do branky -  3:1. Šanci na případné body nám dala velmi pěkná individuální akce Macáka, který prošel až před Krause a pěkně ho obstřelil na vzdálenější tyč - 3:2. Jenže domácí hned o minutu později po rychlém kontru pečetili Šulcem svoje vítězství.     

Sestava: Moravec-Forster,Červenka,Dragoun,Pospíšil-Hájek,Dvořák,Tygl-Hartman,Havlovec

Střídal Bardoň

SK Buštěhrad - SK Zichovec18. 5. 20194 : 2

Branky: 25.Valter, 41.Musel, 56.Výborný, 83.Kolář - 29.Dragoun, 66.Dvořák

Utkání nabídlo hodně branek, které často pramenily z individuálních chyb. My jsme jich udělali více. Ve 25.dal Krček krátkou malou domů a domácí Valter otevřel skóre - 1:0. Vyrovnáno bylo rychle, když domácí stáhli ve vápně Havlovce a Dragoun se z PK nemýlil - 1:1. Pak následovala pasáž, ve které se pro nás lámal chleba. TK ve 31. z hranice velkého vápna napálil Hartman do zdi a ve 35. minutě Tygl utekl po křídle, pěkně našel Hartmana, ale jeho střela byla zblokována na roh. Domácí ve 40. šli opět do vedení, když se za velkým vápnem položil do střely Musel a výstavní rána skončila pod břevnem - 2:1. V 54.ztratil míč Dvořák a z rychlého přečíslení domácí zvýšili na 3:1. Výborný domácí brankář udělal v utkání jen jednu chybu, když k tyči propadla Dvořákova v 66.střela - 3:2. Naopak jeho největší paráda přišla, když neskutečně lapil na brankové čáře střelu Tygla. Ve druhém poločase hrála s domácími i branková konstrukce (Havlovec, Dragoun) a tak přišel trest. V 83. po rohu domácí určili Kolářovou hlavičkou konečné skóre - 4:2.

Sestava: Vokal-Macák,Červenka,Dvořák,Krček-Tygl,Vokřál,Forster,Havlovec-Dragoun,Hartman

Střídal Moravec   

SK Zichovec - Slavoj Zvoleněves11. 5. 20192 : 1

Branky: 26. Dragoun, 30. Havlovec – 79. Kučera

Byl to zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. V tom prvním jsme zaslouženě využili herní převahu ke dvougólovému náskoku. Ve 26. se ve vápně uvolnil Dragoun a podél Truhláře otevřel k tyči skóre – 1:0. Za čtyři minuty později byl u dlouhého míče dřív než vyběhnuvší hostující gólman náš kapitán Forster, přistrčil míč ještě Havlovcovi, který měl snadnou úlohu – 2:0. Když byl po druhé žluté vyloučen ve 41. hostující Kinter, zdálo se být hotovo. Jenže omyl. Opět se potvrdilo, že proti deseti se nám hraje hůře. Druhá polovina v našem podání byla divácky „nekoukatelná“, herně katastrofální. Nic nám nešlo a naopak hostů bylo i v deseti plné hřiště a na naši branku se valila jedna akce za druhou. Ve dvou případech jsme dokonce hostům přímo nahráli míč v našem velkém vápně. K našemu velkému štěstí a dvěma fantastickým zákrokům Vokala se hosté trefili jen jednou, a to svým kapitánem Kučerou, který v 79. hlavou usměrnil míč do sítě po TK – 2:1.

Sestava: Vokal-Macák,Červenka,Dvořák,Krček-Forster,Landvojtovič,Vokřál,Tygl-Dragoun,Havlovec

Střídali: Pospíšil a Moravec   

Slovan Kladno - SK Zichovec5. 5. 20191 : 0

Branky: 67. Hnízdil

K důležitému utkání na hřišti Slovanu Kladno jsme přijeli v nejsilnější možné sestavě s cílem bodovat. Jenže nebyl to náš den. Hned v úvodu se zranil Rubeš a musel střídat. Nepomohla nám ani dlouhatánská přesilovka, když ve 21.minutě stáhl Kulhánek Havlovce tak vehementně, že mu roztrhl dres a šel pod sprchy.  To už domácí měli za sebou tutovku Ráce, který v 15.minutě z metru mířil nad. Naše největší šance v utkání přišla ve 40.minutě. Dragoun z vlastní půlky obešel vše co mu stálo v cestě, ale na silnější zakončení již něměl sílu. Rozhodující moment utkání přišel v 65.minutě. Naše obrana trestuhodně nechala osamoceného Ráce. Ten postupoval ze strany sám na Vokala, který jeho střelu zneškodnil do strany, kde ale byl osamocený Hnízdil - 1:0. V následujících pěti minutách nechali volný průchod frustraci Forster (kritika rozhodčího) a Vokřál (sražení soupeře zezadu) a oba museli po druhé ŽK pod sprchy. Bylo jasné, že když z přesilovky jsme si sami udělali oslabení, tak s výsledkem již nic nesvedeme. Kýžené body z venku nevezeme. Více však mrzí především ztráta Rubeše a nedisciplinovanost. 

Sestava: Vokal-Forster,Červenka,Dvořák,Pospíšil-Havlovec,Vokřál,Korbel,Tygl-Dragoun,Rubeš

Střídali: Krček,Landvojtovič,Macák  

SK Zichovec - Baník Švermov27. 4. 20193 : 1

Branky: 17. Vokřál, 52. Havlovec, 81. Dragoun - 67. Šimůnek (pk)

V úvodní desetiminutovce nám v tabulce druzí hosté téměř nepůjčili míč a vyhlídky na důležité body růžové nebyly. Velmi nám tak pomohla naše úvodní branka v 17.minutě. To Tygl na velkém vápně předložil míč Vokřálovi a jeho dělovka zaletěla pod břevno - 1:0. Ještě veseleji bylo hned v úvodu druhé půle, když dlouhý výkop Vokala skončil lobem Havlovce přes vyběhnuvšího Švejkovského - 2:0. V 63. minutě byl asi faulován ve vápně hostující hráč, ale píšťalka sudího zůstala němá. A tak možná proto i v 67. minutě po faulu na hostujícího hráče jednoznačně před velkým vápnem ukázal rozhodčí Nykl na penaltový puntík a i když si Vokal na míč sáhl bylo Šimůnkem sníženo - 2:1. Uklidnění na naše kopačky přinesla hlavička Dragouna v úvodu poslední desetiminutovky - 3:1.  Dnes máme body, se kterými jsme možná úplně tak nekalkulovali. Napravili jsme tak stále velmi mrzutou ztrátu z minulého týdne v Kročehlavech. Teď by se moc hodilo dnešní výhru bodově potvrdit příští týden na Slovanu Kladno. Stále totiž zůstáváme na sestupové pozici a moc by pomohla vítězná šňůra.     

Sestava: Vokal-Forster,Červenka,Dvořák,Pospíšil-Tygl,Vokřál,Korbel,Hájek-Rubeš,Havlovec

Střídali: Dragoun,Hartman,Baňka

SK Kročehlavy - SK Zichovec20. 4. 20192 : 1

Branky: 17. Rolný, 23. Černý - 9. Tygl

Podle obrazu hry to pro nás bylo utkání, ve kterém se jednoznačně mělo bodovat. Jenže naše sestava byla oslabena o dva marody (Vokřál, Dvořák) a o dva hráče, kteří mužstvo nechali ve štychu...A tak vypomohlo hned pět hráčů z kádru B mužtva. Překopaná sestava si ale vedla herně velmi dobře.Dnes hrající trenér Hartman v 9. minutě nacentroval do vápna a k odraženému míči se dostal Tygl - 0:1. Jenže domácí mají v sestavě stále výtečného Rolného, který měl připravenu rychlou a pro nás smrtící odpověď. Nejprve v 17. parádně za velkým vápnem napřáhl a míč umístil pudkou ranou k tyči - 1:1 a o chvillku později přihrávkou pod sebe našel ve vápně zcela volného Černého - 2:1. Šance v utkání jsme si dále již vytvářeli především my, ale ze závaru na brankové čáře a z úniku Rubeše v první půli gól nepadl. Tentýž hráč pak ve druhé půli po centru Hartmana nastřelil hlavou břevno. Se závěrem zápasu se náš tlak stupňoval, ale kýženého vyrovnání se bojující tým nedočkal. Ještě jednou škoda. Na body to dneska bylo...

Sestava: Vokal - Pospíšil,Červenka,Havlovec,Petrášek - Tygl,Rubeš,Forster,Hájek - Baňka,Hartman

Střídali: Herout, Matějovič 

SK Zichovec - Slovan Velvary13. 4. 20190 : 5

Branky: 43. a 46. Podivínský, 82. a 86. Mikš, 18. Leibl

Průběhh zápasu jsme si představovali určitě jinak, ale dnes byl soupeř prostě lepší ve všech směrech a my jsme si za celé utkání vypracovali jen jednu vážnější šanci, když dalekonosný lob Tygla těsně minul ve 31. minutě levou tyč. To už hosté vedli 1:0 po dorážce tvrdé střely, kterou Vokal před Leiblem nezkrotil. Rozhodující úder přišel na pomezí obou poločasů. Hostující Podivínský nejprve ve 43. minutě z úhlu k tyči navýšil vedení Velvar na 2:0 a když ve 46. minutě tentýž hráč využil nedorozumění v naší obraně a zvýšil na 3:0 pro svůj tým, bylo hotovo. Dva góly Mikše v závěru utkání (82. a 86.) pramenily značně již ze ztráty naší koncentrace. Hosté si dnes vyhrát jednoznačně zasloužili a k jejich vysoké výhře jsme třemi individuálními chybami přispěli značně i my sami.

Sestava: Vokal- Pospíšil,Červenka,Dvořák,Krček - Tygl,Forster,Vokřál,Havlovec - Dragoun,Rubeš

Střídali: Macák, Hartman, Pivoňka, Baňka

Viktorie Černuc - SK Zichovec7. 4. 20190 : 1

Branka: 45. Havlovec

V úvodu jsme domácí zaskočili náporem, ale šance Tygla (12. min.) skončila nadbytečnou přihrávkou a biliárová střela Rubeše (17. min.)  na tyči. Domácí odpověděli tyčkou Maršouna ve 28. minutě a to už byla hra v poli vyrovnaná. Rozhodnutí zápasu přišlo z poslední akce před odchodem do kabin. Rubeš vysunul rychlonohého Tygla a ten těsně před gólmanem ještě strčil míč do strany na zcela volného Havlovce, který ho uklidil o břevno do branky - 0:1. Ve druhé půli to byl místy příliš trdý boj mezi oběma vápny a olej do ohně přiléval pro domácí blížící se konec. My jsme si ve druhé půli vypracovali jednu šanci, ale hlavičku Rubeše po zatáhnutí míče Tyglem vytěsnil domácí gólman na roh. Naše opět výtečná obrana, za zády s jistým Vokalem, domácí nepustila do jediné vážnější šance a přiměla dokonce i domácího snajpra Maršouna se v 82. minutě nechat vystřídat. 

Sestava: Vokal - Pospíšil, Červenka, Pivoňka, Krček - Havlovec, Dvořák, Forster, Tygl - Dragoun, Rubeš

Střídali: Macák, Baňka

SK Zichovec - Slavoj Pozdeň30. 3. 20194 : 1

Branky: 25. a 48. Dragoun, 75. Tygl, 81. Havlovec - 47. Hotový

Moc jsme si přáli potvrdit zlepšené jarní výkony v derby s Pozdní a povedlo se. Ústřední postavou zápasu byl Dragoun. Ve 25. umístnil k tyči TK - 1:0. Z územní převahy ale vedení do půle nenavýšili z dobré šance ani Havlovec a ani Dragoun z dalšího TK. V úvodu druhé půle vyrovnal hlavou po rohu  na hřiště po pauze nastoupivší Hotový - 1:1. Naše odpověď na sebe nedala dlouho čekat a byla výstavní. Dragoun se za velkým vápnem opřel do míče a jeho bomba se od břevna odrazila do země a odtud zpět těsně za břevno - 2:1. Náš nápor se nadále stupňoval a po dvou pěkných kombinacích uklízeli míč prakticky do prázdné nejprve Tygl - 3:1 a po něm Havlovec - 4:1. Poděkování patří Vokřálovi, který dnes nastoupil s velkým sebezapřením. Kompletní sestava podala výborný výkon a tradičně pěkná návštěva na derby musela být spokojená (pokladník hlásí vybrané rekordní vstupné!).

Sestava: Vokal - Pospíšil, Červenka, Dvořák, Krček - Tygl, Vokřál, Forster, Havlovec - Dragoun, Rubeš.

Střídali: Macák, Baňka, Hošek, Matějovič.

Velké Přítočno - SK Zichovec23. 3. 20192 : 1

Branky: 3.Šiler, 25.Holeček (pk) - 30.Havlovec

Herní kvalitu jsme si přenesli z přípravy i do prvního jarního mistrovského utkání, ale k bodům nevedla. V úvodu utání jsme inkasovali branku po zblokovaném TK, který pokračoval narážečkou domácích na jejímž konci byl Šiler - 0:1. Gól nás nepoložil a byli jsme domácím vice než vyrovnaným soupeřem. Ve 25.minutě posoudil naskočení domácího hráče do našeho Pospíšila rozhodčí Zálužský k našemu údivu jako nedovolený a ukázal na penaltovou značku. Holeček - 2:0. Rychlou odpověď měl připravenu Havlovec, který na zadní tyči procpal dalekonosný centr Tygla do branky - 2:1. V druhé polovině branka nepadla, ale fotbal se musel divákům líbit. Těm našim, kterých dorazilo dost, určitě. Od prvního mužstva tabulky odjíždíme se vztyčenou hlavou a už nyní se těšíme na příští týden, kdy doma přivítáme v dreby Pozdeň.   

Sestava: Vokal - Pivoňka, Červenka, Dvořák, Pospíšil - Tygl, Forster, Vokřál, Havolovec - Dragoun, Hošek

Střídal Rubeš K, Připraveni: Hájek, Matějovič, Baňka

Sokol Mšec - SK Zichovec17. 3. 20193 : 2

Přípravné utkání.

Branky Zichovec: Krček 2

Za Zichovec nastoupili: Vokal, Křivánek, Krček, Červenka, Dvořák, Forster, Hošek, Pospíšil, Havlovec, Tygl, Dragoun, Moravec, Pivoňka, Hložek

Sokol Lišany - SK Zichovec10. 3. 20191 : 1

Přípravné utkání.

Branku SKZ: Tygl.

Za SKZ nastoupili: Vokal, Křivánek, Dvořák, Červenka, Pospíšil, Macák, Forster, Vokřál, Tygl, Rubeš, Havlovec, Moravec, Hošek, Pivoňka, Matějovič

Sokol Uhy - SK Zichovec3. 3. 20192 : 4

Přípravné utkání.

Branky Zichovce: Dragoun 2, Tygl, Moravec

Za Zichovec nastoupili: Falcník, Moravec, Pospíšil, Dvořák, Macák, Krček, Tygl, Vokřál (C), Forster, Vébr, Dragoun, Hošek, Matějovič

Slavoj Kladno - SK Zichovec24. 2. 20191 : 4

Přípravné utkání.

Branky Zichovce: Tygl, Rubeš, Hošek, Havlovec

Za SKZ nastoupili: Vokal, Pospíšil, Červenka, Dvořák, Krček, Forster (C), Vokřál, Havlovec, Tygl, Dragoun, Rubeš, Moravec, Hošek, Kutil, Matějovič

SK Zlonice - SK Zichovec17. 11. 20181 : 2

Branky:  Gil - Vokřál, Rubeš

Od úvodní minuty se nám dařila kombinace a naši mírnou převahu zúročil v 18.minutě Vokřál, který po chytré příhrávce Havlovce zatočil míč z hranice vápna do šibenice - 0:1. Zvýšit vedení mohl Rubeš, ale jeho chvíle teprve měla přijít později. Ve 30. minutě vyhrál rychlostní souboj s Kutilem domácí Gil a z úhlu prostřelil Vokala -1:1. Druhá půle byla herně zcela vyrovnaná. Domácí měli rohovou převahu, my zase hrozli z velmi rychlých kontrů. Jeden takový v 80. minutě rozhodl zápas. Rychlík Moravec zatáhl míč a jeho prudkou křižnou přihrávku proměnil ve vítězný gól z bezprostřední blízkosti tísněný Rubeš - 1:2. Radost z druhé výhry byla v kabině velká a jasně ukázala, že v plné síle se mužstvo může měřit s každým.

Sestava: Vokal - Kutil, Červenka, Macák, Krček - Dvořák, Vokřál, Havlovec, Forster - Dragoun, Rubeš

Střídali: Moravec, Baňka, Hošek

SK Zichovec - Sokol Lidice10. 11. 20181 : 0

Branka: Rubeš

Soupeře, který se prakticky bez předzápasového rozcvičení rovnou postavil k výkopu (patrně pro snadné tři body), jsme hrou určitě zaskočili. Naši převahu jsme korunovali v 17.minutě Rubešem, který využil vysunutí za obranu a i rozhodl o vítězi utkání - 1:0. Hosté mohli srovnat z tutovky hlavičkou, která ale mířila těsně nad. V poslední minutě první půle mohl přidat pojistku Dragoun, ale sám před brankářem nastřelil jen jeho tělo. I ve druhé půli jsme si vytvářeli více šancí než hosté (Dragoun, Dvořák) a i díky výbornému výkonu našich krajních beků Pospíšila a po jeho odstoupení pro zranění i Forstera, kteří uhlídali největší zbraň hostů - nejlepšího střelce OP Falouta, jsme si připsali první letošní vítězství. Hrůzostrašná nula z kolonky vítězných zápasů v tabulce je tak konečně smazána.

Sestava: Vokal - Kutil, Červenka, Macák, Pospíšil - Forster, Vokřál, Landvojtovič, Havlovec - Dragoun, Rubeš

Střídali: Dvořák, Pivoňka, Hošek

Novo Kladno - SK Zichovec4. 11. 20184 : 0

Branky: Sikora, Hovorka, Dorážka, Kovařík

V herně solidním utkání padaly branky pouze do naší sítě. Ve 36. minutě otevřeli domácí skóre z pokutového kopu po faulu Krčka. Na druhou branku se čekalo do 59.minuty, kdy po sporné ofsajdové situaci si domácí Hovorka "narazil" míč o tyč a zvýšil na 2:0. I my jsme rozvlnili síť, ale po hlavičce Rubeše do domácí sítě se pískal ofsajd. Na konečných a pro nás možná až výsledkově krutých 4:0 upravili domácí v závěrečné pětiminutovce. Dnešní kombinovaná sestava A,B si určitě zaslouží pochvalu za odmakaný zápas.

Sestava: Vokal - Forster, Červenka, Kutil, Krček - Moravec, Pospíšil, Rubeš, Baňka, Hájek - Hošek

Střídal Matějovič

SK Zichovec - FK Brandýsek27. 10. 20181 : 4

Branky: Rubeš - Stibor 2, kroc, Dumanjič

Výsledek utkání vypadá jednoznačně, ale přítomní diváci určitě potvrdí, že jsme za soupeřem herně rozhodně nezaostávali a ze zápasu si určitě měli odnést nějaký ten bodík. Vést jsme mohli od 15. minuty, ale TK Hartmana se jen otřel o břevno. Bohužel se exekutor při zahrávání zranil a musel střídat. Hosté vedli od 21. minuty, když střílenou přihrávku  usměrnil z bezprostřední blízkosti za Vokalova záda Stibor - 0:1.  Zaslouženého srovnání skóre jsme se dočkali v 69. minutě, když Rubeš hlavou uklidil do sítě brankářem vyražený TK Červenky - 1:1. Studenou sprchou ale pro nás byl laciný gól ze 71. minuty. Kroc z TK, z poměrně značného úhlu, trefil díru v rozestoupívší se zdi a brankou na přední tyč rozhodl o výsledku -1:2.  Dva další slepené góly v naší síti byly především výsledkem ztráty naší koncentrace, než umu hostujícího týmu. Po desátém kole tak zůstáváme přispendleni na chvostu tabulky.

Sestava: Vokal- Červenka, Milka, Kutil, Pospíšil - Forster, Vokřál, Dvořák, Havlovec - Hartman, Rubeš

Střídali: Moravec, Pivoňka, Baňka, Hájek 

  

SK Zichovec - SK Buštěhrad20. 10. 20182 : 3np

Branky: Rubeš, Dvořák - Jindra, Vávra

Utkání o Černého Petra v tabulce jsme výsledkově nezvládli. Vedli jsme brankou Rubeše, který v 19. minutě usměrnil do odkryté branky střílený centr Hartmana - 1:0, jenže hosté nás potrestali ve 27. minutě z TK Jindrou za faul na hranici velkého vápna - 1:1. Obě mužstva si vytvářela vyložené šance, ale střelcům chybělo v zakončení více klidu. Hosté šli do vedení, když za obranou zůstal viset v 54. minutě Červenka a hned tři hostující hráči se dostali sami před Vokala. Ten nejprve zachránil, ale na dorážku Vávry již neměl nárok - 1:2. Alespoň bod jsme vydřeli díky střele Dvořáka z velkého úhlu v 68. minutě, kterou ztečoval na nechytatelný lob jeden z hostujících hráčů.

Obrazu hry remíza určitě odpovídala. Bohužel se nám dlouhodobě nedaří zvítězit na penalty, a tak po penaltovém skóre 2:4 si druhý bonusový bodík opět připsal soupeř. Ani v devátém kole jsme nedosáhli na vítězství. Pozitivní ale určutě je, že tým drží bez jakýchkoli konfliktů pospolu a v kabině stále panuje správné odhodlání se s nepřízní fotbalového osudu poprat. Tak snad za týden!    

Sestava: Vokal- Červenka, Melen, Milka, Pospíšil - Forster, Dvořák, Vokřál, Havlovec - Rubeš, Hartman

Střídali: Kutil, Baňka 

Slavoj Zvoleněves - SK Zichovec13. 10. 20183 : 1

Branky: Valer, Kučera, Suchánek - Hartman

V utkání jsme potřebovali bodovat, aby nám domácí neodskočili v tabulce na pět bodů. Po opatrném úvodu, ve kterém domácí Kučerou zahodili PK (nad) a Valer trefil spojnici z TK, se nám podařilo jít do vedení ve 31. minutě po dlouhém nákopu Červenky, po kterém se za obranu dostal Hartman a obstřelil brankáře - 0:1.  Naše radost trvala ale jen sedm minut. Rychlou odpověď měl za domácí Valer, který ve 37.minutě poslal TK z rohu šestnáctky na bližší tyč - 1:1. Ve druhé půli rozhodli domácí o svém vítězství po hlavičce zcela nehlídaného Kučery z bezprostřední blízkosti v 58. minutě - 2:1. Gólový účet uzavřel domácí Suchánek v 79. minutě dorážkou do prázdné. Šanci odpoutat se ze dna tabulky jsme nevyužili. Druhou příležitost budeme mít v sobotu, kdy doma přivítámě předposlední Buštěhrad.

Sestava: Falcník - Červenka, Milka, Macák, Krček - Forster, Dvořák, Pospíšil, Havlovec - Rubeš, Hartman

Střídali: Hájek, Baňka, Kutil

SK Zichovec - Slovan Kladno6. 10. 20181 : 4

Branky: Havlovec - Hvězda a Střela 2

Ani v sedmém kole jsme se nedočkali tříbodového zisku. Zkraje utkání jsme byli lepším týmem a korunovali snahu vedoucím gólem Havlovce, který na zadní tyči propálil pod břevno Macíka - 1:0. Jenže jakoby mávnutím kouzelného proutku jsme začali vyklízet pole a Slovan nás zatlačil. Svoji snahu zaslouženě korunoval otočením výsledku těsně před půli. Nejprve biliárově přesným hlavičkovým lobem Hvězdy ve 41. a o tři minuty tečí stejného hráče - 1:2. I po přestávce byli hosté nebezpečnějším týmem a po dvou brankách Střely odskočili až na rozhodujících 1:4. Zejména čtvrtá branka padla po oku lahodící kombinaci. Určitě sympatické bylo, že i po tomto náskoku se náš tým do posledních minut snažil alespoň o korekci výsledku. Příští týden zajíždíme do Zvoleněvsi, která nám, po svém vítězství doma nad Buštěhradem, přenechala v tabulce nelichotivé poslední místo. 

Sestava: Vokal - Červenka, Hartman, Vokřál L, Krček - Pospíšil, Vokřál M, Havlovec, Forster - Dvořák, Rubeš

Střídali Milka, Macák, Hájek a Kutil

 

Baník Švermov - SK Zichovec29. 9. 20188 : 1

Branky: Kryl  3, Šimůnek 3, Majer, Chaloupecký - Rubeš

Když se ve dvacáté minutě pošesté rozehrávalo z půlky, z toho popáté po námi inkasované brance, bylo to z naší strany na ručník. Naši jedinou branku obstaral Rubeš, když dlouhý nákop přeskočil domácího mladíčka v bráně a Rubeš měl snadnou úlohu (2:1). V druhé půli pokračovala dominance domácích, jen vyjádřená méně brankami. Švermov zažívá v posledních letech fotbalový vzestup. Dlouhodobě pracuje výborně s mládeží, areál vzkvétá a okresní přebor nebude pro klub určitě "terminal station".

Sestava: Vokal - Hložek, Macák, Krček, Šindler - Pospíšil, Landvojtovič, Baňka, Havlovec - Dvořák, Rubeš

Střídali: Hošek, Hájek, Matějovič

SK Zichovec - SK Kročehlavy22. 9. 20180 : 1

Branku: Madej

Herně vyrovnané utkání bylo o jediné brance. Tu vstřelili hosté ve 23.minutě, když po naší nedůrazné hlavičce ve velkém vápně Madej střelou přes hlavu rozhodl o výsledku utkání. Herně jsme se soupeřem krok drželi, ale opět jsme nedokázali překonat velmi dobře organizovanou obranu soupeře. V pěti utkání jsme zatím dokázali vstřelit jen dvě branky ze hry a to je na body málo. Pohled na tabulku ale říká, že nás v první polovině podzimu čekal těžký los, který zakončíme příští týden na hřišti ambiciózního Švermova. Tak snad jsme si branky schovali na druhou část podzimu.

Sestava: Vokal - Pospíšil, Macák, Červenka, Kutil - Forster, Landvojtovič, Vokřál, Havlovec - Dvořák, Rubeš

Střídali: Hložek, Baňka  

  

Slovan Velvary B - SK Zichovec16. 9. 20183 : 1

Branky: Hasal, Podivínský, Mikš - Milka

Zranění, dovolená a disciplinární trest přinutily trenéry opět ke změně sestavy. Na hřišti Velvar odehrál náš mladý tým ale solidní partii. V úvodu zápasu nás domácí zatlačili, ale my jsme díky Vokalovi a dvakrát brankové konstrukci odolali. Pak se hra v poli zcela vyrovnala a naopak z brejku nás mohl poslat do vedení Pospíšil, ale míč si příliš předkopl. Herně vyrovnaná první půle tak skončila bez branek. Domácí rozhodli třemi brankami v rozmezí osmi minut mezi 60. a 68. minutou, na které jsme zareagovali jen brankou Milky hlavou po rohovém kopu. Náš dnešní výkon rozhodně i z naší strany snesl přeborová měřítka.

Sestava: Vokal - Červenka, Milka, Macák, Kutil - Forster, Vokřál, Havlovec, Pospíšil - Moravec, Baňka

Střídali: Hájek, Matějovič

SK Zichovec - SK Velké Přítočno12. 9. 20180 : 3

Fotbalově vyzrálejšímu soupeři jsme byli půl hodiny vyrovnaným soupeřem. Od 34.minuty, kdy se trefil zpoza šestnáctjy k tyči Feda, začali mít hosté navrch. Jejich převahu ještě umocnila druhé branka hned v úvodu druhé půle (48.Holeček) a červená karta v 60. pro Dragouna, který po druhé žluté kartě musel do šatny. Navíc při odchodu neudržel nervy a čeká ho určitě delší stopka. Poslední branku přidali hosté v 81. minutě, když se po rohu podruhé v utkání trefil Feda. My jsme hostujícího brankaře vážněji ohrozili pouze jednou, když Havlovec v závěru zápasu nastřelil břevno.

Sestava: Vokal - Červenka, Dragoun, Vokřál L, Kutil - Havlovec, Vokřál M, Korbel, Forster - Pospíšil, Moravec

Střídali: Hložek, Baňka a Hubáček

SK Zichovec - Viktorie Černuc8. 9. 20182 : 4

Branky: Rubeš, Dragoun - Maršoun 3, Hájek

Začátek nám vyšel parádně. Vokřál se protáhl podél brankové čáry a zpětnou přihrávku proměnil ve 3.minutě Rubeš - 1:0. Hosté mají v sestavě ale ostrostřelce Maršouna, který svoje gólové představení zahájil ve 39. minutě ukázkově proměněným TK z 25 metrů - 1:1. Fatální zpětná přihrávka Krčka poslala hosty do bejku dva na jednoho, který využil v 54. opět Maršoun - 1:2 a tentýž hráč  o deset minut později dal z úhlu i vítězný gól - 1:3. Nám se podařilo již jen korigovat v 77. z TK Dragounem  na 2:4, když předtím ještě skóroval hostující Hájek.

V poslední minutě zápasu se v souboji s brankářem vážně zranil Rubeš, pro kterého přijela záchranná služba. Rychle jsme si tak uvědomili, že jsou důležitější věci, než výsledek utkání. Držíme Ondrovi palce ať je co nejdříve v pořádku.

Sestava: Vokal - Červenka, Dragoun, Havlovec, Krček - Forster, Landvojtovič, Vokřál, Pospíšil - Rubeš, Baňka

Střídali: Moravec, Matějovič

Slavoj Pozdeň - SK Zichovec1. 9. 20183 : 2np

Branky: Mansfeld, Hotový - Forster 2 (obě z PK)

Do okresního přeboru jsme vstoupili v "předělané" a výrazně omlazené základní sestavě, s hned čtyřmi ještě v červnu bývalými dorostenci  Novou stoperskou dvojici vytvořili Dragoun s Macákem, Snovického místo ve středu zálohy převzal Havlovec, Dvořák (v minulé sezóně nejlepší střelec mužstva) nastoupil na pravé záloze a v útoku vedle Rubeše další mladík Pospíšil.

Domácí vedli po brance Mansfelda přímo z rohu, když Vokalovi míč prošel mezi rukama - 1:0. Po faulu na našeho hráče srovnal z PK kapitán Forster na 1:1. Ve 41. minutě jsme přišli o Havlovce, který po druhé ŽK musel pod sprchy. Domácí si vrátili vedení v úvodu druhé půle po hlavičce Hotového z bezprostřední blízkosti - 2:1. Nám se naskytla možnost srovnat opět z PK po faulu na Moravce a Forster byl i podruhé z penalty úspěšný - 2:2. Závěr byl strhující. Domácího Petra Štěpánka vychytal reflexivně Vokal, Petržilka napálil břevno a na druhé straně v tutovce přestřelil na zadní tyči odkrytou branku Dvořák. V penaltovém rozstřelu uspěli všichni exekutoři, až na našeho Moravce a tak si bonusový bod vzali domácí.

Sestava: Vokal - Červenka, Dragoun, Macák, Krček - Dvořák, Vokřál, Havlovec, Forster - Rubeš, Pospíšil

Střídali: Moravec, Baňka, Matějovič

SK Zichovec - SK Lány18. 8. 20183 : 9

Přípravné utkání. Branky Zichovce Havlovec, Dvořák, Rubeš.

Panenský Týnec - SK Zichovec4. 8. 20181 : 4

Přípravné utkání. Branky Havlovec 2, Rubeš 2.

SK Zichovec - Sokol Olovnice16. 6. 201812 : 0

Branky: Snovický 3, Rubeš, Dragoun 2, Forster, Hartman, Dvořák, Kostelecký, Moravec

Pro postup do okresního přeboru jsme potřebovali získat bod. Rychle bylo jasné, že ani tři nebudou problém. Na první branku jsme čekali do 20. minuty, kdy brankovou střelnici odšpuntoval Forster. Hattrick zaznamenal loučící se Snovický. Následující rozlučku zvládlo mužstvo stejně dobře a v gólovém apetitu pokračovalo v nedělo i béčko proti druhému Družci. Zkrátka závěr sezóny jak má být.

Sestava: Falcník - Červenka, Hartman, Vokřál L, Smrž - Forster, Snovický, Vokřál M, Dragoun - Dvořák, Rubeš

Střídali Baňka, Moravec, Pospíšil, Kostelecký, Kemr

Sparta Dřetovice - SK Zichovec13. 6. 20180 : 1

Branky: 20. Hartman

Domácí nás v úvodní desetiminutovce přehrávali a dokonce nastřelili tyč, ale míč po brankové čáře naštěstí pro nás zamířil ven. Když jsme se vymanili z domácího tlaku, rozhodl o našem důležitém vítězství Hartman střelou k tyči z TK, která před Haugem skočila. Od té chvíle jsme byli lepším týmem a mohli přidat i několi pojistek, ale Dvořákovi byl dvakrát neuznán gól (podruhé správně) a střela z úhlu na velkém prostoru hrajícího Rubeše skončila na tyči. V druhé půli jsme opět my kontrolovali hru a když se v závěru domácí dostávali do šancí, rozkouskouval jejich tlak takticky trenér Dragoun hned postupným pětinásobným střídáním. Naše vítězství dnes bylo zcela zasloužené a má i vysokou morální hodnotu.

Sestava: Vokal - Červenka, Hartman, Vokřál L, Dragoun - Landvojtovič, Snovický, Vokřál M, Krček - Dvořák, Rubeš

Střídali: Moravec, Pospíšil, Port, Forster, Korbel. Připraven Milka

Sparta Dřetovice - SK Zichovec9. 6. 2018 :

Utkání bylo ve 20.minutě z důvodu špatných klimatických podmínek za stavu 0:0 ukončeno. Obě mužstva se domluvila na novém termínu - středa 13.6. od 18hodin.

SK Zichovec - FC Koleč2. 6. 20184 : 1

Branky: Vokřál M, Rubeš, Dvořák, Krček - Holub

Hosté přijeli k utkání s deseti hráči a v první půli jim dokonale vycházela uspávací taktika. A když se nám konečně podařilo vsítit branku (v 39.minutě s pomocí břevna se trefil Martin Vokřál - 1:0), dokázali hosté okamžitě ve 41. srovnat Holubem, tečovanou střelou  po naší špatné rozehrávce před velkým vápnem - 1:1. V úvodu druhé půle to tam již ale rychle napadalo a po hlavičce Rubeše v 50. - 2:1, křižné střele Dvořáka v 57. - 3:1, po pěkné kombinaci s Rubešem a penaltě Krčka v 63. - 4:1, na kterou si Pinc sáhl, bylo hotovo a zápas se jen dohrával. Dnešní zápas byl zkraje z naší starny dost nervózní. Povinná výhra nás nadále udržuje na první pozici, kterou chceme potvrdit i v příštím kole při posledním letošním utkání venku na půdě čtvrtých Dřetovic. Přijeďte nás podpořit!

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Vokřál L, Dragoun - Landvojtovič, Snovický, Vokřál M, Krček - Rubeš, Dvořák

Střídal Baňka

Sokol Tuřany - SK Zichovec26. 5. 20185 : 2

Branky: Plachý 3, Jandera 2 - Rubeš 2

Od první minuty bylo na hře znát, že hraje třetí s prvním. A navíc bylo utkání divácky atraktivní, když k vidění bylo hned sedm branek. Do vedení šli domácí už v 7. minutě po hlavičkovém lobu Jandery - 1:0. My jsme odpověděli rovněž ze vzduchu Rubešem ve 23.minutě, křižnou hlavičkou na zadní tyči po TK M.Vokřála - 1:1. I nadále v první půli platilo co šance - to gól. Ve 30. neudržel tvrdý TK Vokal a rychlý Plachý poslal Tuřany z ostrého úhlu opět do vedení - 2:1. Když ve 43. srovnal Rubeš (2:2) brankou, která jakoby vypadla z oka té první, zdálo se, že se karta obrací. Jen chvilku. V poslední minutě první půle Jandera po TK opět přehlavičkoval Vokala - 3:2. Ve druhé půli jsme se hnali za vyrovnáním, vytvořili jsme si ale jen jednou velkou šanci (Vokřál M) a domácí nás do odkryté obrany dvakrát ztrestali Plachým.

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Vokřál L, Krček - Forster, Snovický, Vokřál M, Landvojtovič - Rubeš, Dragoun

Střídali: Moravec, Pospíšil

 

Sokol Knovíz - SK Zichovec19. 5. 20180 : 3

Branky: Rubeš 2, Dragoun

Z utkání jsme s ohledem na výborné jarní výsledky domácích měli zdravý respekt. Hodně nám pomohlo zaspání domácí obrany hned v první minutě, po kterém šel na brankáře Kostku sám Dragoun a bezchybným lobem potvrdil, jak moc nám scházel v posledních osmi zápasech - 0:1. Ve 20. minutě chytře pustil míč v ofsajdu stojící Dragoun na Forstera a ten našel před brankou osamoceného Rubeše - 0:2. Ještě do poločasu tentýž střelec hned dvakrát postupoval sám na Kostku, ale bývalý náš brankář oba minisouboje vyhrál. Domácí hráli celých devadesát minut otevřený fotbal a ve druhé půli byli zcela rovnoceným soupeřem. Šance se ale připisovaly i dále jen na naší straně. V 75. minutě stvrdil naše vítězství dorostenec Rubeš - 0:3 a potěšil tak určitě nejvíce svého dědu, který ho přijel na kole (!) podpořit až z Hořešovic. Výborně zahrál Landvojtovič.

Sestava: Vokal - Kemr, Milka, Hartman, Červenka - Forster, Snovický, Vokřál M, Landvojtovič - Dragoun, Rubeš

Střídali: Pospíšil, Baňka, Moravec, Kostelecký

SK Zichovec - Sokol Neuměřice12. 5. 20188 : 1

Branky: Hartman 2, Krček 2, Forster, Rubeš, Port, Dragoun

Řada našich nevyužitých šancí a branka hostů po standardní situaci přinesly poločasový výsledek 0:1. Vyrovnání přišlo hned na začátku druhého poločasu, kdy se prosadil hlavou po rohu Hartman a  vzápětí přidal náš druhý gól Krček.  Po dvaceti minutách  druhé půle byl stav už 6:1 a utkání se v pohodě dohrávalo.  

Sestava: Vokal – Smrž, Milka, Hartman, Červenka – Forster, Vokřál, Snovický, Krček – Pospíšil, Dvořák

Střídali: Rubeš, Korbel, Port, Dragoun, Baňka

Sokol Uhy - SK Zichovec8. 5. 20181 : 3

Branky: Novák R - Vokřál M  2, Moravec

Ve vyrovnaném utkání jsme prohrávali brankou Nováka, který po vysunutí šel sám na Vokala a tyči zajistil domácím vedení - 1:0. Naše odpověď ale přišla rychle. Martin Vokřál si za velkým vápnem připravil míč a k tyči srovnal - 1:1. Rozhodnutí zařídil tentýž hráč, když si v 66. minutě narazil míč a opět umístěnou střelou nám zajistil tři důležité body a návrat do čela tabulky. Skóre uzavřel hlavou Moravec po dorazu vlastní střely. Těžkou dohrávku jsme po nedělním kolapsu v Otvovicích zvládli. Díky všem našim mužstvům za zvládnutí dnešního supersouběhu!

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Hartman, Krček - Forster, Snovický, Vokřál M, Landvojtovič - Dvořák, Pospíšil

Střídali: Hložek, Moravec, Baňka, Kutil

SK Otvovice - SK Zichovec6. 5. 20182 : 1

Branku Zichovce Dvořák

Domácí dokonale využili naší oslabené sestavy, kdy díky marodce, červeným kartám a dvěma last minute omluvenkám musel nastoupit hned sextet hráčů z B týmu s dopoledním zápasem v Kamenných Žehrovicích v nohách. Na branku osamoceného domácího útočníka jsme ještě odpověděli slalomem Dvořáka. Na branku domácích z poslední minuty již reagovat nešlo. Velká škoda stoprocentní šance Moravce v úvodu druhé půle. I taková utkaní ale fotbal přináší.

Sestava: Vokal - Milka, Červenka, Hartman, Kutil - Pospíšil, Snovický, Krček, Hložek - Dvořák, Moravec.

Střídal Baňka, Kutil J

 

SK Zichovec - FK Blevice28. 4. 20182 : 0

Branky: Rubeš, Dvořák

Převahu jsme střelecky vyjádřili až v druhé půli. Ve 49. nastřelili hosté tak nešťastně záda Dvořáka, že brankář sice těžký míč směřující pod břevno vyrazil, ale na dorážku důrazného Rubeše hlavou již nestačil - 1:0. Pojistka přišla o chvilku později, když se ve velkém vápně uvolnil Dvořák a podstřelil padajícího Horsicu - 2:0. Od 75. jsme hráli o deseti po druhé ŽK Lukáše Vokřála. Máme tři body a to je důležité. Zatím se ale na naše kopačky ne a ne vrátit podzimní lehkost. Oporu má mužstvo ale ve výborném Vokalovi v brance.

Sestava: Vokal - Smrž, Hartman, Vokřál L, Červenka - Forster, Snovický, Vokřál M, Pospíšil - Rubeš, Dvořák

Střídali: Moravec, Baňka,

Slavoj Zvoleněves - SK Zichovec21. 4. 20184 : 1

Branky: Červenka vlastní,  Radošinký, Suchánek, Valer - Snovický

V oboustranně vyrovnaném utkání, kterému přihlížela velmi pěkná divácká návštěva, jsme dostali tvrdou lekci z produktivity. Na dva domácí góly ještě do poločasu zareagoval průnikem a střelou pod břevno Snovický. V druhé půli domácí dvěma góly odskočili na rozhodující náskok a utkání se v poslední čtvrthodince už jen dohrávalo.

Sestava: Červenka, Hartman, Vokřál L, Krček - Forster, Snovický, Vokřál M,  Pospíšil - Rubeš, Dvořák

Střídali: Herout, Novotný, Tomrle        

SK Zichovec - SK Stehelčeves14. 4. 20182 : 1

Branky: Vokřál L, Dvořák - Kopolovič

Skóre utkání otevřel již v 5. minutě hlavou Lukáš Vokřál a druhou branku přidal ve 31. minutě z téměř nulového úhlu Dvořák a diváci se určitě těšili  na další branky. Hosté vsadili na obranu a před naši branku se dostávali pouze sporadicky. Přesto se jim v 50. minutě podařilo po pěkné kombinaci Kopolovičem snížit a protože se nám ani přes vytrvalý tlak pojistku vstřelit nepodařilo, stalo se nakonec ze zápasu výsledkové drama . Zasloužená výhra ale zůstala doma.

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Vokřál L, Kemr - Korbel, Snovický, Port, Forster - Dvořák, Rubeš

Střídali: Landvojtovič, Krček, Pospíšil, Baňka, Moravec

FK Žižice - SK Zichovec7. 4. 20181 : 0 pk

Utkání sice během devadesáti minut branku nenabídlo, hrál se ale parádní fotbal, kterému vévodily skvělé výkony obou brankářů. Oba kontrolovali velké vápno a sbírali míče ze vzduchu i po zemi. Více práce měl ale asi náš Vokal zejména i díky většímu počtu standardních situací domácích. Téměř ligové parametry mělo jeho vytažení lobu Hrdličky v 84. minutě. Naše největší šance přišla v 66. minutě, kdy po kombinaci šel z úhlu sám na brankáře Rubeš, ale minul vzdálenější tyč. V penaltovém rozstřelu hned v jeho úvodu neuspěli Landvojtovič a Červenka a po čtvrté sérii bylo hotovo.

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Vokřál L, Landvojtovič - Forster, Snovický, Vokřál M, Pospíšil - Dvořák, Rubeš

SK Zichovec - Viktorie Černuc B31. 3. 20185 : 2

Branky: Dvořák 2, Hartman (PK), Baňka, Červenka

Střelci se ze zimního spánku probouzeli pozvolna. V první půli naše šance zastavil výborný gólman hostí, zejména při tutovce Snovického či střelách Hartmana a Martina Vokřála zpoza velkého vápna. Tleskalo se i pěkným nůžkám Hartmana. Dvakrát hostům pomohla konstrukce. Nejprve ji z dálky napálil velmi aktivní Hartman a pak orazítkoval spojnici Dvořák. O výsledku rozhodlo prvních deset minut druhé půle. Skóre otevřel bodýlkem v 50. Dvořák. O dvě minuty po faulu na Rubeše proměnil PK s přehledem Hartman. A po minutě na hřišti až před brankáře prošel v 60. Baňka a dal rozhodující branku zápasu. Hostům se totiž podařilo po dvou okýnkách v obraně snížit na 3:2, ale druhá branka Dvořáka a hlavička Červenky daly poměru sil na hřišti odpovídající výsledkovou podobu.

Sestava: Vokal - Červenka, Hartman, Vokřál L, Kemr - Forster, Snovický, Vokřál M, Landvojtovič - Rubeš, Dvořák

Střídali: Baňka, Pospíšil, Petrášek

SK Buštěhrad - SK Zichovec11. 3. 20182 : 6

Přípravný zápas. Branky: Snovický 2, Forster, Moravec, Pospíšil, Rubeš.

Baník Stochov - SK Zichovec4. 3. 20181 : 3

Přípravný zápas. Branky: Rubeš 2, Dvořák.

SK Zichovec - Sparta Dřetovice11. 11. 20172 : 1

Branky: Forster, Dvořák - Schon.

Na těžkém terénu se hrál pěkný fotbal. Hosté potvrzovali své postavení v horních patrech tabulky a mohli jít i do vedení, ale hlavička Machka se jen otřela o pravou tyč. Akce střídala akci a do vedení jsme šli po střele Forstera zpoza velkého vápna, která se zatočila do horního rohu - 1:0. Těsně před pauzou vychytal Vokal nebezpečného Machka. Hned v úvodu druhé půle si vybral slabší okamžik jinak výborný brankář Dřetovic, když  nepříliš prudká střela Dvořáka z hranice velkého vápna skončila u tyče - 2:0. Hosté nám ale klid nedopřáli a v 52.minutě prostřelili Schonem Vokala - 2:1. V 82. minutě rozšířil řady našich červenokaretníků Krček.

Dnešní vítězství zakončilo vydařený podzim. Zimní přestávku si mužstvo může užívat z prvního místa se ziskem 36 bodů a pětibodovým náskokem před druhou Zvoleněvsí.

Sestava: Vokal - Smrž, Hartman, Melen, Červenka - Korbel, Vokřál M, Port, Krček - Forster, Dvořák

Střídali: Landvojtovič, Havlovec, Pospíšil, Milka a Snovický

Sokol Zákolany - SK Zichovec5. 11. 20173 : 2

Zákolany - Sk Zichovec B 3:2 (3:0) skóre 3:0 v 25. minutě.

Góly domácí: 10., 17., 25. minuta

Góly hosté: 77. Havlovec, 85. Zábranský

Sestava:

Křivánek – H. Kutil, Z. Kutil, Herout, Smrž – Matějovský, V. Baňka ml., Havlovec, Novotný – Falcník, Pospíšil

Střídali:

35. Petrášek za Herouta

45. Kostelecký za Smrže

65. Zádamský za Matějovského

Diváci: 21  (14 ze Zichovce, Bára Štěpánová, 3 zákolanské děti, 1 starší pán ze Zákolan, oslavenec pan Herout)

Zápasu předcházela narozeninová oslava 90. narozenin zákolanské legendy pana Herouta, kterou uváděla znamenitě Bára Štěpánová takovým způsobem, že se naším hráčům z ní rozklepaly kolena a zapomněli na jakýkoliv herní systém, z čehož pramenilo skóre 3:0 v 25. minutě. Do zápasu jsme vstupovali v pozměněné sestavě oproti předchozím zápasům, ale s cílem vybojovat 3 body. Věkový průměr byl kolem 20 let oproti zákolanským cca 30 - 55 let. Oproti předchozím zápasům přibyl větší počet nepřesností, absence obranného a herního systému. Soupeř využil našich nevynucených ztrát ke 2 gólovým brejkům a jednomu gólů z akce neakce ke skóre 3:0. Zbytek zápasů potvrdil, že největším soupeř jsme my sami sobě v podobě nepřesností, zbytečných ztrát, zbrklosti a diskuze s protihráči, zejména staršími ročníky a rozhodčími. 

V druhém poločase jsme zpřesnili hru a hráli vzadu na 3 obránce, čehož soupeř využíval k útokům do otevřené obrany, kdy jsme zbytečně ztráceli balón a soupeřovi hráči se ani nemuseli vracet. Několik akcí vyřešili oba brankáři nebo nepřesnosti útočníků. V 70. minutě si Zádamský zbytečně předkopl balón, jinak by šel sám na brankáře a napodobil tak jinak jindy přesného Dana Havlovce z 68. minuty. V 77. minutě po rychlém rozehrání rohu Pospíšil – Havlovec, skrytou střelou Dan snížil na 3:1 a soupeř již fyzicky odešel. Závěrečný tlak jsme proměnili pouze Zábranským, který v 85. minutě po pěkném uvolnění na dvakrát dorazil míč do sítě. Následně jsme zahrozili z trestného kopu Pospíšilem. Zbytek akcí jsme ukončili sami vlastní nefotbalovostí a nepřesností, které nás stály doslova 3 body za celý zápas. Náš výkon alespoň domácí sympaticky odměnili platem malých piv jako odměnu za přeložení zápasu na dopolední čas kvůli oslavě pana Herouta.

Zápas ukázal, že proti týmům se staršími hráči se zbytečně necháme rozhodit nefotbalovými věcmi a diskuzemi, čímž dopřáváme soupeři odpočinek, zároveň nám neprospívá absence fotbalovějších hráčů ve větším počtu (Milka, Hložek, Kemr, Švajka, a 1-2 hráči áčka). Na druhou stranu za nás opět hrálo 5 dorostenců celý zápas a každý hrál sobotní utkání za dorost nebo nastoupil za A-tým. Už v kabině jsme si tento zápas stanovili za jarní vrchol, kdy tomuto soupeři zvyklého na úžší fotbal plný osobních střetů a diskuzí na našem letišti „U Lesa“ nasázíme minimálně 5 gólů bez řečí a diskuzí – a tak bude.

Poslední zápas podzimu hraje B-tým doma 11. listopadu od 11:00 jako předzápas A-týmu s následnou rozlučkou, na kterou jsou zváni všichni věrní fanouškové.  

Slavoj Koleč - SK Zichovec4. 11. 20172 : 1

Branku Zichovce Dvořák

Až ve dvanáctém kole jsme okusili hořkost porážky. Domácím jsme cestu za body ale usnadlili, když nám rozhodčí poslal dva hráče správně předčasně do kabin. Ve 13. minutě po pěkné kombinaci mezi Rubešem a Vokřálem se ocitl sám před golmanem Lanvojtovič, ale míč nasměroval pouze do tyče. Domácí promarnili tutovku ve 30 minutě, když nastřelili břevno a dorážku před prázdnou brankou poslali vysoko nad. Důležitý moment přišel v 34. minutě. Dragoun oplácel a šel do kabin. Domácí situace téměř okamžitě využili a po pěkné kombinaci a střele do otevřené branky šli do vedení - 1:0. I když jsme hráli o deseti a později dokonce i o devíti, druhá půle patřila herně nám. Ve 47. minutě nastřelil Hartman z TK tyč a v 53. minutě se ve velkém vápně uvolnil Dvořák a střelou o bližší tyč vyrovnal skóre - 1:1. V 77. minutě viděl druhou žlutou Vokřál L. Ale i v devíti jsme stále byli lepším týmem. Jenže v 84. minutě netrefil míč na destítce Smrž a osamocený hráč sám před Vokalem rozhodl - 2:1. Škoda. Za předvedený výkon v oslabení by nám dnes nějaký ten bodík určitě patřil.  

Sestava: Vokal - Smrž, Hartman, Vokřál L, Červenka - Forster, Landvojtovič, Vokřál M, Dvořák - Dragoun, Rubeš

Střídal Pospíšil

SK Zichovec - FK Vinařice B29. 10. 20170 : 2

SK Zichovec B - FK Vinařice B   0:2  (0:0)

Góly hosté: 75. a 84. minuta

Sestava:

Křivánek – H. Kutil, Z. Kutil, Herout, Kemr – Hložek, Kostelecký, V. Baňka ml., Havlovec – R. Rubeš, Pospíšil

Střídali:

45. O. Rubeš za R. Rubeš

65. Petrášek za Herouta

70. Matějovský za V. Baňku

75. Zádamský za Havlovce

Diváci: 40

 

Za větrného a místy deštivého počasí jsme začali zápas herní převahou, z které vyplunolo několik dobrých příležitostí. Svého tabulkového soupeře (Vinařice byly o bod před námi) jsme až na pár okamžiků k ničemu výraznému nepustili. Soupeř nás ohrožoval sporadicky a z akcích, které plynuly z našich nepřesností, kterých však předvádíme každý zápas méně a méně. V 20. minutě po pěkné akci Pospíšila jsme orazítkovali tyčku a dorážce zabránil brankář. Následně Havlovec nastřelil mířil vedle, po pěkné uličce od V. Bańky do brankáře a v 30. minutě po standardní situaci trefil břevno. Ve zbývajicím čase jsme ještě nastřelili boční síť nebo slibné akce nedotáhli do konce.

Druhý poločas jsme pokračovali v pěkném kombinačním fotbale i přes horší hřiště. Párkrát prošel míč vápnem a chybělo málo, abych vstřelili gól. Soupeř nás zlobil pouze dlouhými balóny na jednoho útočníka, který nám v 65. minutě poslal z první šance varování z prostoru penalty, ale Bůček skvěle kryl. Po další rohovém kopu a závaru nastřelili tyč. Po autovém vhazování na naší půlce útočník krásně uvolnil do běhu svého spoluhráče, který vběhl do vápna a prostřelil Bůčka z druhé šance Vinařic. Po prostřídání už jsme neměli potřebnou kvalitu a množily se nepřesnosti, čehož využili k obdobné akci Vinařice a po centru od autové čáry hlavou skóroval hostujicí útočník. V závěru jsme měli ještě šanci snížit, ale zbrklost a nepřesné zakončení už  k ničemu nevedlo.

Zápas se hrál na těžkém terénu a nastoupilo za nás 6 dorostenců z nichž 5 hrálo dopolední zápas  za dorost a 3 nastoupili v sobotu za áčko. Opět jsme převáděli pěkné kombinace od obranců (bráchové Kutilové nám zrajou do fobalové krásy) a uvolňování po kombinacích, což je hlavní cíl B-týmu i přes nepřesnosti a zkažené nahrávky. V zápase jsme doplatili na neproměňování šancí oproti předchozím zápasům a  soupeřovu efektivitu v proměňování příležitostí – 2 góly z 3 šancí, a zápas jim udělal brankář a 2 hráči. 

Příští zápas hraje B-tým v Zákolanech 5. listopadu od 10:15 a zakončí podzimní sezónu zápasem v neděli 12. listopadu doma proti Pcherám od 14:00 (v jednání je přeložení na sobotu od 11hod).

Autor komentáře: Jiří Kostelecký

SK Zichovec - Sokol Tuřany28. 10. 20175 : 3

Branky: Dragoun 2, Dvořák, Snovický, Hartman (pk) – Plachý 2, Novák

Před 150 diváky se hrál divácky atraktivní zápas. My jsme měli úvod z říše snů, když jsme ve 30. minutě vedli již 5:0. Zodpovědný vstup do utkání načal v 5. minutě Dragoun. Potáhl si míč na velkém vápně a jeho nechytatelná dělovka skončila pod levou šibenicí - 1:0. V 19. minutě našel milimetrově přesnou zpětnou přihrávkou tradičně výborný Korbel Dvořáka a ten podél brankáře zvýšil - 2:0. Ve 25. minutě z bezprostřední blízkosti natřikrát propasíroval míč do sítě Snovický - 3:0. Ve 26. minutě napálil břevno ze 30-ti metrů Hartman. Stejný hráč pak ve 28. minutě proměnil pokutový kop za ruku – 4:0. Gólovou smršť ukončil ve 30. minutě Dragoun, když frnkl obraně a propálil Břížďalu – 5:0. Další branky v utkání již ale dávali jen hosté, kteří utkání nezabalili a ve druhé půli po brankách Nováka a dvakrát Plachého si nakonec odvezli přijatelný výsledek. 

Kromě dalších tří bodů do tabulky si mužstvo připisuje i nový klubový rekord v počtu vítězných zápasů v řadě – 11. Sedm let starý rekord je tak překonán. Gratulujeme! 

Sestava: Vokal – Červenka, Hartman, Vokřál L, Krček – Korbel, Snovický, Vokřál M, Landvojtovič – Dragoun, Dvořák

Střídali: Forster, Smrž, Havlovec, Pospíšil a Rubeš

SK Zichovec - Sokol Knovíz21. 10. 20172 : 1

Branky: 8. Vokřál L,  89. Červenka - 28. Cimrman (pk)

Na zichovecké hřiště se v dresu Knovíze vrátil náš bývalý gólman Martin Kostka a byl to on, kdo držel hodně dlouho šance Knovíze na bodový zisk. Úvod utkání ale dramatu nenasvědčoval. V 8. minutě na zadí tyči usměrnil hlavou Lukáš Vokřál do branky roh Dragouna - 1:0. Ve 28. minutě fauloval ve vápně náš kapitán Hartman Cimrmana a sám postižený z PK nezaváhal - 1:1. Do vedení jsme mohli jít ve 35.minutě, ale střelu mladšího z bratrů Vokřálových, Martina,  zastavilo břevno. Druhá půle se již změnila v utkání Zichovec versus Kostka. Ten dlouho v souboji s našimi hráči vítězil. Parádu vytáhl zejména v 79. minutě při šanci Dvořáka. Předtím, v 70.minutě, nás mohl z ojedinělé šance Knovíze doslova "popravit"  hostující Cimrman, když postupoval sám na Křivánka, ten ale reflexivně zachránil. Přesto jsme se ale ze zaslouženého vítězství nakonec radovali. Když už možná trenér Dragoun přemýšlel nad složením penaltových exekutorů neudržel Kostka míč po prudkém TK Dragouna a Červenka úspěšnou dorážkou v 89. minutě spustil obrovskou radost našich hráčů a příznivců. Tak za týden opět doma. Všichni víme o co jde - chceme historických 11 v řadě. Ale pozor - přijedou Tuřany!

Sestava: Křivánek - Červenka, Hartman, Vokřál L, Kemr - Forster, Snovický, Vokřál M, Krček - Dragoun, Dvořák

Střídali:  Rubeš, Landvojtovič, Havlovec.

Sokol Neuměřice B - SK Zichovec15. 10. 20172 : 3

Sokol Neuměřice B – Sk Zichovec B  2:3 (0:2)

Góly: 20. Hložek, 37. Kostelecký, 50. Smrž

Hosté: 65. a 75. minuta

Sestava:

Křivánek – H. Kutil, Z. Kutil, Kostelecký, Smrž – P. Novotný, Petrášek („C“), V. Baňka ml., Hložek – Falcník, Pospíšil

Střídali:

55. Matějovský za Falcníka

65. Krček za Petráška

70. Havlovec za V. Baňku

75. Herout za Pospíšila

Diváci: 60 (25 ze Zichovce?)

Do zápasu s rezervou Neuměřic jsme vstoupili s cílem na plno bodovat a uzavřít tak 12 bodový klubový víkendový zisk. Od začátku zápasu se nám dařila kombinace a vyhýbali jsme se nepřesnostem. V 20 . minutě po pěkné křídelní akci a přetaženém centru Novotného zavěsil volejem Hložek. Následně jsme pokračovali v tlaku, který přinesl několik šancí, ale také okének v naší obraně. Po několika závarech a nepřesností si po odraženém míči z námi zahrávaného rohu na půlce narazil na posledním Kostelecký s Petráškem a famózní Thierry Kosťa #14 předvedl životní sólo přes 6-7 hráčů alá Messi, Maradona, Thierry Henry až do vápna soupeře, kde v pádu poslal míč vedle brankáře – jasný FORTUNA gól víkendu. Tento gól jsme potřebovali a efekt gólů do poločasu soupeře prakticky odrovnal.

Do 2. poločasu jsme nastoupili koncentrovanější a v 50 . minutě jsme skórovali domluvenou akcí našich obránců, kdy H. Kutil našel z půlky přesným centrem nabíhajíc9ho Smrže na druhé straně hřiště, který po krátkém vedení míče tvrdě zavěsil – 0:3. Následně jsme lehce zvolnili a neproměnili samostatné průniky Pospíšila a Novotného (2x), čehož dokázal soupeř využít a 2 krát snížil. Zbytek akcí soupeře zastavil Bůček a nebo obrana. Závěr zápasu jsme už zkušeně pohlídali pěknou standardkou Krčka ještě mohli zvýšit vedení.

V zápase jsme dokázali držet krok se zkušenějším soupeřem a i na nerovném hříšti místy předvádět kombinanční hru, na které chceme v béčku stavět bez ohledu na kvalitu soupeře. Nicméně, fyzicky ji udržíme hrát zatím jen proti slabším či stejně silným soupeřům po nějáký čas zápasů. V sestavě jsme měli opět 4-5 dorostenců, kteří hráli již dopoledne.  V příštích 2 kolech hostíme 2 týmy, kteří jsou před námi v tabulce – TJ Meteor Pletený Újezd (18 bodů) a SK Vinařice „B“ (15 bodů).

Sokol Neuměřice - SK Zichovec14. 10. 20170 : 6

Branky: Dvořák 3, Dragoun 2, Forster 1

Obraz hry celého zápasu předurčila hned první minuta. Vokřál Martin krásně vysunul Forstera a ten z úhlu sám před golmanem nezaváhal - 0:1. V 15. minutě vysunul křížem Krček Dvořáka a ten také trefil síť - 0:2. A i dále jsme si vytvářeli ohromné množství šancí, ale domácí držel golman Zelený a jednou konstrukce (Dvořák). Posunutí skóre se diváci dočkali  ve 35.minutě po umístěné střele Dragouna z rohu velkého vápna k tyči. Dnes jsme si branky rozložili i do druhé pětačtyřicetiminutovky. Hned v jejím úvodu se u brankové čáry uvolnil Baňka a přihrávku před branku proměnl Dragoun - 0:4. Poté dvěma zásahy dokonal hattrick Dvořák. Nejprve z úhlu prostřelil golmana - 0:5 a následně zakončil opět z prostoru velkého čtverce rychlou kombinační akci s finálovkou od Forstera - 0:6. Náš brankář dnes moc práce neměl. O to větší aplaus sklidil, když v 65. minutě série rohů domácích skončila po tvrdé střele k tyči na jeho rukavicích. Nyní nás čekají dva zápasy doma. Nabízí se tak dobrá příležitost prodloužit devítizápasovou vítěznou sérii. Přijďte nám v tom také pomoci. Zichovec do toho!

Sestava: Vokal - Červenka, Hartman, Vokřál L, Krček - Forster, Vokřál M, Snovický, Havlovec - Dvořák, Dragoun

Střídali: Bańka, Pospíšil

 

SK Zichovec - SK Otvovice7. 10. 20174 : 1

Branky: Dvořák, Krček, Kemr, Forster - Břicháček

První poločas naplnil naše očekávání. Dařila se kombinace a dávali jsme krásné góly. Hosté začali dobře a nastřelili i tyč, ale možná i za odvážně otevřenou hru zaplatili inkasovanými góly. V 10.minutě uvolnil ve velkém vápně Forster Dvořáka a ten trefil parádně  vzdálenější šibenici - 1:0. V 18. minutě byl na koci pohledné kombinace Krček - 2:0. Ve 25. minutě odcentroval od rohového praporku Dragoun a míč na vzdálenější tyči napálil do sítě pěkně Kemr - 3:0. Ve 30. minutě dalekonosný pas našel Forstera, který uplatnil svoji rychlost a prostřelil brankáře - 4:0. A stejně jako v Olovnici se náš brankostroj až příliš brzy zastavil. Druhá půle byla z naší strany doslova příšerná. Místo fotbalu se naši hráči věnovali především kritice (a neoprávněné) všech verdiktů rozhodčího a trapnému řečnění. Toho využili hosté, kteří v 61.minutě po hlavičce Břicháčka korigovali stav na pro ně určitě přijatelných 4:1. Druhá půle budiž pro nás důrazně vztyčeným prstem! Za týden jedeme k těžkému utkaní na čtvercové hřiště do Neuměřic.

Sestava: Vokal - Červenka, Hartman, Vokřál L, Kemr - Forster, Havlovec, Vokřál M, Krček - Dvořák, Dragoun

Střídali: Baňka, Smrž, Pospíšil a Milka

Sokol Blevice - SK Zichovec30. 9. 20170 : 1

Branka: Havlovec

Domácí se po celý zápas soustředili především na obranu. A to jim dlouho vycházelo. V první půli jsme zahrozili jen ranou Hartmana metr nad a břevnem Dragouna. Druhá půle se změnila v ještě větší dobývání domácí svatyně. Ale ve třech slibných šancích (Baňka, Krček, Červenka) nás reflexivně nohama vychytal domácí kapitán Horsica. A když už i diváci očekávali penaltový rozstřel, poslal trenér Dragoun do hry dorostence Havlovce, který po krátkém pobytu na hřišti rozhodl v 78.minutě umístěnou střelou k tyči o našich vydřených, ale naprosto zasloužených, třech bodech. Sedmé vítězství v řadě pro nás znamená i odskočení v čele tabulky na čtyři body před druhou Zvoleněvsí.

Sestava: Vokal - Smrž, Hartman, Vokřál L, Červenka - Kemr, Vokřál M, Krček, Pospíšil - Dvořák, Dragoun

Střídali: Baňka, Havlovec

Sokol Olovnice - SK Zichovec28. 9. 20171 : 3

Branky: Koblenc - Forster, Dvořák, Dragoun

Domácí totálně zaspali úvod zápasu. Hned v 15. vteřině skóroval Forster po narážečce s Dvořákem - 0:1. V 5.minutě  ve velkém vápně přeloboval Dvořák brankáře - 0:2 a vytvářeli jsme si další šance. Jenže přihrávky "před prázdnou" nenacházely adresáty. Až ve 28. minutě Snovický obešel u  brankové čáry protihráče a Dragoun měl před brankovou čarou snadný úkol - 0:3. Tím se ale poněkud nečekaně náš brankostroj zastavil. A zřejmě pod vlivem rozhodnutého zápasu jsme ve druhé půli výrazně ubrali a dovolili domácím snížit v 71. minutě, když na dalekonosný TK si v prostoru desítky naběhl Koblenc a tečí usměrnil mič k tyči - 1:3.

Dnes jsme navlékli na šňůru výher další, již šestý, korálek. Přidat ten další, v sobotu v Blevicích, bude ale určitě mnohem, mnohem těžší. Buďte u toho!

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Vokřál L, Krček - Forster, Vokřál M, Snovický, Melen - Dvořák, Dragoun

Střídali: Landvojtovič, Korbel, Port

SK Zichovec - Slavoj Zvoleněves23. 9. 20174 : 0

Branky: Snovický 2, Krček, Dvořák

Čtyřicet minut před utkáním se na hřišti objevil bez uzdy a sedla zatoulaný kůň a protože se mu ze hřiště ale vůbec nechtělo, byl zápas vážně ohrožen! Vše zachránili hráči Dragoun se Smržem, kteří ho pět minut před výkopem ze hřiště odloudili a mohlo se začít. Celý zápas jsme udávali tempo hry a od úvodního hvizdu se dostávali do vyložených šancí (2x Dragoun). Ve 20.minutě umotal Snovický u brankové čáry dva hráče a přihrávku proměnil Krček - 1:0. Ve 38. minutě se hosté dostávali do slibné šance, která ale skončila mizernou přihrávkou, míče se zmocnil na naší půlce Snovický a svůj průnik zakončil gólem - 2:0. I ve druhé půli se hrálo podle našich not. V 50. minutě to vzal na sebe Dvořák, který prošel do velkého čtverce - 3:0. V 80. se po straně rozběhl Forster a parádní přihrávku proměnil dnes opět hodně viditelný Snovický - 4:0. Nádherná akce na jeden dotek na jejímž konci byl Červenka brankou již neskončila. Anglický týden jsme zahájili velmi dobře. Nejen střelecky, ale především před velmi pěknou návštěvou potěšitelným výkonem. Ve čtvrtek jedeme do Olovnice!

Sestava: Vokal - Smrž, Hartman, Vokřál L, Červenka - Forster, Snovický, Vokřál M, Krček - Dvořák, Dragoun

Střídali: Baňka, Rubeš, Havlovec a Milka

SK Stehelčeves - SK Zichovec17. 9. 20172 : 5

Branky Zichovce: Vokřál M, Vokřál L, Korbel, Snovický, Hartman.

Na neoblíbeném hřišti nám vyšel vstup do zápasu díky bratrům Vokřálovým. V 10.minutě se Martin  otočil s míčem na velkém vápně a k tyčí otevřel skóre - 0:1. Ve 25.minutě uklidil míč do sítě Lukáš po roku Hartmana a příhře hlavou Červenky - 0:2.  Domácí ale rychle kontrovali po protiútoku z bezprostřední blízkosti - 1:2. I ve druhé půli se hrálo především na domácí půli, ale skóre jsme navýšli až v 75.minutě, když pozorný  Korbel vystihl špatnou rozehrávku a po obejití dvou hráčů vstřelil do protipohybu brankáře rozhodující branku - 1:3. Stejné chyby domácích využil i Snovický v 78. minutě - 1:4.  Domácí korigolvali z PK v 80 .minutě - 2:4. Tečku ve skóre, a to parádní, udělal v 86. minutě Hartman, když si křiknul a ze 30. metrů napálil míč nechytatelně k tyči - 2:5. Historie se opakuje - i příští týden nás čeká druhý tým tabulky, kterým je po víkendu Zvoleněves. Přijďte nás opět povzbudit!

Sestava: Vokal - Smrž, Vokřál L, Hartman, Červenka - Forster, Snovický, Vokřál M, Korbel - Dvořák, Dragoun

Střídal Pospíšil.

Slovan Dubí B - SK Zichovec17. 9. 20171 : 0
V souběžně hraném utkání A-týmu jsme postavili stejnou sestavu podobné z minulého týdne, kdy v brance začal Křivánek a první start absolvoval Milka Stanislav. Zároveň nám pomohli dorostenci, kteří měli v nohách ranní zápas. K utkání jsme nastupovali proti neporaženému týmu, který byl od pohedu zkušenější a fotbalovější. Nicméně jsme se od začátku do soupeře zakousli a kupodivu ho herně, fotbalově a fyzicky přehrávali. 
Utkání rozhodl přímý kop od rohového praporku a hlavička domácího hráče z malého vápna v 15. minutě. V 25. minutě nám rozhodčí upřel pokutový kop za zalehnutí Hoška na malém vápně při zpracování balonu. 
V 2. poločase jsme zvyšovali tlak a dostávali se blíže k vápnu domácích. Naší hru však sráželi občasné nepřesnosti, zpracování balonů a zbytečné ztráty míče z čehož těžili domácí rychlí útočnicí. Závěrečný tlak gól nepřinesl, kdy hlavičku Šreka do branky neprošla a v poslední minutě vychytal Dana Havlovce brankář domácích.
Příští týden hrajeme s prvním týmem tabulky Kačice a dále ve čtvrtek 28.9. pokračujeme v Družci. Tím uzavřeme silný los, kdy z prvních 6 zápasů budeme mít 5 týmů z první šestky týmů tabulky.
Sestava SKZ B: Křivánek - Kemr, Z. Kutil, Milka S., L. Petrášek (65. Golem)- P. Novotný, Kostelecký, V.Baňka ml. (20. H. Kutil), Hošek - Falcník (Šrek?) , Švajka (80. Havlovec)
autor komentáře: Jiří Kostelecký
SK Zichovec - FK Žižice9. 9. 20172 : 1

Branky: 18. Dragoun, 28. Forster - 45. Eichler (pk)

O podobě výsledku utkání bylo rozhodnuto již v první půli. Ta byla z naší strany jako z partesu. Hned v úvodu z úhlu těsně minul vzdálenější tyč Melen. Do vedení jsme šli v 18. minutě po TK Dragouna - 1:0. Ve 28.minutě prošel podél brankové čáry Martin Vokřál a Forsterovi již stačilo jen nastavit nohu - 2:0. A soupeře jsme mačkali dál. Výsledkem byl pokotový kop po sražení Dragouna, který ale v 36. minutě Červenka poslal vedle. A když v poslední minutě první půle stejnou výhodu hosté Eichlerem, po faulu Forstera, využili, bylo drama na světě. Definitivní klid mohl na naše kopačky vnést Dragoun, ale jeho chytrý lob ze střední vzdálenosti zastavilo břevno. Pochvalu zaslouží obranná čtveřice s jistým Vokalem v brance, která prakticky za celý zápas hosty nepustila do žádné větší příležitosti. Dnes jsme hráli s druhým týmem a příští týden jedeme opět k druhému týmu, kterým je po tomto kole Stehelčeves. Pojeďte s námi!

Sestava: Vokal - Smrž, Hartman, Vokřál L, Červenka - Forster, Vokřál M, Snovický, Melen - Dragoun, Zábranský

Střídali: Pospíšil, Kemr a Kostelecký.

Viktorie Černuc B - SK Zichovec2. 9. 20170 : 4

Branky: Dvořák, Dragoun, Červenka, Vokřál M.

Prvních patnáct minut jsme domácí nepustili z vlastní půlky, ale k vedení nám museli pomoci sami, když při odkopu nastřelili v 11.minutě důrazného Dvořáka - 0:1. Domácí se ale postupně dostali do zápasu a v 28.minutě předvedli rychlý protiútok a již překonaného Vokala musel před brankovou čárou zastoupit akrobaticky Forster. Tentýž hráč připravil naši druhou branku, když ve 38.minutě po vysunutí Vokřálem posadil míč na hlavu Dragouna - 0:2. Druhá půle nabídla stejný obraz hry - vyrovnanou partii mezi vápny a naši výrazně větší efektivitu před brankou. Rozdílovým hráčem byl dnes Snovický, který zavezl nespočet míčů do velkého čtverce a alespoň dva z nich byly parádně využity, a to o tyč Červenkou v 72. minutě - 0:3 a po něm i z bezprostřední blízkosti Martinem Vokřálem - 0:4. Možná lehčí los nám poskytl příjemný úvod sezóny. Teď na něj ale raději rychle zapomeńme. Za týden nás čekají Žižice!

Sestava: Vokal - Smrž, Hartman, Vokřál L, Červenka - Forster, Snovický, Vokřál M, Krček - Dragoun, Dvořák.

Střídali: Pospíšil, Havlovec, Baňka. Připraven Falcník.

SK Zichovec - Sokol Uhy26. 8. 20176 : 1

Branky SKZ: Krček, Červenka, Dragoun, Dvořák, Korbel, Forster

První půle začala minutou ticha, kterou všichni přítomní uctili památku Jána Ševčíka. Jedinou branku úvodního dění obstaral ve 20. minutě Krček, když vršovickým dloubákem přes padajícího gólmana otevřel skóre - 1:0. Jinak to ale byl festival zahozených  šancí. Vše tam napadalo až během druhé půle, kdy jsme soupeře přehráli nejen fotbalově, ale i fyzicky. Tři podobné branky zpoza velkého vápna  k tyči dali Dragoun, Dořák a Červenka. Korbel obešel i brankáře a krásnou kombinaci na jeden dotek zakončil Forster. Hosté korigovali na 6:1 po teči našeho kapitána Hartmana, který předtím neproměnil PK po sražení Korbela. Na hřiště se v pohodovém zápase dostalo i všech pět náhradníků, kteří ale po svém příchodu naši hru ještě více zvedli.

Sestava: Křivánek - Červenka, Vokřál L, Hartman, Smrž - Tygl, Snovický, Vokřál M, Krček - Dvořák, Dragoun

Sřídali: Forster, Korbel, Kemr, Pospíšil a Port

SK Zichovec - Čechie Smíchov20. 8. 20172 : 2

Přípravné utkání.

Branky SKZ: Rubeš R, Hložek

Sestava: Křivánek - Krček, Hartman, Vokřál L, Červenka - Hložek, Snovický, Vokřál M, Forster - Zábranský, Rubeš R.

Střídali: Smrž, Havlovec, Baňka, Pospíšil, Adamus, Matějovič.

SK Zichovec - Slavoj Kladno12. 8. 20176 : 2

Přípravné utkání.

Branky Zichovce: Forster, Havlovec, Dragoun, Zábranský, Rubeš R, Kutil.

Sestava: Falcník - Smrž, Hartman, Vokřál L, Krček, Červenka, Forster, Havlovec, Vokřál M, Pospíšil, Dragoun. 

Střídali: Vokal, Křivánek, Kutil, Kemr, Petrášek, Rubeš R, Zábranský.

turnaj v Panenském Týnci - SK Zichovec5. 8. 2017 :

1. SK Zichovec. 10 bodů

2. Sokol Srbeč.   6 bodů

3. Sokol Panenský Týnec 4 body

 

SK Zichovec - SK Zlonice B17. 6. 201711 : 5

Branky: Dragoun 3, Dvořák 2, Pospíšil 2, Milka L, Hložek, Landvojtovič, Vokřál M - Kotěra 2, Daniel 2, Šnajberk

Sestava: Falcník - Smrž, Červenka, Hartman, Petrášek - Forster, Vokřál, Landvojtovič, Dvořák - Milka, Dragoun

Střídali: Hložek, Rubeš R, Kemr, Kostelecký, Pospíšil

Slavoj Pozdeň - SK Zichovec10. 6. 20175 : 2

Branky: 9.Smrž vlastní, 29. Štěpánek P, 31. Šubrt, 45. Hotový (pk), 62. Štěpánek M. - 5. Červenka, 73. Rubeš

Úvod zápasu nám vyšel náramně, když jsme po "brazilské" kombinaci zakončili Červenkou z bezprostřední blízkosti - 0:1. Bohužel jsme ale rychle o náskok přišli, když odražená střela od Smrže přelobovala Falcníka - 1:1. Oboustranně se hrál parádní fotbal. Branky ale dávali do konce první půle jen domácí. Dvakrát udeřili ze vzduchu - Štěpánek P.  (2:1) a Šubrt (3:1). Těsně před odchodem do kabin unikal Štěpánek M. a po kontaktu s Hartmanem se pískala penalta. Falcník si na ni sáhl, ale nevytlačil - 4:1.  I druhá půle nabídla divákům pěknou fotbalovou podívanou a po brance na každé straně. Domácí Štěpánek M. nejprve zvýšil na 5:1 po ukázkově zakončeném brejku a skóre uzavřel Rubeš prudkou ranou k bližší tyči - 5:2.

Vzhledem k vyrovnanému průběhu zápasu je pro nás výše prohry krutá. Zápas se nám nepodařil výsledkově, herně ale ano. Naše série proher se sousedem se tak natáhla již na šest zápasů.

Sestava: Falcník - Smrž, Červenka, Hartman, Krček - Forster, Havlovec, Vokřál, Dvořák- Dragoun, Rubeš

Střídali Vokal, Pospíšil, Hložek, Petrášek. Připraven Kemr.

SK Zichovec - Slavoj Koleč3. 6. 20179 : 2

Branky: Dvořák 3, Červenka 2, Vokřál, Rubeš, Baňka, Havlovec - Kašpar, Halík

V první půli to na brankostroj nevypadalo, zvláště, když hosté bleskurychle odpověděli na úvodní branku Vokřála a následně trefili tyč. To nás probudilo a otevřeli jsme si střelnici. Rubeš nejprve vybídl ke skórování Dvořáka a pak sám v poslední minutě první půle zvýšil na 3:1. Když se v úvodu druhé půle v rychlém sledu trefili Baňka - 4:1 (první za A - gratulace!), Červenka - 5:1 a Dvořák - 6:1, byli hosté doslova na ručník. Otázka zněla jen jestli to bude deset...O fous ne. Červenka se trefil z dálky k tyči - 7:1, Dvořák dovršil hattrick z brankové čáry - 8:1 a Havlovec si po nastřeleném břevnu spravil chuť obstřelením všeho co mu stálo v cestě  - 9:2. Zichovecký divák si dnes rozhodně přišel na své, a to včetně dopoledního strhujícího utkání dorostu. VŠEM  dnešním hráčům a trenérům SKZ za oba zápasy díky!

Sestava: Vokal - Smrž, Hartman, Milka, Červenka - Hložek, Vokřál, Forster, Dvořák - Dragoun, Rubeš.

Střídali Baňka, Havlovec  a Petrášek.

Sokol Tuřany - SK Zichovec27. 5. 20171 : 4

Branky: 60. Frolík - 20. a 70. Dragoun, 25. Rubeš, 85. Dvořák

Problémy domácích se sestavou, ta připomínala spíše starou gardu, jsme dokázali využít k zisku tři bodů, ale rozhodně ne k žádnému supervýkonu či brankovým hodům. Skóre otevřel Dragoun falšovanou střelou zpoza velkého čtverce, která se točila od brankáře - 0:1. O pět minut později se prosadil až před Břížďalu Rubeš - 0:2. Domácí nás probudili z letargie v 60. minutě, kdy zaváhání obrany využil střelou k tyči Frolík - 1:2. Zvýšili jsme tempo a ve velkém teplu v závěru pojistili vítězství Dragounem - 1:3 a z úhlu Dvořákem 1:4.

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Milka S, Krček - Hložek, Vokřál, Forster, Dvořák - Dragoun, Rubeš

Střídali Petrášek a Havlovec. Připraven Falcník.

Sokol Neuměřice - SK Zichovec20. 5. 20173 : 1

Branky: 15. Žebrák, 77. a 79. Líman - 47. Dragoun

V první půli se šance rodily především před domácí brankou, ale z šancí na tři zápasy jsme nevyužili žádnou. To domácí po dlouhém autu v 15. minutě prostřelili Žebrákem do protipohybu Falcníka - 1:0. Zaslouženého srovnání skóre jsme se dočkali hned v úvodu druhé půle, když si Dragoun přehodil obránce a z voleje nedal bývalému brankáři Pozdně Zelenému šanci - 1:1. V této chvíli by si na vítězství domácích vsadil asi málokdo, navíc když Falcník zlikvidoval domácím penaltu po ruce Smrže. Ale stalo se tak. A to díky dvěma pěkně k tyči umístěným střelám Límana v rozmezí dvou minut, kterými nasměroval domácí k velmi šťastnému vítězství. Dnes nevyhrál lepší, ale extrémně efektivní tým. Pozitivem pro nás je velmi dobrý výkon dorostence Kutila.

Sestava: Falcník - Smrž, Červenka, Hartman, Kutil - Forster, Vokřál, Havlovec, Hložek - Dvořák, Dragoun.

Střídali Milka a Baňka. Připraveni Rubeš O, Rubeš R. a Pospíšil.

SK Zichovec - Sokol Vraný B13. 5. 20170 : 4
Slavoj Zvoleněves - SK Zichovec6. 5. 20170 : 1

Branky: 65. Rubeš

V první půli byli domácí aktivnější, ale klid Vokala v brance likvidoval jejch šance. Hořelo hlavné ve 32. minutě, kdy se dlouhý míč nečekaně zastavil u praporku, ale zpětnou přihhrávku domácí hráč proměnil jen v trestuhodnou minelu. Ve druhé půli jsme více hrozili my. V 65. minutě dnes výborný Hlložek uvolnil ulicí Rubeše a ten z úhlu nezaváhal - 0:1. Propracoval se tak již na třetí místo ve střelecké tabulce. O pět minut později si tentýž hráč svojí rychlostí vytvořil ještě větší šanci, jenže minul zívající branku. Možná jsme dnes čekali jednodušší průběh zápasu, ale domácí tým svým výkonem rozhodně nepřipomínal mužstvo z chvostu tabulky.

Sestava: Vokal - Petrášek, Červenka, Hartman, Smrž - Hložek, Landvojtovič, Dvořák, Forster - Kemr, Pospíšil.

Střídali: Milka, Dragoun, Rubeš, Havlovec

SK Zichovec - SK Otvovice29. 4. 20175 : 0

Branky:  10. Milka, 14. Dvořák, 40. Hartman, 47. Dragoun, 87. Rubeš O.

V poklidném až tréninkovém tempu jsme zvládli dnešní zápas. Navíc jsme i rychle ze vzduchu rozhodli o výsledku a utkání si tak užili. V 10.minutě našel Dvořák centrem od postranní čáry Milku a ten bez výskoku hlavou otevřel skóre - 1:0. Z podobně provedené situace, ale z druhé strany, našel ve 14.minutě Dragoun Dvořáka a ten hlavou zvýšil - 2:0. Ve 35.minutě se pěkně za vápnem uvolnil Rubeš, ale trefil jen vzdálenější spojnici. Ve 40. minutě si vybral slabší chvilku hostující golman, když TK Hartmana před ním sice skočil, ale nepříliš prudkou střelu propustil za záda - 3:0. Hned ve druhé minutě druhé půle jsme opět udeřili ze vzduchu. Dvořák odcentroval a nekrytý Dragoun hlavou zvýšil - 4:0. Poslední slovo měl Rubeš O, když po uličce dnes hodně viditelného Dvořáka (1+3), šel sám a prostřelil brankáře - 5:0. Info pro pokladníka  - svoji premiéru v týmu dospělých měl dnes dorostenec Rosťa Rubeš:-)

Sestava: Vokal - Kemr, Červenka, Hartman, Krček - Dvořák, Forster, Vokřál, Dragoun -Milka L, Rubeš O.

Střídali: Havlovec, Petrášek, Rubeš R. a Falcník

Slovan Velvary B - SK Zichovec23. 4. 20172 : 1

Branky: 4. Štefanik, 75. Bretšnajdr – 45. Milka L.

Zle nedobře jsme utkání začali. Nejprve domácí zatřásli břevnem, pak se ve 4. minutě trefili k tyči z TK - 1:0. A aby smůly pro nás nebylo málo, zranil se ve 13. minutě gólman Falcník. Do branky se postavil univerzál Hartman a vedl si náramně. Jakoby jeho suverénní počínání v brance mužstvo nabudilo a nejprve jsme vyrovnali zcela hru a v poslední minutě první půle i skóre. Lukáš Milka vyhrál vzdušný souboj s brankářem, rychle se zorientoval a do odkryté branky vyrovnal – 1:1. Další ránu do našeho již tradičního fotbalového osudu ve Velvarech (v posledních třech sezónách jsme nikdy nedohráli v jedenácti lidech) jsme dostali hned zkraje druhé půle, kdy po nastřelené ruce hluboko v poli, poslal rozhodčí po druhé žluté do sprch Smrže. I v deseti jsme ale drželi vyrovnanou hru a domácí doslova spasila jediná vydařená střela, kterou Hartman vytáhl na břevno a u dorážky byl první domácí útočník – 2:1. Jenže to pravé drama na diváky teprve čekalo. V 80. minutě inzultoval domácí hráč svého pomezního! Pořadatelé okamžitě běželi situaci řešit. Jenže světe div se - hlavní rozhodčí domácího hráče, hrajícího již s jednou žlutou kartou, nijak nepotrestal a dokonce nechal v utkání pokračovat! Tím ale fotbal pro všechny přítomné pro tento den skončil…     

Sestava: Falcník – Smrž, Červenka, Milka S, Dragoun – Forster, Hartman, Havlovec, Baňka – Milka L, Rubeš.

Střídali: Hložek, Kemr. Připraven Petrášek.

SK Zichovec - Sokol Uhy15. 4. 20174 : 1

Branky: 8. a 62. Dragoun, 53. Hartman, 89. Červenka - 87. Novák

Bílá sobota byla, symbolicky, pro nás vítězná. Dopoledne dorost porazil ve šlágru 1.A třídy Slovan Kladno 2:1, když zejména druhá půle byla hodna výkonu spolulídra. V odpoledním utkání pak šlo áčko rychle do vedení Dragounem po pěkném uvolnění Dvořákem - 1:0. A o několik minut později ještě z výhodnější pozice tentýž hráč jen napálil gólmana a předtím již Vokřál nastřelil tyč. Hosté ale ve zbytku půle hru vyrovnali. Nikoli ale výsledek, ikdyž standardních situací k tomu měli spoustu. Proti byl ale výborný Falcník. Naši hru ve druhé půli hodně oživil vitální Havlovec a po jeho průniku a skosení proměnil penaltu v 52. minutě kapitán Hartman - 2:0. Když v 62. minutě po pěkném zatáhnutí míče a přihrávce Hložka do velkého vápna Dragounovi střelec utkání přidal svůj druhý gól, bylo hotovo - 3:0. Hosté korigovali v 87. Novákem, který dorazil do odkryté branky míč od břevna po TK - 3:1. V poslední minutě uzavřel skóre zápasu Červenka brankou z prostoru velkého čtverce - 4:1. Potěšující byl ve druhé půli i návrat Stanislava Milky na hřiště po zranění.

Sestava: Falcník - Smrž, Červenka, Hartman, Krček - Kemr, Vokřál, Dvořák, Hložek - Dragoun, Milka L.

Střídali: Havlovec, Rubeš, Milka S, Petrášek

FK Žižice - SK Zichovec8. 4. 20172 : 3

Branky: 13. Krakeš, 71. Koten - 17. a 65. Rubeš, 35. Vokřál

Rychlá branka domácích, Krakešem po pěkné křižné střele z velkého vápna  ve 13. minutě utkání (1:0), nás nerozhodila. Byl to dneska prostě náš zápas. Ještě do poločasu jsme skóre otočili po pěkné spolupráci dorostenců Tygla a Rubeše - 1:1 a brance Vokřála - 1:2. I ve druhé půli jsme kontrolovali hru a šli do rozhodujícího trháku po úniku Rubeše - 1:3. A to jsme již měli na svém kontě tři nastřelené tyče (Vokřál, Rubeš, Havlovec). Domácí také jednou ztřásli břevnem a pak již jen korigovali stav na konečných 2:3. Poděkování dnes patří celému mančaftu. Podali jsme nejlepší výkon sezóny a po dvou utrápených výkonech potěšili fanoušky. Trenér Dragoun, při řadě omluvenek, využil volna dorostu, výborně postavil sestavu a divákům dnes naznačil jakým směrem by se mohlo A mužstvo v blízké budoucnosti možná ubírat. 

Sestava: Falcník - Kemr, Červenka, Hartman, Dragoun - Dvořák, Vokřál, Landvojtovič, Pospíšil - Rubeš O, Tygl.

Střídali: Havlovec a Baňka.

Připraveni: Petrášek a Rubeš R.

 

SK Zichovec - SK Slatina1. 4. 20172 : 1

Branky: 47.Forster, 75.Dvořák - 85. Schönfelder

Zapomeňte na podzimního otloukánka. Slatina předvedla solidní výkon a když se jí v první půli drželo i potřebné štěstí, šlo se do šaten za bezbrankového stavu. První gól tak padl až ve 47.minutě. Vokřál pěkně zatáhl míč a zpětnou přihrávku na hranici velkého vápna uklidil k tyči Forster - 1:0. V druhé brance mělo prsty sluníčko, když v 75.minutě osnilo jinak velmi dobrého gólmana Slatiny a střela Dvořáka ze střední vzdálenosti propadla za jeho záda - 2:0. Hosté pak zdramatizovali samotný závěr utkání po brance Schönfeldera z TK v 85.minutě přesně do pravého růžku branky - 2:1.

Sestava: Falcník - Smrž, Červenka, Hartman, Krček - Dvořák, Forster, Vokřál, Hložek - Rubeš, Dragoun

Střídali Pospíšil a Petrášek.

Sokol Blevice - SK Zichovec25. 3. 20171 : 0

Z devadesátiminutové územní převahy jsme vytěžili jen jednu větší šanci a to hned v úvodu utkání Tyglem. Domácí se sice dostávali před naši branku sporadicky, ale vždy zahrozili. První varování udělal břevnem Měkota, aby ten samý hráč i zápas ve druhé půli rozhodl, když pěknou střelou z rohu velkého vápna obstřelil do vinglu našeho brankáře.

Sestava: Falcník - Smrž, Červenka, Landvojtovič, Baňka - Dragoun, Havlovec, Vokřál, Dvořák - Milka, Tygl.

Střídali Pospíšil a Hložek. Připraven Křivánek.

SK K.Žehrovice - SK Zichovec19. 3. 20173 : 0

Přípravný zápas A mužstva.

Sestava Zichovce: Falcník - Kutil, Hartman, Červenka, Krček - Baňka, Dvořák, Havlovec, Petrášek - Rubeš, Dragoun. Střídal Hložek.

SK Běleč - SK Zichovec12. 3. 20174 : 4

Přípravný zápas A mužstva.

Branky Zichovce Dragoun, vlastní, Milka a Havlovec.

Sestava SKZ: Vokal (Falcník) - Krček, Hartman, Kutil, Smrž - Rubeš, Dvořák, Havlovec, Baňka - Milka, Dragoun. Střídali Hložek, Petrášek.

Sokol Smečno - SK Zichovec5. 3. 20174 : 3

Přípravný zápas A mužstva. Branky Tygl, Havlovec a Dragoun. Za SKZ nastoupili: Vokal, Červenka, Krček, Hložek, Smrž, Forster, Vokřál M, Hartman, Havlovec, Rubeš, Dragoun, Milka L, Tygl.

SK Zlonice - SK Zichovec19. 2. 20170 : 8

Přípravný zápas dorostu.

Branky: 3 Pospíšil, 2 Havlovec a Tygl, 1 Kutil J.

Komentář k utkání přidává trenér týmu Michael Hartman.

Dnes jsme odehráli druhé naše přípravné utkání, tentokráte se soupeřem z okresního přeboru - SK Zlonice.
Výsledek 8:0 nás velice potěšil, ale naše hra v prvním poločase nebyla optimální a rovnala se minulému zápasu s FK Louny. Soupeř nás dobře napadal a hrál na brejky, které se nám málem 3x nevyplatily, ale soupeř netrefil branku nebo dobře pokryl Jiří Falcník v bráně. I díky němu skončil poločas 0:0.
Druhý poločas jsme převzali iniciativu, měli lepší pohyb a mnohem větší fyzický fond a výdrž než soupeř, kterému došly síly a my jsme konečně začali dávat branky. Hned 3x se trefil Luboš Pospíšil, po dvou brankách dali Michal Tygl a Dan Havlovec. Hodně se líbila jeho druhá trefa, kdy zpoza vápna vypálil nádhernou střelu přímo do šibenice. Brankový účet uzavřel Jan Kutil, který dal svou první branku v letošní sezoně.
S výsledkem jsme velice spokojeni a i s pojetím hry ve druhé půlce utkání, kde se nám dařilo snad vše.
Jinak bych podotkl, že nám chybělo opět 5 hráčů (nemoc, hory). Nejvíce citelná ztráta pro nás byla, že na hory odcestoval náš nejlepší střelec a útočník Ondřej Rubeš.
Velké díky patří jak hráčům, kteří dali do zápasu maximum, tak i našim divákům, které bylo slyšet po celých devadesát minut, a to i v zápase, ve kterém o nic nejde. Děkujeme!

 

FK Louny - SK Zichovec11. 2. 20178 : 0

Přípravné utkání dorostu.

V sobotu jsme odehráli první přípravný zápas a to s týmem z krajské soutěže Ústeckého kraje, který okupuje 8. místo ve své soutěži. Velmi kvalitní soupeř hned na úvod přípravy. Skok mezi A třídou a krajskou soutěží byl velice znát a soupeř měl jasně navrch ve všech směrech, a to herně i takticky. Výsledek mluví za vše. Prohra 8:0 je vysoká, soupeř prokázal vysokou kvalitu a zcela zaslouženě vyhrál. My jsme nebyli v plné sestavě a byl to nás první zápas po zimní pauze. Prakticky nic se nám nedařilo a zápas bereme jako cennou zkušenost pro celý náš tým. Musíme vyzdvihnout Ondru Rubeše, který se snažil bojovat do úplného vyčerpání. Příští týden nás čeká další zápas, tentokráte s SK Zlonice, který by měl být pro nás hratelnějším soupeřem. 

Michael Hartman, trenér mužstva
SK Zichovec - Slavoj Pozdeň12. 11. 20162 : 5

Branky: Dragoun, Dvořák - Štěpánek Petr 4, Hotový

 

Škoda, že tradiční derby se muselo sehrát až v závěru podzimu za chladného počasí a navíc na těžkém terénu. Nicméně velmi pěkná návštěva, tentokráte i díky soupeřovým příznivcům, musela být s fotbalem spokojena. Hosté potvrdili ofenzivní sílu. V první půli dali dva góly svým snajprem Petrem Štěpánkem, který nejprve využil zpětné přihrávky Erby - 0:1 a poté téměř zády k brance přeloboval Vokala - 0:2. Úvod druhé půle byl strhující. My jsme snížili hned v její první minutě Dragounem - 1:2,  po křižné přihrávce Dvořáka a bylo zaděláno na drama. Jenže naše nedorozumění na rohu velkého čtverce o minutu později a branka Štěpánka do prázné branky (1:3) nám sebrala vítr z plachet a zápas i rozhodla. Navíc hosté hned vzápětí ještě dvakrát skórovali (hlavou Hotovým - 1:4 a  po centru Erby opět Štěpánkem) a my už jen předtím kosmeticky upravili skóre Dvořákem.

Soupeři gratulujeme k výhře v derby. Ani dvě poslední prohry s těžkými soupeři nám ale neberou radost z velmi dobře odehraného podzimu. 24 bodů je velmi solidním výsledkem. Navíc se daří do týmu postupně začleňovat nadějné dorostence. Takže vlatně škoda, že první poločas sezóny dnes právě končí...

 

Sestava: Vokal - Krček, Červenka, Snovický, Smrž - Dragoun, Landvojtovič, Vokřál M, Hartman, Dvořák - Rubeš.

Střídali: Milka L, Forster, Havlovec.

Připraveni: Kemr a Falcník.

 

Slavoj Koleč - SK Zichovec5. 11. 20163 : 2

Branky: Červenka (pk), Hartman - Vaněk 2 (1pk), Dočekal

Neudrželi jsme dvougólové poločasové vedení.

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Melen, Krček - Dragoun, Vokřál M, Landvojtovič, Dvořák - Hartman, Milka.

Střídal Havlovec.

SK Zichovec - Sokol Tuřany29. 10. 20166 : 2

Branky: 2 - Hartman a Dragoun,  1 - Milka L, Vokřál M  -  Janoušek, Jandera

 

V téměř kompletní sestavě jsme podali velmi dobrý výkon. Klid na naše kopačky navíc vnesl výborný úvod, když jsme na pomezí desáté a jedenácté minuty dvakrát skórovali. Nejprve zatáhl míč Hartman a od postranní čáry nabil před prázdnou Dragounovi - 1:0. Chvíli po rozehrání donutili hosty k chybě na velkém vápně Milka s Dragounem a prvně jmenovaný podél Trappa skóroval - 2:0. Hosté sice rychle odpověděli lobem po hlavičce Janouška v 18. minutě (1:2), ale zápas jsme nadále kontrolovali my.  Ve 38. minutě zapadla přízemní nenápadná střela Dragouna přesně k tyči - 3:1. A to nebylo v úvodním dějství všechno. Těsně pred odchodem do kabin dal míč pod sebe Dvořák a Hartman skóroval mezi nohy gólmana - 4:1. Ve druhé půli poslal trenér do hry opět celou lavičku, ale z naší výrazné převahy jsme již skórovali pouze dvakrát. Svou druhou branku přidal ve 47. Hartman (5:1) a v samotném závěru se po kombinaci Havlovce a Pospíšila trefil pod břevno z pěti metrů Vokřál - 6:2. Hosté předtím korigovali v 70. z ojedinělé příležitosti Janderou (5:2).

 


Sestava: Křivánek - Smrž, Červenka, Snovický, Krček - Dvořák, Melen, Vokřál, Dragoun - Hartman, Milka

Střídali: Kemr, Petrášek, Landvojtovič, Pospíšil a Havlovec

SK Zichovec - Sokol Neuměřice22. 10. 20167 : 1

Branky: Hartman a Rubeš 2, Havlovec, Červenka, Vokřál - Rott

 

Ve 2. minutě dostal míč do české uličky Hartman a prostřelil gólmana. Hosté odpověděli Rottem z hranice velkého vápna - 1:1 a rozhodně nebyli v úvodní pětačtyřicetiminutovce odevzdaným soupeřem. Domácí diváky potěšil ve 35. minutě dorostenec Havlovec. Na velkém vápně si kličkou připravil míč a krásně na vzdálenější tyč obstřelil gólmana - 2:1. Ve druhé půli jsme již zcela ovládli hru a navíc v jejím průběhu trenér Dragoun přidal plyn zařazením hned pěti čerstvých hráčů. Dvě branky dal hlavou dorostenec Rubeš, svoji druhou přidal nejlepší střelec mužstva Hartman, jednou se trefil Červenka, který tak napravil zahozenou penaltu z první půle a parádu vymyslel Vokřál M, který využil nepřesného založení neuměřické akce a z velkého kruhu přeloboval brankáře.

Těžký terén dnes bránil kombinačnímu fotbalu. Diváci si ale alespoň užili gólových hodů. Stínem utkání je ztráta dalšího hráče. Michal Dragoun utrpěl tržné zranění v obličeji a rovnou ze hřiště byl převezen do nemocnice.

 

Sestava: Vokal - Krček, Červenka, Snovický, Smrž - Havlovec, Melen, Vokřál, Dvořák - Hartman,  Dragoun

Náhradníci: Rubeš, Pospíšil, Hložek, Kemr, Milka, Falcník, Petrášek

Sokol Vraný B - SK Zichovec15. 10. 20163 : 1

Branku Zichovce Hartman (pk)

 

V první půli jsme měli více ze hry a šancí jako máku. Jenže oproti domácím totálně zvlhlý střelecký prach. Hartman i Milka L. svoje dvě obrovské šance nedali a domácím to tam spadlo hned ze dvou (Fedrhanc, Kubík). I proto jsme v pauze věřili v obrat. Nestalo se. Herně jsme již nedokázali navázat na kvalitní první půli. Domácí navíc navýšili náskok na 3:0 Bauerem. My jen korigovali z penalty Hartmanem za stažení Dvořáka.

Dnes jsme měli o třech bodech v náš prospěch rozhodnout správně již do poločasu. Místo toho ale nemáme ani jeden a navíc jsme na dlouho přišli o Standu Milku (sádra na šest týdnů).

 

Sestava: Vokal - Krček, Červenka, Milka S, Snovický - Dragoun, Melen, Vokřál, Dvořák - Hartman, Milka L

Střídali Kemr a Havlovec. Připraveni Hložek, Petrášek a Falcník.

SK Zichovec - Slavoj Zvoleněves8. 10. 20164 : 2

Branky: Hložek, Dvořák, Rubeš, Hartman - Kučera, Holub

 

Na mokrém terénu otevřel skóre Hložek ve 27. minutě po špatné rozehrávce gólmana. Vyrovnáno bylo ale za tři minuty, když si Kučera sám dorazil předchozí střelu do břevna. Do vedení nás dostal Dvořák umístěnou střelou k tyči po nahrávce dorostence Pospíšila ve 32.minutě. Ve 35. mohlo být ale opět srovnáno, jenže Křivánek vychytal hostujícího útočníka z bezprostřední blízkosti.

Hosté v úvodu druhé půle srovnali krásnou střelou do šibenice zpoza velkého vápna. Zápas jsme rozhodli až v samotném závěru, když v 85. dál gól hlavou Rubeš po rohu Hartmana a oba (jinak také coby trenér dorostu a hráč dorostu) si spolupráci zopakovali v závěru zápasu, kdy skóroval Hartman po přihrávce Rubeše.

Vítězství se dnes nerodilo vůbec lehce, o to cennější jsou tři body. Poděkování patří Josefu Plechatému, který s přehledem odřídil zápas jako laik.

 

Sestava: Křivánek - Petrášek, Červenka, Snovický, Forster - Hložek, Vokřál, Pospíšil - Dvořák, Hartman.

Střídali Krček, Rubeš, Kostelecký a Havlovec.

SK Otvovice - SK Zichovec1. 10. 20160 : 3

Branky: Hartman, Landvojtovič, Havlovec.

 

Předzápasový rozhovor s šéfem otvovického klubu napovídal, že se domácí tým nenachází v idealním rozpoložení. A my toho dokázali využít.  Ve 20.minutě si Hartman narazil dvakrát míč s Milkou a zavěsil. Pro nás pohodový zápas čekal na další branky až do druhé půle. A obě stály za to. Nejprve předvedl individuální akci Landvojtovič, který zakončil svůj průnik podél gólmana a pak přišla ještě větší paráda Havlovce, který prošel přes půlku hřiště a s přehledem prostřelil brankáře. Akci našeho dorostence ocenili i domácí diváci. Výborný zápas odehrál, stejně jako ve středu, Krček, který nedbá lékařem doporučeného měsíčního fotbalového klidu.

Dnes jsme navázali na výkon ze Zlonic. Našemu kombinačnímu fotbalu velmi vyhovovalo i skvěle připravené hřiště. Nyní týden bez fotbalu bude po dvou výhrách a pěkných výkonech asi nekonečný. Zlatý anglický týden:-).

 

Sestava: Křivanek - Kemr,  Červenka, Snovický, Krček - Hložek, Landvojtovič, Vokřál M, Dvořák- Hartman, Milka L.

Střídali Havlovec, Kostelecký a Petrášek.

SK Zlonice B - SK Zichovec28. 9. 20161 : 6

Branky SKZ: Hartman 2, Snovický, Vokřál, Milka L, Havlovec.

 

Kdyby domácí lépe zvládli v úvodu koncovku, mohli vést nad námi za první čtvrthodinku, stejně jako v sobotu Velvary, 3:0. Góly jsme ale dnes dávali my. Nejprve ale promarnil sólo Dvořák. Pak už uhodilo. Hložek v 34. minutě doběhl zdánlivě ztracený míč, vrátil ho před branku a osamocený Hartman neměl problém - 0:1. O pět minut později křižnou přihrávkou do velkého čverce našel Dvořák Snovického, ten si míč připravil a skóroval umístěnou střelou k tyči - 0:2. Úvod druhé půle nám vyšel parádně, když v rozmezí deseti minut skórovali Milka L.  (nekrytý v prostoru desítky), opět Hartman (podobná situace jako při první brance) a Vokřál M. (po narážečce uklidil míč pod klacek). Tečku ve skóre udělal Havlovec, který s přehledem využil sólo - 1:6. Domácí předtím jen kosmeticky upravili skóre svým nejlepším hráčem Michalem Špetou, který byl neustálým nebezpečím pro naši obranu.

Na pěkném zlonickém hřišti jsme před velkou diváckou návštěvou (a těší nás, že se na ni vydatně podíleli i naši fans) podali velmi pěkný výkon, okořeněný půltuctem gólů. Hodně vidět byli zejména oba Martinové. Hložek připravil tři branky a Vokřál měl nespočet míčů, kterými řídil naši ofenzivu. Snad jsme si i nějaké branky schovali na další utkání, které následuje hned již v sobotu v Otvovicích. Tak pojeďte opět s námi!

 

Sestava: Vokal - Kemr, Červenka, Milka S, Krček - Hložek, Snovický, Vokřál M, Dvořák - Hartman, Milka L.

Střídali: Melen, Petrášek, Havlovec a Pospíšil.

SK Zichovec - Slovan Velvary B24. 9. 20161 : 3

Branku Zichovce Smrž.

 

Slavnostní úvod zápasu patřil poděkování Marku Červenkovi za 25 let v dresu SKZ. Samotný úvod utkání pak hostům, kteří během 16ti minut dali tři góly a zdálo se být po zápase. Ale omyl. My jsme se nepoložili a postupně získávali půdu pod nohama. Přispělo k tomu i snížení Smrže do půle a parádní spojnice Dragouna. Litovat můžeme i šance Dvořáka, který šel v 72. sám na bránu, ale nedal.

Divácky velmi pěkný zápas prakticky ukončila vzájemná hráčská potyčka v 75.minutě, po které šli tři hráči do kabin, z toho dva naši (Dragoun a Smrž). K tomu se ještě přidali někteří "naši" diváci s vulgárními urážkami doslova na VŠECHNY strany. Škoda. Místo dobrého pocitu z pěkného utkání (přeci nemůže nikomu vadit, že prohrajeme s lepším soupeřem), tak zůstává jen pachuť ze zpackaného závěru.

 

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Snovický, Forster - Hložek, Vokřál, Krček, Dragoun - Milka L, Hartman.

Střídal Dvořák. Připraveni Petrášek, Kemr a Havlovec.

Sokol Uhy - SK Zichovec17. 9. 20160 : 2

Branky: Dragoun 2

 

Jako den a noc jsou zatím výkony Zichovce v mistrovských zápasech oproti přípravě. Do zápasu jsme opět vstoupili velmi aktivně a ještě "za sucha" rozhodli už v jedenácté minutě, když s velkou chutí hrající Dragoun využil špatné rozehrávky a z očí do očí domácímu brankáři nezaváhal - 0:1. Pak si vzal slovo na dlouhých padesát minut déšť a změnil hřiště v brouzdaliště. Když ustal a pískový podklad vypil snad během minuty všechnu vodu, vzal si míč v 68. minutě pod kontrolu Dragoun, prošel přes půlku hřiště a následně proměnil penaltu po jeho skosení ve velkém čtverci - 0:2.

Konečně si z Uhů vezeme po hodně dlouhé době tři body. Především díky odmakanému výkonu celého mužstva a určitě i díky tahu trenéra Romana Dragouna, který do obranné čtveřice dnes zařadil kapitána Snovickeho a naše defenziva tak získala na větší jistotě.

 

Sestava: Vokal - Forster, Červenka, Snovický, Smrž - Hložek, Vokřál, Dragoun, Baňka - Milka L, Kemr

Střídali Krček a Petrášek.

SK Zichovec - FK Žižice10. 9. 20162 : 5

Branky: Hartman, Dragoun - Krakeš 3, Eichler, Kratochvíl.

 

V první půli se hrál oboustranně  parádní fotbal, který se pěkné návštěvě musel libit. Vedli jsme brankou Hartmana hned ve 3.minutě, ale hosté rychle otočili skóre dnes ze vzduchu nebezpečným kapitánem Krakešem. Důrazný Dragoun vyrovnal, ale pak se již trefovali jen hosté. Do přestávky ještě výstavně Eichler, jehož branka byla nakonec i vítězná.

V druhé půli jsme byli již nebezpeční jen při spojnici Dragouna, zatimco hosté přidali další dvě branky (Kratochvíl a opět Krakeš).

Prvních dvacet minut zápasu  jsme hosty přehrávali a je škoda, že se nám nepodařilo přidat ještě jednu branku. Pak se ale dostala ke slovu velká efektivita a lepší fyzická kondice hostujícího týmu.

 

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Milka S, Kemr - Dvořák, Landvojtovič, Vokřál, Dragoun - Milka L, Hartman.

Střídali Rubeš, Havlovec a Baňka.

SK Slatina - SK Zichovec4. 9. 20162 : 11

Branky SKZ:    5` 15` 22` 32` Hartman;   29` 60` Milka L.;   36` 50` Dragoun;   35` Milka S;   67` Snovický;  80` Hložek.

 

Od první minuty jsme ve vysokém nasazení na nerovném terénu paradoxně kombinovali daleko lépe než před týdnem doma na našem pažitu a dávali dnes i góly. Ve 35. minutě byl stav již 7:0 a zdálo se, že naše historické vítězství na místním trávníku ze sezóny 2004/2005 (2:11) vezme za své. Přestávka ale ubrala z našeho nasazení a tak jedenáct let starý výsledek byl "pouze" vyrovnán.

Dnes jsme si proti domácí jedenáctce bezvadně zatrénovali. Na výsledek ale rychle zapomeňme - za týden nás čekají loni přeborové Žižice.

 

Sestava: Vokal - Krček, Červenka, Milka S., Kemr - Hložek, Snovický, Vokřál, Dragoun - Milka L, Hartman.

Střídali Petrášek a Baňka.

SK Zichovec - FK Blevice27. 8. 20162 : 0

Branky: 76. Snovický a  90. Dragoun.

Dobývání blevické branky ukončil  v 76.minutě Snovický po pěkné narážečce s Dragounem. Předtím zazdil tutovou tutovku v 63.minutě před prázdnou brankou Hartman a o chvíli později Vokřál mířil zpoza velkého vápna do tyče. Pojistku přidal v úplném závěru Dragoun po uvolnění ve velkém vápně. Hosté hráli od 20.minuty o deseti po ČK, zkušeně kouskovali hru, nikam nespěchali  a dlouhou dobu se zdálo, že tímto dokráčí až k remíze.

Naše vítězství dnes bylo naprosto zasloužené. Tým přistoupil k mistrovskému utkání, na rozdíl od přípravy, koncentrovaně s vůli po vítězství. Hodně byla znát přítomnost kapitána Snovického.

Sestava: Křivánek - Smrž, Červenka, Milka S, Krček - Forster, Snovický, Vokřál, Dragoun - Milka L, Hartman.

Připraveni: Kemr, Petrášek, Baňka a Pospíšil.

SK Zichovec - SK Kačice20. 8. 20162 : 4

Přípravné utkání. Branky Milka L. a Hartman.

SK Zichovec - FK Peruc6. 8. 20162 : 4

Připravné utkání. Branky Zichovce Milka L. a Dragoun.

turnaj v Uhách - SK Zichovec3. 8. 2016 :
SK Zichovec - Slavoj Pozdeň18. 6. 20162 : 4

Branky: Hartman 2 - Štěpánek P. 2, Štěpánek M, Erba.

 

Před rekordní diváckou návštěvou letošní sezóny a na perfektně připraveném pažitu jsme v  improvizované sestavě sahali až do samotného závěru po bodu, který by nás udržel na čtvrtém místě tabulky. Z toho se ale nakonec raduje právě náš dnešní soupeř. Hosté měli po celý zápas vyšší ball possession, my ale byli zase střelecky efektivní, když na branky bratří Štěpánků dvakrát odpověděl náš Hartman. Rozhodnutí přišlo v 87. minutě, kdy Erba dorazil TK Lasíka. V samotném závěru pak ještě hosté jednou Petrem Štěpánkem potvrdili výhru.

Vzhledem k sedmi absentujícím hráčům jsme k utkání nastupovali s určitými obavami, ale všichni hráči se dnes o dobrý výsledek na hřišti správně prali a za předvedený výkon si všichni, včetně pěti dorostenců, zaslouží pochvalu a poděkování. Stejně tak i za celou vydařenou sezónu.

 

Sestava: Falcník - Forster, Červenka, Vokřál L, Smrž - Hložek, Kolbuch, Vokřál M, Pospíšil - Hartman, Baňka.

Střídal Kutil.

Sokol Blevice - SK Zichovec11. 6. 20160 : 1 np

Celých devadesát minut jsme měli více ze hry, ale jediným výsledkem byly dvě tyče. Domácí měli tři tutovky z brejků, ale výborný Vokal všechny domácímu kanonýrovi Měkotovi zmařil. V penaltovém rozstřelu jsme konečně uspěli, a to díky Červenkovi, Kolbuchovi, Hartmanovi a Vokalovi, který opět vychytal, ve druhé sérii, Měkotu.

 

Sestava: Vokal - Kolbuch, Červenka, Vokřál L, Forster - Landvojtovič, Snovický, Vokřál M, Dvořák - Hartman, Havlovec.

Střídal Pospíšil. Připraven Baňka.

 

 

Slovan Velvary B - SK Zichovec5. 6. 20164 : 1

Branku Zichovce vstřelil Dvořák.

 

První půle byla na třetí třídu velmi kvalitní a ačkoli jsme ji prohráli brankou ze 14. minuty po ztrátě balónu na vlastní půli a ukázkově zakončeném přečíslení domácích, s výkonem mužstva musel být trenér Dragoun spokojen. Bohužel jsme zaspali úvod té druhé. Po rohu hned v první minutě dvakrát zastoupil Křivánka na brankové čáře Vokřál L., ale napotřetí už se mu to nepodařilo - 0:2. Když o chvíli později úzkostlivý rozhodčí vyloučil Dragouna za peprnější ukázku rozbitého rtu a my šli do deseti, bylo rozhodnuto. Navíc o chvilku později jinak výborně hrající Landvojtovič neproměnil penaltu. Domácí nám pak utekli na čtyři góly po rychlých křídelních akcich. Náš čestný úspěch zaznamenal deset minut před koncem Dvořák po pasu Lukáše Vokřála.

První půle byla z naší strany výborná. V té druhé jsme po nezachycení úvodu a zásahu pana rozhodčího začali očima tlačit čas a těšit se na odjezd.

 

Sestava: Křivánek - Smrž, Červenka, Vokřál L, Kolbuch - Landvojtovič, Snovický, Vokřál M, Dvořák - Hartman, Dragoun.

Střídali Kemr a Baňka. Připraveni Falcník a Havlovec.

SK Zichovec - SK Stehelčeves28. 5. 20165 : 1

Branky SKZ: Hartman 2, Dragoun, Smrž a Hložek.

 

Po našich dvou šancích v prvních pěti minutách (Kemr, Hartman) přišlo v 8. minutě břevno hostů. Pak již uhodilo, když dlouhou křižnou přihrávkou našel Dragoun Hartmana a ten si před zakončením položil obránce - 1:0. Svůj gólový apetit po pětizápasové pauze potvrdil Hartman ve 33. minutě umístěnou střelou z hranice velkého čtverce - 2:0. Těsně před odchodem do kabin potěšil diváky pěknou individuální akcí přes půlku hřiště ve 43.minutě Dragoun - 3:0 a o minutu později Smrž, který uklidil do sítě i dorážku svojí střely - 4:0. Druhá půle nabídla po brance na každé straně. Nejprve v 55.minutě žolík Hložek gólově dokončil průnik Dvořáka a v 76. minutě prostřelili hosté z bezprostřední blízkosti Falcníka.

Hráči si dnes zápas užili a potěšili i pěknou diváckou návštěvu, která nedlouho před výkopem trnula, zda se nebudou opakovat Otvovice. Naštěstí se tak nestalo a hosté přijeli. Výhrou mužstvo dosáhlo již na pěkný dvacátý jarní bod.   

 

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Vokřál L, Kolbuch - Dvořák, Snovický, Vokřál M, Kemr - Dragoun, Hartman.

Střídali Baňka a Falcník.

Sokol Neuměřice - SK Zichovec21. 5. 20163 : 4

Branky Zichovce: Vokřál M, Rubeš. Kemr a Dvořák.

 

V brankové přestřelce první půle (3:3) jsme vždy dokázali vyrovnat jednogólový náskok soupeře a zejména ta první branka M.Vokřála do vinglu byla výstavní. Druhou obstaral z dorážky Rubeš a třetí hlavou Kemr. V druhé půli jsme rozhodli o třech bodech z brejku Dvořákem, když domácí z předchozí akce orazítkovali břevno. Domácí nás posledních dvacet minut zmáčkli, ale nás podržel dorostenec Falcník. Poděkování patří všem pěti dorostencům, bez nich bychom dnes nedali tým ani dohromady.

 

Sestava: Falcník - Smrž, Červenka, Vokřál L, Kolbuch - Havlovec, Snovický, Vokřál M, Dvořák - Kemr, Rubeš.

Střídali Baňka a Kutil.

SK Zichovec - SK Otvovice14. 5. 20163 : 0

Kontumačně. Otvovice se nedostavily k utkaní.

Slavoj Zvoleněves - SK Zichovec7. 5. 20160 : 3

Branky: Červenka, Kemr, Kolbuch

 

Zápas začal tyčkou Kolbucha z TK ve 3. minutě. První branku obstaral ve 25. minutě Červenka rovněž z TK. Ve 30. minutě šel na brankáře zcela sám Dvořák, ale nedal. Domácí zahrozili ve 32. minutě Krylem, ale Křivánek míč vytlačil na roh. Druhá půle nabídla naši převahu, ze které jsme kromě tyčky Hložka a samostatného úniku Baňky, který skončil těsně vedle, vytěžili i dvě branky. A to Kemra v 58. minutě po rychlém přečíslení s Dvořákem a Kolbucha, který se prodral až do velkého čtverce v samotném závěru utkání.

Dnes měl příznivec našeho klubu hody. Dopoledne zvládl těžký zápas dorost, kterému přihlíželo na 80 spokojených diváků a odpoledne áčko s přehledem vyhrálo ve Zvoleněvsi a po delší době potěšilo střelecky.

 

Sestava: Křivánek - Smrž, Červenka, Vokřál L, Kolbuch - Hložek, Snovický, Dragoun, Dvořák - Kemr, Havlovec.

Střídal Baňka

SK Zichovec - Viktorie Černuc30. 4. 20160 : 2

K fotbalu patří i zápasy, ve kterých vyhraje šťastnější, nikoliv lepší tým. A přesně jeden takový se hrál dnes v Zichovci. Ve vyrovnané první půli byli hosté poprvé šťastnější ve 40' kdy nezaváhal hostující útočník sám před Vokalem - 0:1. Ve té druhé jsme zahráli jednoznačně nejlepší půli jara. Hosty jsme zmáčkli, dvě velké šance měl Dvořák a jednou šel sám Vokřál, ale v rozhodujícím okamžiku si moc předkopl míč. Branka tak padla opět do naší sítě, když se v 69' trefil hlavou nejmenší hráč na hřišti - 0:2.

Body jsme dnes nezískali, ale s výkonem týmu museli být diváci spokojeni. S diváckou navštěvou byl pak spokojen pokladník klubu.

 

 

Sestava: Vokal - Kolbuch, Červenka, Vokřál L, Smrž - Dragoun, Snovický, Vokřál M, Forster - Kemr, Dvořák.

Střídal Korbel.

Sokol Smečno - SK Zichovec23. 4. 20162 : 1

Reportér nebyl zápasu přítomen.

SK Zichovec - FC Koleč16. 4. 20161 : 2 np

Branky: 7' Dvořák - 40' Vaněk

ČK: Hartman.

 

Po slavnostním úvodu, kdy klub poblahopřál dlouholetému příznivci panu Jaromíru Pešulovi z Hořešovic k jeho osmdesátým narozeninám, jsme začali zápas velmi dobře a hned v 7' nás poslal do vedení krásně Dvořák, když obstřelil hostujícího brankáře. Jenže místo toho aby přišly další góly, tak jsme se asi zalekli vítězství a hostům jsme dovolili se zvednout. Ti srovnali ve 40' když po nepovedeném odkopu z naší obrany propálili vše, co jim stálo v cestě. Ve druhé půli  měli větší šance hosté a mohli si odvézt i tři body. Největší šanci zahodili v 85' když jejich hráč šel z půlky sám, ale těsně minul. Na penalty jsme opět neuspěli, když hned první nedal Dragoun. Červenka a Kolbuch sice ty svoje proměnili, jenže hosté byli stoprocentní.

Generálku na Černuc za dva týdny doma jsme sice nezvládli podle představ, ale špatná generálka...

 

Sestava: Vokal - Kolbuch, Červenka, Vokřál L., Kemr - Landvojtovič, Snovický Vokřál M, Dvořák - Dragoun, Hartman.

Střídali Fedrhanc a Hložek. Připraveni Rubeš a Křivánek.

Sokol Tuřany - SK Zichovec9. 4. 20161 : 3

Branky: 75` Frolík (pk) - 45` Vokřál M., 55` Hartman, 90` Fedrhanc

 

V hledišti jsme měli převahu znatelnou. Na hřišti to již bylo fifty-fifty. Alespoň v první půli, která byla plná nepřesností a oko fotbalového příznivce, i díky nerovnému terénu, trpělo. Domácí promarnili ve 20` tutovou tutovku, když Křivánek neudržel míč, ale domácí hráč neuvěřitelně minul zívající branku. Když se zdálo, že se půjde do kabin bez branek, napálil krásně k levé tyči míč zpoza velkého čtverce Vokřál Martin - 0:1. Oko našeho fanouška podruhé zaplesalo v 55` po typickém průniku Dragouna podél autové čáry a jeho přihrávku z první poslal Hartman pod klacek - 0:2. Od tohoto okamžiku se zdálo, že skóre bude rychle narůstat, jenže ruka kapitána Snovického v 75` a následně proměněná penalta domácím Frolíkem nás přibrzdila - 1:2. Navíc střídající Fedrhanc poté nedal dvě obrovské příležitosti. Trefil se až v samotném závěru, když v 90` uzavřel skóre zápasu podél domácího gólmana Průchy - 1:3.

V první půli se nám hra nedařila zcela podle představ. Na tu druhou by bylo fajn navázat za týden proti Kolči.

Děkujeme všem našim příznivcům za početnou podporu a již nyní se těšíme na tahák příštího kola doma proti druhému mužstvu tabulky. SKZ DO TOHO!

 

Sestava: Křivánek - Smrž, Červenka, Vokřál L., Kolbuch - Landvojtovič, Snovický, Vokřál M., Dvořák - Hartman, Dragoun.

Střídali Fedrhanc, Kemr, Hložek a Pospíšil.   

SK Zichovec - Sokol Uhy2. 4. 20161 : 2 np

Branky: 50` Dvořák - 44` Fundák

 

První šanci zápasu měli hosté, když ve 12` hlavičkovali po roku těsně nad. Pak přišly na řadu tři naše neproměněné gólovky. Ve 20` v tutové pozici na malém vápně ale Hložek hledal zbytečně lépe postaveného spoluhráče. Ve 38` šel na hostujícího gólmana zcela sám Dvořák, ten ale zachránil a z dorážky mířil Hartman vedle. Ve 43` poslal do vápna ostrý centr Smrž a Hartmanova střela snad i lízla levou tyč. Trest přišel z protiútoku. Hostující Fundák ve 44` obstřelil k tyči Vokala - 0:1. A mohlo být ještě hůř. Hned z prvního útoku hostů po přestávce musel u tyče reflexivně zachraňovat Vokal. Vyrovnání zařídil dnešní kapitán Dvořák. V 50` potáhl míč ve velkém vápně a prostřelil vše před ním - 1:1. Ke konci zápasu jsme postupně zvyšovali tlak, ale míč pod sebe od Dragouna z prostoru penalty nevyužil v 66` Hartman a v 75` střílel nebezpečně z hranice velkého vápna Tygl. Všechny body ale mohli mít nakonec hosté, nebýt dalšího skvělého zákroku Vokala v 76`. Výkony obou brankářů byly ozdobou utkání. Ten hostující pak podtrhl svůj výkon i v penaltovém rozstřelu, když chytil hned první dvě penalty (Dragoun, Smrž) a vychytal tak hostům bonusový bod.

Škoda. Herně byl zápas určitě na vic, než na pouhý bod. Jenže za šance a za převahu se body nedávají.

 

 

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Dragoun, Kemr - Hložek, Vokřál M., Havlovec, Dvořák - Hartman, Fedrhanc.

Střídal Tygl. Připraveni Forster, Pospíšil, Křivánek.

Sokol Knovíz - SK Zichovec26. 3. 20161 : 5

Branky: Dvořák 2, Havlovec, Fedrhanc a Vokřál M.

 

Úvod zápasu nám vyšel skvěle, když důrazný Havlovec se prosadil hned v 1` až před brankaře a uklidil míč do prázdné branky - 0:1. Na další gól jsme čekali do 32`. Dvořák z hranice velkého vápna mířil přesně k tyči - 0:2. I úvod druhé půle byl pro nás gólový. V 51` pěkně nacentroval Dragoun a Fedrhanc hlavou nedal domácímu brankáři šanci - 0:3. Domácí korigovali v 58` z penalty Dudou po faulu našeho golmana v rohu velkého čtverce. I u dalšího našeho gólu byl dnes na stoperu hrající Dragoun.  Jeho dalekonosný TK domácí brankář neudržel a Dvořák v 63` podruhé skóroval - 1:4. Gólový účet uzavřel chytrým lobem z 30m v 73` Martin Vokřál. Domácí mohli ještě v 75` korigovat stav zápasu, ale Vokala hned dvakrát v rychlém sledu zastoupil na brankové čáře Dragoun.

Úvod jara nám vyšel skvěle. Výhru ale nepřeceňujeme. S ohledem na postavení obou týmů v tabulce byla naše výhra očekávaná.

 

Sestava: Vokal - Smrž, Červenka, Dragoun, Kemr - Dvořák, Snovický, Vokřál M., Havlovec - Fedrhanc, Hartman.

Střídali Pospíšil, Forster, Rubeš a Hložek. 

 

 

Sokol Hříškov - SK Zichovec19. 3. 20161 : 4

Branky: Hartman 2, Dvořák, Kolbuch.

 

Poločasové vedení nám po pěkném uvolnění Smržem zařídil ve 23`svým sedmým gólem snajpr zimní přípravy Hartman. Hřiškovští srovnali krok v 58`. V závěru jsme měli více fyzických sil a po dvou rohových kopech Hartmana jsme zvýšili nejprve v 65` Dvořákem a v 70` hlavou Kolbuchem. V 81` korunoval svůj výborný výkon druhým gólem Hartman. V poslední desetiminutovce se dostali několikrát do slibného přečíslení opět výborně hrající dorostenci, ale branka Havlovce nemohla být pro ofsajd uznána.

 

Sestava:

Křivánek - Smrž, Dragoun, Kemr, Kolbuch - Dvořák, Snovický, Forster, Havlovec - Hartman, Tygl.

Střídali: Vokal, Pospíšil, Hložek, Milka, Vokřál M. 

FK Peruc - SK Zichovec12. 3. 20160 : 3

Branky: Hartman 2, Vokřál M.

 

Konečně již v kompletnější sestavě a se třemi dorostenci, kteří si svými výkony říkají o své pevné místo v ní, jsme o vítězství rozhodli v rozmezí sedmi minut. V 15` se poprvé trefil Hartman. Ve 22` se tentýž hráč nádherně položil do střely zpoza velkého čtverce a ve 22` vymetl pavučinu v levém horním rohu branky z TK Martin Vokřál. Domácí pak do poločasu ve 30` a 42` orazítkovali břevno. Negativem zápasu je zranění Lukáše Vokřála.

Příští týden čeká naše mužstvo poslední příprava před ostrým startem jara. Utkání se Sokolem Hříškov se bude hrát na hřišti v Panenském Týnci.

 

Sestava: Křivánek - Kemr, Červenka, Vokřál L., Havlovec - Dragoun, Snovický, Vokřál M., Dvořák - Hartman, Rubeš.

Střídali: Vokal, Pospíšil, Milka, Smrž. Připraven Bernášek.

Sokol Klobuky - SK Zichovec6. 3. 201611 : 1

Jedinou branku Zichovce vstřelil z TK ve 22. minutě Dragoun.

 

Ve velmi kombinované sestavě jsme v první půli byli velmi kvalitnímu soupeři ještě důstojným soupeřem, ve druhé se pak zápas stal jen otázkou skóre. 

 

Sestava: Vokal - Havlovec, Červenka, Vokřál, Houda - Kutil, Dvořák, Dragoun, Baňka - Rubeš O., Milka.

Střídali Křivánek, Rubeš R., Kemr.

 

FK Žižice - SK Zichovec28. 2. 20163 : 3

Branky: Hartman 2, Milka

 

Další přípravné utkání bylo poznamenáno mnohými absencemi na obou stranách.

Nesehranost naší obrany se projevila hned ve 3. min., kdy našemu bekovi po pravé straně utekl hostující záložník,  přihrál  před branku, kde nikým neatakovaný útočník Žižic v pohodě překonal bezmocného Křivánka - 0:1. Po obdržené brance jsme se snažili kombinovat, ale nesehranost našich hráčů byla do očí bijící. Nedařily se nám přihrávky a hra byla neuspořádaná. Až do 9. min. To Procházka přihrál do vápna Žižic Tyglovi, který zpracoval a přenechal míč lépe postavenému Hartmanovi a ten mazácky přehodil vyběhnuvšího hostujícího gólmana - 1:1.  

Spolupráce Tygl - Hartman zafungovala i o 3 min později. Prvně jmenovaný zachytil chybnou rozehrávku Žižic, zatáhl míč po pravé straně a bezchybnou přihrávkou našel před brankou úplně volného Hartmana, který  zakončil do odkryté branky - 2:1.

Tento stav vydržel do 26´, kdy opět naše obrana na prostředku chybovala a hosté vyrovnali na 2:2.

Další slabší okamžik jsme si vybrali ve 30´, kdy hosté zatáhli míč po levé straně a přihrávku před branku proměnili ve třetí gól - 2:3. To bylo i poločasové skóre.

A ve druhém poločase mohlo být pro nás ještě hůř.  V 62´ prošel středem hřiště přes tři hráče hostující Hrdlička až do vápna, kde zatáhl za záchrannou brzdu Standa Milka a pískala se penalta. Naštěstí pro nás ji hostující hráč poslal vysoko do oblak. 

V poslední čtvrthodině soupeři docházely síly a začali jsme ho výrazně přehrávat. Nejprve odmítl v 75´ vyrovnání Kemr, ke kterému se odrazil míč po střele Milky, avšak s ležícím brankářem přestřelil ze tří metrů i bránu! O čtyři minuty později už jsme se radovali z vyrovnání. Dragoun zatáhl míč po levé straně, přihrávkou před branku našel Milku a remíza 3:3 byla na světě.  V závěru jsme si vytvářeli  jednu šanci za druhou. Žádnou jsme však nevyužili a tak zápas skončil remízou.

 

  

Sestava: Křivánek - Hubáček, Milka, Vokřál L., Kemr - Forster, Dragoun, Procházka, Pospíšil - Tygl, Hartman

Sokol Panenský Týnec - SK Zichovec21. 2. 20162 : 5

Branky: Dragoun 2, Vokřál M., Hartman a Tygl.

 

První přípravné utkání na umělce v Lounech "A" mužstvu, se čtyřmi dorostenci v sestavě, vyšlo a oplatilo tak soupeři porážku z loňské zimní přípravy. První gól za "A" mužstvo vstřelil dorostenec Michal Tygl. Gratulujeme!

Naše mužstvo, složené na půl z dorostenců, se prezentovalo solidním výkonem a jasně svého soka přehrálo. V prvním poločase, velmi aktivní Dragoun, nejprve v 18´ skákavou střelou otevřel skóre a vedli jsme 1:0. O pět minut později, opět na levé straně, vybojoval balon a řízným centrem našel vývborně naběhnuvšího Tygla, který parádní střelou zvýšil na 2:0. Do konce poločasu už to byla hitparáda zahozených šancí, které jsme si velmi snadno vypracovávali a ještě snadněji jsme je zahozovali. Nejblíže gólu byla Hartmanova  střela, která zazvonila o tyč.

   Ve druhém poločase, jsme pokračovali v naší kombinační hře a konečně nám to tam začalo padat. Jako první se však trefil týnecký šéf Houda v 53´ na jehož skákavou střelu nedosáhl gólman Vokal 2:1. V 62´ přišla řada na nás. Opět vypálil  Dragoun a jeho střela se od tyče odrazila za záda bezmocného hostujícího brankáře 3:1. Pak se prosadili oba trenéři našeho dorostu, kteří se předháněli, kdo dá hezčí gól. Oba góly padly po střele zpoza vápna a oba zapadly pod klacek, v pořadí Hartman a Vokřál Martin.

 V závěru hosté korigovali, po naší chybě, na 5:2.

 Je třeba vyzdvihnout velmi dobrou hru všech dorostenců, kteří plnohodnotně zastoupili absentující hráče A týmu a velmi dobrou práci záložní trojice Vokřál M., Snovický, Dragoun.

 Stínem utkání je obnovené zranění Ondry Herouta. Přejeme brzké uzdravení. 

 Příští týden hrajeme opět v Lounech, v neděli 28.2., od 11 hod., proti Žižicím. Srdečně zveme všechny příznivce. Těm nejskalnějším, kteří dorazili už dnes, děkujeme. 

 

Sestava SKZ: Vokal - Pospíšil, Červenka, Vokřál L., Kemr - Havlovec, Dragoun, Vokřál M., Snovický - Hartman, Rubeš. Střídal Herout a Tygl.

 

Slavoj Pozdeň - SK Zichovec14. 11. 20153 : 1

Branky: 39.Štěpánek P., 41.Sachl A, 90.Hotový. - 20.Dragoun

 

Na pozdeňském hřišti pro nás nic nového - opět prohra. Přitom zápas jsme rozehráli dobře a ve 20.minutě zaúřadoval  tradičně z trestného kopu Michal Dragoun - 0:1. Možná i škoda, že o chvíli později se k další exekuci TK nepostavil stejný hráč. Jinak byl ale z naší strany první poločas prachbídný a tak přišel ve 39.minutě trest. Přetažený centr doběhl Adam Sachl a do stříleného centru dal na malém vápně hlavu Petr Štěpánek - 1:1. A jen o dvě minuty později domácí pěkně vykombinovali akci ve velkém vápně na jejímž konci byl Adam Sachl - 2:1. Když v 58.minutě zatáhl při úniku Jiřího Erby za záchrannou brzdu Lukáš Vokřál a viděl červenou kartu, zdálo se být z naší strany po zápase. Opak byl ale pravdou. Týmu navíc pomohlo i střídání a pohyblivý Martin Hložek rozhýbal naši hru. Najednou domácí nevěděli kam dřív skočit, ale Marek Dvořák v 71.minutě hlavou těsně minul a v 83. z otočky trefil Michal Dragoun jen domácího hráče na brankové čáře. Při naší hře vabank utekl v poslední minutě nastavení Martin Štěpánek a dnes skvěle hrající Stanislav Milka si pomohl faulem. Tomáš Hotový z PK pečetil výhru domácích - 3:1.  Naše historicky nejvyšší podzimní bodové maximum 29 bodů (podzim 2010) jsme sice  letos nevyrovnali, ale nasbíraných 26 bodů je daleko za naším očekáváním. A tak rozhodně dnes nemůže platit ono okřídlené - konec špatný, všechno špatné. Za podzimní výkony patří mužstvu poděkování. Jen ta třešnička na dortu, v podobě vítězného derby, chybí. Tak snad na jaře.

 

Sestava: Křivánek - Červenka, Vokřál L, Milka, Krček - Snovický, Vokřál M, Procházka, Dvořák - Dragoun, Hartman.  Střídali Korbel a Hložek. Připraven Kemr.

SK Zichovec - Sokol Blevice7. 11. 20151 : 0

Branka:  40.Dragoun

 

Jarní počasí a snad i dobré podzimní výkony Zichovce přilákaly velmi pěknou návštěvu. Ta sledovala devadesátiminutovou vyrovnanou bitvu s vítězným koncem pro Zichovec, který se tak posunul již na druhé místo v tabulce.

Blevice mohly vést hned v první minutě, ale Měkota sám před Křivánkem minul. Rozhodnutí přišlo ve 40. minutě. K trestnému kopu z 25-ti metrů se postavil Dragoun a vyhubil pavouky v pravém horním rohu branky - 1:0. Hosté si za předvedený výkon odjet zcela s prázdnou nezasloužili, ale nás v závěru dvakrát podržel Křivánek. Nejprve v 81. minutě zlikvidoval u tyče šanci Měkoty a v 90.minutě si poradil s umístěnou  hlavičkou Šeráka.

S domácím prostředím jsme se tedy rozloučili pro rok 2015 vítězně. Teď bychom se rádi rozloučili rovněž vítězně i s celým úspěšným podzimem za týden v Pozdni. Přijeďte nás povzbudit!

 

Sestava: Křivánek - Červenka, Vokřál L, Herout, Krček - Snovický, Procházka, Vokřál M, Korbel - Dragoun, Hulcr. Střídali: Hartman, Kemr, Milka, Hložek. Připraveni Dvořák a Vokal.

 

SK Zichovec - Slovan Velvary B31. 10. 20151 : 3

Branky: Dragoun - Podivínský 2, Štefanik.

 

Mladí hosté byli od úvodních minut blíže brance. Nejprve dvakrát minuli míč před prázdnou brankou, ale ve 26.minutě již uhodilo, když Podivínský podél Vokala otevřel skóre - 0:1. Těsně před poločasem pak tentýž hráč, tentokráte hlavou, zvýšil na 2:0 pro hosty. V druhém poločase jsme se zvedli a když po ukázkovém centru Kemra v 51.minutě hlavou snížil Dragoun, vypadalo to i na body. Nejblíže k nim bylo v 68.minutě, kdy se Hartman dostal za obranu soupeře, ale těsně minul. Naši bodovou naději utnulo zaváhání v rozehrávce v 76.minutě, které využil teprve patnáctiletý Štefanik- 1:3, a ukončil tak naši čtyřzápasovou vítěznou šňůru.

 

Sestava: Vokal - Červenka, Vokřál L, Herout, Krček - Dvořák, Vokřál M, Snovický, Dragoun - Hulcr, Hartman. Střídali Korbel, Kemr, Hložek.

SK Stehelčeves - SK Zichovec24. 10. 20154 : 5 PK

Branky: Dvořák, Procházka, Vokřál L, Dragoun.

Když hned z prvního útoku vysunul Dragoun Dvořáka, který z úhlu poslal Zichovec do vedení - 0:1, vypadalo to na snadnou záležitost. Jenže pak jsme si v rozmezí pěti minut dvakrát nepohlídali vzdušný prostor před brankou a bylo to po rohu a TK v 10. minutě najednou 2:1 pro domácí. My jsme vyrovnali v 35. Procházkou, který na zadní tyči uklidil do sítě přihrávku Dragouna. V druhé půli jsme domácí zatlačili, jenže opět to byli oni kdo šel do vedení v 70.minutě po důrazu před Křivánkem - 3:2. Nám se ale podařilo zareagovat dvěma slepenými góly po hlavičce Vokřála L. v 73. minutě a ráně agilního Dragouna v 75. zpoza vápna. Již to vypadalo na zisk tří bodů, ale bojovní domácí z rohu v nastaveném čase srovnali střelecký účet na 4:4. Když Křivánek chytil první penaltu a naše proměnili Dragoun, Krček a Procházka, byl bonusový bod náš.

Sestava: Křivánek - Červenka, Herout, Vokřál L, Krček - Forster, Snovický, Procházka, Hložek - Dvořák, Dragoun. Střídali Vokřál M, Kemr, Baňka.

SK Zichovec - Sokol Neuměřice17. 10. 20155 : 1

Branky: Hulcr 2, Dvořák, Krček. Hložek (pk).


Zichovecký trenér Dragoun se musel obejít bez šesti hráčů z "otvovické" sestavy a tak pozval tři mladší dorostence. Jejich výkon byl opět velmi potěšující. Branky sice stříleli jejich starší spoluhráči, jenže právě dorostenci jim gólové šance připravovali. První branku dal v 9.minutě po rohu Pospíšila chytrou tečí Krček - 1:0. Druhou v 50.minutě po důsledném sledování míče Dvořák - 2:0. V 62. minutě pěkně od postranní čáry přihrál Rubeš před branku Hulcrovi a bylo to 3:0. Z podobné situace dal v 75. opět Hulcr již na 4:1 (hosté předtím korigovali v 70.minutě z TK) a v 85. prošel od našeho velkého vápna přes celé hřiště Hložek a z nařízené penalty sám uzavřel skóre zápasu - 5:1. S ohledem na prohru prvních Tuřan se situace na čele velmi vyrovnala.


Sestava: Křivánek - Červenka, Vokřál L, Herout, Kemr - Krček, Pospíšil, Vokřál M, Dvořák - Hartman, Rubeš. Střídali Hulcr, Hložek a Baňka.

Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy