SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Diskuze

Jméno:       Email:
Zpráva:

Odkaz (volitelné, bez http://):

Napište číslicí nasledující číslo osm:

Divák
Jako kdy má být ta '' hráčská'' schůze?
Divák
Jako kdy má být ta '' hráčská'' schůze?
president
Nové album Zichovec : Uhy 4 : 2 v fotogalerii ludektoms na uvodní stránce
president
ludektoms.rajce.idnes.cz/Soustredeni_Mnetes_16.2.2019/
SK Zichovec reaguje: Díky presidente!
divák
budou nějaké posily pro jaro?
SK Zichovec reaguje: Ano. Z Hostouně se po roce a půl vrací náš odchovanec Michal Tygl.
Vladislav Lukáš
foto SKZ - FKB /skbrandysek.rajce.idnes.cz/
Vladislav Lukáš
https://skbrandysek.rajce.idnes.cz/2018-10-27_SK_Zichovec_-_FK_Brandysek_1_4_0_1/ foto SKZ - FKB
Dragy dostal 8 zápasů
to Lány
i 17!
Lány
Tak hlavně, že Vás chodí na tréninky 16!
divák
včera na zápase bída!
pozorovatel
Dnes na tréninku 16 hráčů. Výborně.
to nikoln
díky moc! Jako vždy skvělé fotky...
Baryk
Hezky Hartmi. Honza Snovický, jeden z těch starších kluků..
to divák
Stránky OFS a SKFS.
divák
Tak to je celkem jasný, ale kde najdu přidělená čísla?
Jirka B.
Můžeš si ho vytvořit sám podle Bergerových tabulek, do kterých si dosadíš mužstva podle přidělených losovacích čísel. Pak jen stačí znát termínovou listinu, hrací dny jednotlivých mužstev a výkopy zápasů.
divák
kde se najde předběžné losování?
Pro Nikol
Prosime fotky z rozlucky. Diky.
Nominace A mužstva na utkání Zichovec - Olovnice
Křivánek, Falcník, Vokřál M, Vokřál L, Červenka, Baňka, Smrž, Hartman, Dragoun, Dvořák, Snovický, Moravec, Rubeš, Pospíšil, Forster. Sraz v 16:15 v kabině.
Nominace A mužstva na středeční odložené utkání Dřetovice - Zichovec
Vokal, Vokřál M, Vokřál L, Snovický, Dragoun, Hartman, Korbel, Port, Milka, Krček, Červenka, Moravec, Dvořák, Forster, Rubeš, Pospíšil, Landvojtovič. Sraz v kabině v 17:15, výkop 18:00.
Donominace do Dřetovic
Moravec.
Kosta#14
Ahoj, po včerejším tréninku mám nespecifikované svalové problémy, které mám už od víkendu. Na áčko nebudu ani na lavičku, na béčko 50:50 podle zítřka, ale nevidím to dobře.
pro řidiče
POZOR! Opravuje se mostek v Knovízi a ve Stehelčevsi. Kdo pojede po dálnici tak sjet na exitu Stehelčeves a pak ne na Stehelčeves, ale na druhou stranu na Libochovičky kde v obci na téčku doleva a pak před Kováry opět doleva na Dřetovice. Kdo pojede po starý tak musí přes Jemníky zadem do Knovíze a pak přes Brandýsek a ve Stehelčevsi před opravovaným mostkem doleva na Dřetovice. Vyjeďte včas!
Nominace A mužstva na zápas Dřetovice - Zichovec
Vokal, Vokřál M, Vokřál L, Landvojtovič, Hartman, Červenka, Dragoun, Krček, Dvořák, Forster, Milka, Rubeš, Baňka, Snovický, Pospíšil + kdo se přijede podívat z B či dorostu tak nádobíčko s sebou. Všem díky! Sraz v 16:15 v kabině.
Nominace A mužstva na utkání Zichovec - Koleč
Vokal, Červenka, Vokřál M, Vokřál L, Smrž, Krček, Dragoun, Forster, Baňka, Snovický, Landvojtovič, Dvořák, Rubeš, Moravec, Kostelecký. Sraz v 16:15 v kabině.
Nominace A mužstva na utkání Tuřany - Zichovec
Vokal, Vokřál M, Vokřál L, Rubeš, Krček, Smrž, Dragoun, Pospíšil, Snovický, Červenka, Landvojtovič, Forster, Baňka, Kutil, Moravec, Kostelecký. Sraz v 16:15 v kabině.
pro řidiče
most v Knovízi je uzavřen! Nutno jet přes Jemníky a před Pchery uhnout ostře vlevo na Knovíz.
Nominace A mužstva na utkání Knovíz - Zichovec
Vokal, Červenka, Forster, Hartman, Milka, Snovický, Landvojtovič, Vokřál M, Pospíšil, Rubeš, Dragoun, Baňka, Kemr, Hložek.
Nominace A mužstva na utkání Zichovec - Neuměřice
Vokal, Vokřál M, Krček, Hartman, Dragoun, Dvořák, Smrž, Červenka, Korbel, Port, Rubeš, Milka, Snovický, Pospíšil, Forster. Sraz v kabině v 16:15.
Jirka B.
nominace A mužstva na dohrávku v Uhách 8.5. od 14hod: Vokal, Dvořák, Hartman, Smrž, Vokřál M, Červenka, Krček, Forster, Snovický, Pospíšil, Hložek, Landvojtovič. Nikdo z těchto hráčů nepůjde dopoledne za B/dorost. K týmu se po odehrání dopoledního utkání B týmu a dorostu připojí Moravec, Baňka, Kutil Z. a Kutil J. Sraz v Uhách ve 13:15hod.
anketa
Zichovec má v anketě ještě jednoho hráče - odchovance Radka Kroutila!
zimni priprava Kosta
Všichni zájemci z řad staré gardy, dorostu, nebo diváků jsou zváni na tréninky mužů (A+B). Všichni jsou zváni...i přespolní :-)
zimni priprava Kosta
Aktuálně je v plánu pár tréninků ještě v únoru. Následně v březnu přáteláky a pravidelně v týdnu venku na hřišti. Jedná se ještě s výpomocí jednoho zkušeného asistenta na trénování. Většina hráčů má v týdnu a o víkend futsal. Intenzivnější tréninky by měly být od půli února - tréninkové hřiště. Důvod proč se začína později je, že jaro bude dlouhé a konec podzimu, jsme pocítili fyzickou i psychickou únavu :-)
to ***
Sleduj facebook SKZ.
+++
Kdy začíná zimní příprava?
Kosta#14
Máro, tak já to zkusim v bráně...Jsem chytal za Kladno, ale pak jsem dal přednost vejšce
Test
Test
Marek H.
Tak já si teda do tý brány na hokeji stoupnu no.. Roman mi moc nedal na výběr :D Kdyby si to někdo moc chtěl zkusit, pujčím výstroj a půjdu do pole :)
test
test
Kosta#14
Ahoj, nedáme netradičně tradiční nějáký Vánoční fotbal na tréninkovém během svátků? Ideálně třeba 26.12. od 15:00-17:00 a pak decentně přípitek u Luďi? Pokud terén a Luďa dovolí... :-)
Kosta#14
Hokej, předběžně se hlásím do útoku.
Domino
Jasný půjčím ;)
Jirka B.
Já také jako rozhodčí. Domíno půjčíš mi opět pruhovaný dres?
Domino
Taky se hlásím
Marek Červenka
Hlásím se na hokej.
HOKEJ 2017
Rozrostli jsme se letos fotbalově o B tým, tak věřím, že nebude problém zaplnit soupisku na hokej. Navíc - kdo jste se byl v minulosti podívat třeba jen jako divák, tak už víte, že tenhle zápas dá fakt každej:). Tak se hlaste! Díky.
Jirka B.
Chtěl bych NALÉHAVĚ požádat, aby nikdo ze zichoveckých nepřispíval do příšerné diskuze, která se rozpoutala na stránce výsledků naší skupiny. Zbytečně to degradovalo velmi pěkné utkání z minulého týdne mezi námi a Tuřany. Byl to krásný zápas před 150 diváky. Co více si přát. DĚKUJI.
Jirka B.
Pro A + B: stále je ještě dost hráčů, kteří nezaplatili roční příspěvky. Hráč, který je neuhradí, nebude mít v únoru klubem zaplacen FAČR na rok 2018. Poslední termín pro zaplacení je 11.11. při domácích zápasech.
Zpravodaj
Hoši v sobotu hodně dobrý, hlavně teda prvnich 30 min. Teď jedu na hokej do Varů, komentař bude zítra (A+B).
výbor
Na přání hráčů jsme požádali Pchery o přeložení utkaní u nás v posledním kole s béčkem na sobotu v 11hod. jako předzápas áčku (od 14h Dřetovice). Důvod: společná rozlučka. Zatím ale ze Pcher nepotvrzeno.
opravdový Jirka B.
nevím kdo či lépe který primitiv se vůbec opavažuje sem do diskuze psát pod mým jménem, každopádně dle zápisu opravdu Mára 9. Sorry, opraveno.
Jirka B.
v komentáři žádná chyba není, celý stadion viděl, že branku vstřelil Marek Dvořák
m#9
musím ohlásit chybu v komentáři. Gól na 2:1 dával Červenka :)
fotograf
hoši, kdybych věděl jak velké to bude s motorestem drama, tak bych vás před zápasem nefotil. Beru to na sebe:-)
Kosťa#14
Děkuji vedení klubu za tuto hodnotnou cenu, kterou několikrát zapiju u Luďi a ten gól vám budu vyprávět teď minimálně každou rozlučku do konce života :-) ..jak jsem řekl, už jak jsem přebíral balon a chtěl nahrát do lajny, tak jsem měl jasnej gameplane v hlavě to zkusit od půlky až do vápna a ukázat mladším, jak to myslím, když na ně řvu "Zabal to" :-). Věděl jsem, že jak mám za sebou 3 hráče a svých #100kilo svalů v pohybu, tak už mě nic nezastaví, jen koncovka...a to už byla jen rutina. Díky všem a snad se nám podaří předvést další fotbalové zážitky o víkendu v Zichovec U Lesa Stadium:-)
pro B
k dotazům k organizaci soutěže: první dvě mužstva postupují automaticky do třetí třídy. Mužstva na třetí a čtvrté příčce postupují do baráže (pokud se podle vývoje ve vyšších třídách bude hrát).
Branka SKZ víkendu č.9
V Neuměřicích jsme v devátém podzimním kole dali za víkend 9 branek. Zlatou helmu od společnosti Sencor za tu nejkrásnější získává podle hlasování diváků na Facebooku fantastický slalom Kosti přes celé hřiště zakončený šťouchem k tyči do protipohybu brankáře. Gratulujeme!
SKZ
Bude dvanactibodový víkend? Po sobotním poločase zatím 6 bodů (žáci+A). Tak ješte v neděli dorost+B.
kronikář
Upřesňuji výbor - dosažených 10 zápasů bylo v součtu tří poslední podzimních a sedmi prvních jarních zápasů (2010/11). Během půlzezóny je ale již současných 8 zápasů bez ztráty bodu rekordních! Gratuluji. Váš Václav Hájek z Libočan.
výbor
Je na čase připomenout, že historická šňůra vítězství v řadě je 10 zápasů v sezóně 2010/11 (postupová sezóna do OP). Vypisujeme prémii za překonání tohoto klubového rekordu!
béčko v Dubí
Komentář k utkání je v odehraných zápasech.
FORTUNA
dorost v neděli dvojka v Mníšku a posun do čela! Kurz 3.2 - 2 - 1.7
admin
pro aktuální výsledky dorostu kliknětě vždy na sezónu 2017-2018.
posel dobrých zpráv
Za 14 dní začne s tréninkem po zranění Ondra Rubeš.
další fotbal již ve středu!
Nepřehlédněte, že dorost hraje již ve středu doma vložené kolo proti Červenému Újezdu.
Jirka B.
Díky všem z A, B a dorostu za skvělý úvod sezóny - 9 bodů za 3 zápasů při skóre 22:3!
trenér
děkuji všem za hojnou účast při trénincích a přípravných utkání před novým soutěžním ročníkem a přeji si stejné zaujetí a pokračování docházky a přístupu k utkání jak A týmu tak B týmu bez rozdílu zařazení
Hartmi
Ano hraje v neděli od 10:15 výkop na Sk Zichovec
Divak
Hraje A-cko zapas v nedeli dopo s Cechii Smichov?? Ze v Kladenskym deniku, kam na fotbal, neni o tom zadna zminka. Diky
bernasek.st
19.8.příp. zápas dorostu SKZ - Sokol Libiš v 10.15 v Zichovci
trenér
první tréninky zatím dobrá docházka dobrá je ale 3 tzn raději více
hlasovani
hlasovani o IV. tříde je na ofskladno strankach ofskladno.cz
Jirka B.
Info z OFS: podle předběžného průzkumu mezi oddíly, které se přihlásily do 4. tříd, je většina pro variantu jedné skupiny o patnácti týmech.
Domino
č.2
Dragy
Varianta 2
M#9
Varianta 2
Kosta
Aniž bych věděl jestli přijdu 1x, 3x nebo 8x, tak varianta č. 2 je reálnější našim možnostem. Ta č.1 by byla fakt zajímavá, ale je to pro tym s minimálně 25 zdravými hráči po celou sezonu a ne jen na začátku. Plus větši naklady, čas, áčko by mělo mit minimálně ambice na baráž...
kemerik
Byl bych pro první variantu.
REFERENDUM - hrací systém pro 4.třídu
Do čtvrtých tříd se přihlásilo 15 mužstev. Pro jaký systém soutěže byste hlasovali? Varianta 1 - velká skupina (hrálo by se klasicky každý s každým dvoukolově, tedy 14 zápasů na podzim a 14 na jaře, vždy dvě vložené středy, větší dojezdové vzdálenosti) nebo Varianta 2 - dvě menší skupiny (bez vložených střed a kratší dojezdové vzdálenosti), ve kterých by se hrálo mezi sebou čtyřkolově tedy 2x na podzim a 2x na jaře, tedy 12 zápasů na podzim a 12 na jaře? Zichovec by byl ve skupině: Zichovec B, Pozdeň B, Zlonice B, Neuměřice B, Zákolany, Pchery a Třebichovice). Druhá čtvrtá třída by byla Pletený Újezd, Bratronice B, Dubí B, Žehrovice B, Družec B, Přítočno B, Vinařice B, Kačice. Kdo se k tomu chcete vyjádřit, tak sem do diskuze napište pro jakou variantu byste byli. Díky Jirka B. Já osobně bych byl pro druhou variantu...
Jirka B.
Všem deseti dnešním brigádníkům diky! Účast sice nižší než očekávání, ale všechno makáči. Stihlo se vše, co bylo v plánu. Díky moc!
...
tak už zase budem jezdit na ten mlat do černuce;-(
názor
ani bych se nedivil kdyby udělali jednu čtvrtou třídu.
Ja myslim ze by byla ostuda nevyhrat proti Zlonicum. Dragy
výbor
Podaří se nám konečně po čtyřech letech vyhrát mistrák o rozlučku? Po zápase áčka posezení - grilování a pivo od sponzora z místního rodinného pivovaru! Ale jen v případě výhry:-)
Jirka B.
Výkop v posledním kole zůstává pro A 17:00.
dragy
Ano to je dobrý nápad.
Jirka B.
Nepožádáme Zlonice B o posunutí výkopu utkání v posledním kole doma na dřívější začátek třeba 13:30? Navazovalo by to na dorost (10:15 doma Kročehlavy) a udělala by se společná rozlučka?
výbor
Děkujeme divákům za početnou podporu na Tuřanech!
Hartmi
Haha vtipalkove :D !!!!!!
velmi dobrá zpráva
Tak to je velmi dobrá zpráva pro trenéra i celý Zichovec..Hartmi uz je opět zdráv!!!
informace
v knihkupectví uprostřed Londy je možné připojit svůj podpis k prezidentské nominaci pro profesora Jiřího Drahoše.
Dotaz
Tak to je tedy velmi špatná zprava pro trenéra i Zichovec, ze se zraní jeden z největších tahounem mužstva, přeji mu ať se brzy uzdraví a bude moc snad pomoci týmu do konce sezóny. A děkuji za odpověď
to dotaz
Bohužel to první:-(. Jeho koleno nevypadalo ale vůbec dobře...
dotaz
Co se stalo Hartmimu, ze střídal už v 58 minutě, zranění nebo šetření sil na příští zápas proti Vranemu?
divák
Hoši ikdyz dnes jen 1:0 tak ale odmakaný. Dobrý výkon včele s golmanem!
hartmi to statistik
Není to jen o mě, ale o celém týmu a hlavně jsou tam další 3 lidi vzadu,kteří odvádějí stejnou práci jako já a možná i lépe a hlavně je to o ofenzivě, která dává branky.....Ale Vaše slova potěší, díky ale hlavně poděkovat všem klukům na hřišti i mimo něj...
neprůchodná obrana
Krček Červenka Hartman Dragoun
Statistik
Není lepší stoper v SKZ než #14 - s ním vzadu opět za 3 body! Trenére to je tah!
míra
AKCE http://www.aasport.cz/AKCE-c11_0_1.htm
Babylon cup 2017
Ahoj, rádi bychom vás pozvali na 9. ročník mezinárodního turnaje v malé kopané Babylon cup, který se odehraje 1. a 2. července 2017 v Jaroměři, více info na www.babyloncup.cz WWW.babyloncup.cz
Statistik
S Hartmim na stoperu na jaře vždy vítězně!
odpověď na dotaz
Snovický dočasně odebrán a Melen ponechán. V případě potřeby je připraven pomoci. Díky za upozornění.
proč je na soupisce Snovický,když hraje v Přítočně a Melen,který skončil?
Kosta
V sobotu přijdu mrknout na Slatinu... když tak můžu na lávku pro jistotu nebo doplnit Slatinu :-)
Roteiro.cz
Dobrý den, rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu http://www.roteiro.cz, na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašeho týmu, ty můžete najít na následující adrese: http://www.roteiro.cz/tym/901-zichovec/ Budeme rádi za jakýkoliv feedback. Děkujeme! www.roteiro.cz
hartmi
Abych to upřesnil jak to doopravdy je, tak jsem před utkáním s Bělčí konzultoval s trenérem Romanem Dragounem tuto variantu zkusit hrát stopera z důvodu zranění Lukáše Vokřála a nepřítomnosti Marka Červenky, což vyplývá, že žádného stopera jsme neměli tak se to zkusilo jak bylo řečeno je to přátelské utkání, ve kterém se mají zkoušet různé varianty. Nezáleží na tom kdo dává goly, ale důležité jsou 3 body a kdo rozhodne utkání je úplně jedno, hlavní je úspěch. Takže pokud by jsem měl zůstat na pozici stopera tak tam budu hrát naplno tak jako kdyby jsem byl na jiném postu.Takhle asi za mě, aby jsem se k tomu i já vyjádřil.
taky divák
Já na zápasy naopak chodím a oceňuji, že v situaci, kdy nebyl k dispozici ani jeden ze stoperů, dokázal trenér vymyslet tuhle variantu, která se ukázala jako životaschopná pro třeba "někdy příště". Koneckonců i od toho ta příprava je. Takže za mě trenérovi i Hartmimu palec nahoru.
divak
Sleduji jen Vase statistiky, na vase zapasy nechodim. Ale je to vase rozhodnuti jen me to udivuje a prekvapuje.
roman
odpovím osobně 19.3 ve 13hod před PU na hřišti Baníku Rynholec Roman bohužel nevím komu
Divak
Muže mi nekdo vysvetlit proc nejlepsi strelec muzstva u vas hraje stopera? Prijde mi to ponekud divne a hloupe rozhodnuti.
kustod
V dresech nalezeno: rozcvičovací triko Jadberg vel. M a černý kulich. Bude přivezeno v neděli. Sportu zdar!
Domino
u mě změna, 5.3. budu!!!
Domino
roman
muži napište kdo nebude 5.3 na PU se Smečnem dík Roman
Dorost
Hraje se v neděli 19.2 od 11:00 na UMT v Postoloprtech
odpověď
od 11hod. v Postoloprtech.
dotaz
od kolika hraje dorost v soboru se Zlonicema?
divák II
třeba protože jsme se s nima ještě nikdy nepotkali...
divák
proč přátelák s Bělčí? to jsou největší kopáči na okrese. horší než Černuc.
Jirka B.
u rozlišováků zůstal jeden červený dres s dlouhým rukávem.
Vidlička
Aktualizovaná soupiska (stále je možno se dopsat)ke dni 27.12.2016 na hokejovou exhibici SKZ dne 28.12.2016 od 17:15 hod. VSH Slaný. Dostavte se včas, ať se stačíte převléknout a v 17:15 hod. jste rozcvičeni na ledě !!! Jirka Baňka – hlavní rozhodčí Brankář: Bůček, Míra Jelen Roman Novák, Snovi, Marek Červenka, Martin Vokřál, Marek Hauner, Dominik Vokál, Pavel Bernášek, Honza Bernášek, Míra Kerner, Martin Baroch, Ludva Király, Libor Soukup, Pepíček Kučera, Karel Rosenberg, Segi Pavel, Čerman, Vidlička 3x, Péťa Novotný, Miloš Červenka
Kosta
Zdar se omlouvám z hokeje, jdu nakonec ve středu do soboty v Praze do práce a nestíhal bych posbírat výstroj...atd
Rom
Druhý brankář Míra Jelen. Chytal už v loňském zápase.
Rom
Pítr ať dorazí. Stejně vždycky někdo nepřijde.
Rom
to Marek Hauner- tvoji výstroj mám já v práci a beru ji pro Bůčka.
Vokri 7
Pítr se hlásí na hokej taky
hokej 2016
na zimáku zamluven stůl na jméno SK Zichovec od 19 hod.
Marek Hauner
Předpokládam, že mojí výstroj má Bůček?
Jirka B.
to hokej: diky Martine za zorganizování tradičního mače. Doražte i všichni nehokejisté. Dobrá příležitost se vidět. Na zimáku bude zamluven ten největší stůl:-)
Vidlička
Vánoční exhibiční utkání legend SKZ 28.12.2016 od 17:15 hod. VSH Slaný Dosud přihlášeni: Jirka Baňka – hlavní rozhodčí Brankář: Bůček, Hráči: Roman Novák, Kosťa, Snovi, Marek Červenka, Martin Vokřál, Marek Hauner, Dominik Vokál, Pavel a Honza Bernáškove, Míra Kerner, Martin Baroch, Ríša a Ludva Király, Libor Soukup 2x, Pepíček Kučera, Karel Rosenberg, Segi Pavel, Čerman, Vidlička 3x
Marek Hauner
Ahoj, hlásim se na hokej, jestli ještě je místo? :D
Kosta
to Vidle & Roman>: Nebude nějáký vánoční fotbal na Zichu? Nevypadá to na sněžení...někdy 26.12, 27.12. odpo? :-)
Kosta
Ahoj, já na hokej jdu.... Hrát ideálně, pokud nebude golman, tak tam klidně vlezu...ale slibuji hraní, kdybych musel do práce zase, tak ať golman nechybí...
Jirka B.
Hlásím se na hokej jako rozhodčí.
pravidlo 11 - OFSAJD
Ve fotbale popisuje ofsajd pravidlo 11, které nejprve definuje ofsajdovou pozici, kdy se některý hráč nachází na soupeřově polovině, blíže soupeřově brance než míč i než předposlední hráč soupeře (tímto předposledním hráčem je obvykle poslední obránce, protože za ním je jako poslední hráč brankář; může se však jednat o libovolné dva hráče, pokud např. brankář předtím vyběhl daleko z branky). Taková situace sama o sobě není porušením pravidel, POKUD SE VŠAK HRÁČ v OFSAJDOVÉ POZICI ZAPOJÍ DO HRY VE CHVÍLI, KDY SE JEDEN Z JEHO SPOLUHRÁČU DOTKNE MÍČE, JEDNÁ SE O OFSAJD, hra je přerušena a naváže se nepřímým volným kopem proti provinivšímu se mužstvu. Za zapojení se do hry je považováno jakékoli zasahování do hry, ovlivňování soupeře nebo získávání výhody ze svého postavení. Pokud se hráč v ofsajdovém postavení do hry nezapojuje (označuje se to někdy neformálně jako mrtvý ofsajd), hra se nepřerušuje, jiní hráči stejného mužstva, kteří nebyli v ofsajdové pozici, mohou např. klidně vstřelit branku.
sobotní rozlučka
pro A + dorost: v sobotu v pravé poledne se přiletí s fotbalovým podzimem rozloučit i 100 zichoveckých Krahulíků.
Jirka B.
pro A: poslední opozdilci v sobotu prosím roční hráčské příspěvky. Díky.
pozor
v sobotu již od dvou aneb z Velvar rovnou do Kolče:-)
áčko
V sobotu výkop již ve 14:30 !!
Vokri 7
Diky
statistik
to vokři ml: opraveno.
Vokri 7
Chtěl bych opravit střelce mám góly dva
Jirka
V případě poškození Vašeho míče se obracejte na pana Lošťáka z Prostějova: www.opravymicu.cz Věřím, že vám tato informace bude užitečná. www.opravymicu.cz
áčko
v sobotu výkop již v 15:30!
to divák
řekněme z výchovných důvodů....
divák
co je nám do Dřetovic,my jsme Zichovec!!!!
Roman
Muži v sobotu výkop již v 16 00
SKZ
Vše nej Václavům k svátku!
PROSBA
nechceme vulgární fanoušky. Přestaňte a nebo zůstaňte doma. Máme kvůli vám jen problémy...
roman
muži utkání již ve středu 28.9 Zlonice 16 30
Jirla B.
Omlouvám se všem za angažování hlavního pořadatele. Byl to můj nápad a byl pitomej.
kronikář
to Snovi: máš pravdu, díky opraveno.
snovi
"Sedmizápasová vítězná šňůra v OP si v roce 2013 zasloužila také fotku" - byl to rok 2012
archiv SKZ
na hlavní fotografii je naše A mužstvo z roku 2004, které vybojovalo postup do III. třídy. Horní řada zleva: Toms, Baňka, Strnad, Skuhravý, Hulcr, Hlíza, Veltruský, Sajdl, Macák, Wohlmuth, Petrášek. Dole: Richtr (za znakem), Vágner, Červenka, Bernášek, Koubek, Rosenberg, Snovický a Kostelecký.
roman
muži pozor začátek utkání již v 16 30
zichovecké DOHRÁNO
A + dorost: 6 bodů ze dvou venkovních zápasů a skóre parádní - 18:3. Děkujeme....
pro dorost
Supr výkon dneska v Kněževsi a makejte dál!
Jirka B.
Pro dorost: Kročehlavy navrhují přeložení zápasu v posledním kole (20.11.) na náhradní termín středu 28.9. od 10:15, z důvodu lepšího terénu. Dejte mi prosím do neděle vědět, zda souhlasíme/nesouhlasíme. Díky.
admin
To je v pořádku. Jsem rád že to někdo kontroluje. Mužstev máme hodně, změn je letos víc než jindy a chyba se udělá hrozně snadno.
Krátké zprávy?
Pardon. Vše zpět. Přehlédl jsem, že se krátká zpráva týká žáků, ne dorostu.
Krátké zprávy?
Podle rozpisu dorost hraje 3.9. 10:15 v Kněževsi, ne v Novém Strašecí. Na stránskách Středočeského fotbalového svazu jsou zatím zrušeny jen zápasy Zvoleněvse a Řevničova?
info
FK Kněževes je ten u Rakovníka. Ten u Prahy je Sokol.
to ?
za umělecký dojem se ve fotbale body nedávají. Body - to je oč tu běží
MÍRA
Supr odkaz na dresy http://www.aasport.cz/AKCE-c11_0_1.htm
dorost výborně,ale A bída!! nedalo se na to koukat!!
SKZ
Vše nejlepší k svátku prezidente!
Dorost
Byla by pecka kdyby jste přišli podpořit nas dorost v prvním zápase v 1.A třídě a udělali poradny kotel našim dorostencum předem děkujeme za co největší účast
všem kotelníkům
sraz v sobotu v 10:15 na tribuně. Bubny a trubky s sebou!!
Dorost
Dorost zopakoval formu z minulého týdne a opět vyhrál cely turnaj s výsledky Skz- Chyše 3:1, Skz - krásný dvůr 4:1, Skz - Kadaň 2:0 , Skz - citoliby 8:0, gratulujeme
Dorost
Dnes vyhrál turnaj v Citolibech. Výsledky: Skz - citoliby 6:1, Skz - Krásný dvůr 5:0, citoliby - Skz 0:5, Krásný dvůr - Skz 0:0, nejlepší střelec turnaje Ondřej Rubeš se 6 góly, nejlepší hráč turnaje Dan Havlovec. Takže 1 místo zaslouženě
prý se v sobotu nezúčastníme turnaje v Klobukách?
Jirka B.
Účast na prvním tréninku 19 hráčů (A+d) a pěkně postavený trénink. Jen tak dál!
kladensky denik
Chorche Novotný v dresu Sokola Hostouň - divize? :-) http://kladensky.denik.cz/galerie/hostoun-admira4-1-20160730boh.html?mm=7125664 kladensky.denik.cz/galerie/hostoun-admira4-1-20160730boh.html?m
soupiska A
dopsán Jiří Kostelecký.
Kosta
Ahoj, já se schůze dnes nezúčastním, ale cca pokud bude třeba a málo lidí, tak chodit budu v další season 2016/2017 podzim.
Dorost
Zitra první trenink sraz na Skz v 17:15 hod, trenink bude trvat tak do 19:00 hod
Kosta
to Baryk: Já to nechápu, jasně jsem říkal, dávejte mě za rozhodnutého stavu a to až od 2:0 vejš pro nás :-) Zatímco někteří hráči si myslí, že je fanoušci nedoceňují, tak já mám problém, že mě fanoušci přeceňují :-D Jinak Šedý vlk z Pozdně na mě nasadil Jaryse, jak se bál mé rychlosti...
Jirka B.
Nový přestupní řád umožňuje volný přestup (tedy přestup bez souhlasu mateřského oddílu) i těm hráčům, kteří nebyli minimálně po dobu 12ti měsíců uvedeni v zápise o utkání. Účinnost tohoto typu volného přestupu bude ale až od 1.7.2017.
Baryk
Koukám na výsledky mužstva "A" v Pozdni. Tak to vypadá, že "špílmachrem" týmu byl Kosťa!! :-)
Baryk
Info: Fotbalisté SG Zichovce se zúčastnili již 7. ročníku Memoriálu Jardy Paura v Pozdni. Dalšími účastníky byli domáci borci a borci ze Srbče. Za krásného fotbalového počasí se hrály pohodové mače, každý s každým 2x 20 min. Pořadí: 1. Srbeč 12b., 2. Zichovec 6b., 3. Pozdeň 0b.- po výsledcích: Zichovec-Pozdeň 2:0 a 5:0 -Srbeč 0:1 a 0:1 a Srbeč porazila i dvakrát domácí 1:0 a 4:0. V utkáních s Pozdní jsme dominovali, s borci ze Srbče to byly vyrovnané zápasy, kde v jejich prospěch rozhodlo štěstí, jako včera ve finále EURA ve prospěch Portugalců. Vypomohli nám kluci z Tejnice a z Jedomělic. Díky jim a organizátorům do Pozdně.
rozhodčí
turnaj v Pozdni bude řídit rozhodčí Jandák a pískat Říha. Takže zase nedohrajem v jedenácti...
Jirka B.
to Kosťa: místo je. Počítáme s Tebou.
Kosta
Kolik je lidi na turnaj do Pozdně? Když tak bych to přijel zachránit :-)
Václav Vágner
Dnes od 15.00 se utká na hřišti SK Zichovec Stara garda SK Zichovec proti hokejistům HC Panenský Týnec
Žižice prohráli v baráži a sestupují
dorost
V sobotu 4.6.2016 po utkání Sk Zichovec: Sokol Hostouň bude rozlučka dorostu prosím o rezervaci hřiště na tuto událost děkujeme
ondra hogel
bude-li zajem, tak mi poslete maila (hogel@seznam.cz). jsem v KZ a telefon nefunguje Ondra
ondra hogel
zdravim vsechny, necekane jsem dostal listky na vsechny 3 nase zapasy ve skupine, ale nevyuzuji je. mam navic 2x CZE-SPA (13.6. Toulouse), 2x CZE-CRO (17.6. St.Etienne), 4x CZE-TUR (21.6. Lens), vse je 1. kategorie, 145 EUR/listek. nemate nekdo zajem? resp. nevite o nekom? Ondra Hogel
lomax_dom
foto z dnešního zápasu SKZ - Stochov mikylomax.rajce.idnes.cz/SK_Zichovec_dorost_-_Stochov_6_0%2C_14
fotbalizer
Přidej klub mezi své oblíbené a získej rychlý a snadný přehled o veškerém dění! Zaregistruj se na www.fotbalizer.cz - tipuj výsledky, komentuj a sdílej!
m#9
buu, ty sem pises jako divák? :))
Radim - Manu
to divák: Díky, už si ani nepamatuju, kdy jsem nulu udělal naposledy :-)
Jirka B.
To Afi: ano díky víme o tom a požádali jsme Novo o přeložení zápasu na 25.5.
Afi
18. května máte na programu 2. kolo Lidického poháru starší žáci, ve Zlonicích (viz zápis komise mládeže), je potřeba ho přesunout, kvůli tomu, že 18. 5. od 17:30 hrajete dohrávku doma s Novo Kladnem A, zdravím Ing. Baňku a doufám, že touto informací jsem mu pomohl, byla by škoda přijít o Lidický pohár, když letos máte na to ho vyhrát!
divák
gratulace Radimovi k nule!
lomax_dom
foto z dnešního zápasu dorostu, 3:2 ole! mikylomax.rajce.idnes.cz/SK_Zichovec_dorost_-_TJ_sokol_Smecno_3_2%2C_7
rezervace hřiště
25.června - rozlučka žáků a přípravky.
Dorost
Nas dorost dnes vyhral 2:0 v Družci a čím dál tím více se přibližuje k postupu. Obrovská gratulace celému týmu.
Info z DK
Michael Hartman dostal stop na 5 zápasů nepodmíněně za červenou kartu z utkání Sk Zichovec s Kolčí
Dorost
Dnes trénink od 17:15 hod na Skz rádi přivítáme lidi z acka
Dorost
Dnes trénink od 17:15 hod na Skz rádi přivítáme lidi z acka
info
Kemerik je OK. Dneska byl v práci.
Dorost
Dnes ma opět dorost trénink sraz na Skz 17:00 hod a trénink začne v 17:15 hod kdo bude mít chuť z A týmu muže se zase připojit
zmena trenink neni v 16:15 hod ale v 17:15 hod, chyba v cislici
dorost
Dnes ma dorost trenink od 16:15 hod na SkZ kdo bude mit chut z A tymu at si prijde zatrenovat
Jirka B.
To Kemerik: dík, opraveno.
Kemerik
Dva góly dal Dvořka
Jirka B.
Na jaře budeme hrát kromě stávajících dresů i ve žlutomodrých + modré trenýrky a modré stulpny. Kdo máte vlastní modré stulpny a nechcete erár, tak je noste s sebou! Pokud počasí dovolí krátký rukáv tak je vezmeme už do Knovíze.
Jirka B.
Sobotní přátelák s Hříškovem se bude hrát v Panenském Týnci.
Machello
Hoši jak je to dneska?? Hraje se kde v kolik mam nějaký minlný info. Díky za radu.
to Domino
12:45.
Domino
V kolik sraz na Benzine?
vokri st.
Budu
snovi
jo koukam na to :D já myslel, že hrajem furt neděle.. no stejně bych měl být
Vokri ml
Budu
hartmi
v sobotu pripraven
zapas
To je vyborna zpráva Snovi. Jen škoda, že se hraje v sobotu 12.3. :D
snovi
v nedeli 13.3. budu na 100 procent.
Hugo
Dnes nebudu jsem nastyldlý.
Manu
Budu
Roman
co Martin Hložek
snovi
Zitra jeste nebudu
ROMAN
OPRAVA v neděli PROCHÁZKA a Dvořák
ROMAN
jak v sobotu Proházka a Dvořák
Luboš Pospíšil
V neděli nemohu. Pospíšil
neděle áčko
Sraz na Benzině 15:45 nebo v Lounech 16:15.
vokri st.
Budu
m#9
budu
Vokři ml
Připraven
hartmi
V neděli bohužel nemohu, oteklé koleno radši vypustím jeden zápas
Jirka B.
Dejte sem info kdo nebudete v neděli na Klobuky. Díky.
Domino
Jelikož nevím v kolik hodin přijedu z Nymburka, tak se mnou v neděli moc nepočítejte. Dík
odjezd
Odjezd na nedělní zápas proti Žižicím je v 9,45 hod. od Benzinky. Sraz v Lounech nejpozději v 10,15.
MarekD.
Nebudu
to M9
Máro nekecej, sedláci mají ještě čas :-)
rom
Co další kurňa. Dvořka, Prochy, Berny, Macín?
m#9
V neděli nebudu.práce.
Manu
V neděli budu na 100% !!! :) a Kemřik taky, akorát se prej nedostane na diskuzi.
hartmi
na neděli budu a semnou Forster, Rubeš Ondřej, Pospíšil Luboš, Tygl Michal.
Vokři ml
Víkend nebudu :-/
admin
díky rome za komentář k zápasu.
roman
účast na další PU nasat opět na stránky diskuze
rom
Na příští týden jsou z přáteláku omluveni Snovický a Havlovec
MarekD.
nebudu
berny
nebudu
Marty
Nebudu.
Kemerik
Budu
dorost
Pojede i Pospíšil a Rubeš. Protože jedou oba golmani áčka tak necháme Faldyho ještě odpočinout s kolenem.
Prochy
Nebudu práce
dorost
účast v neděli prozatím potvrdili: Falcník, Forster, Havlovec a Tygl.
Domino
jo
Manu
b-u-d-u
Kemerik
Budu
Macín
nebude - nemoc.
snovi
Budu
vokri st.
Budu
Vokři ml
Budu
m#9
Budu
Hartmi
Budu na 100%
smilka
V nedeli bohuzel nemohu...
Jirka B.
To hrášek: díky moc za vyřešení! Ty odkazy byly hodně obtěžující.
Hrasek.net
Omlouváme se Všem přispěvatelům do diskuze, byla přidána ochrana proti vkládání příspěvků robotů do diskuze s reklamními odkazy. Nyní je již vše v pořádku a mělo by vše fungovat. Děkuji Hrasek.net
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Havlovec Daniel9
Dragoun Michal7
Rubeš Ondřej6
Tygl Michal4
Dvořák Marek2
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy