SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Okresní soutěže znají svůj program


V sobotu proběhl losovací aktiv nového soutěžního ročníku 2019/20. Náš klub v něm bude mít zastoupeno hned pět mužstev – A a B tým dospělých a tři sdružená mládežnická družstva se Sokolem Vraný (dorost, starší žáky a mladší žáky). I letos se potvrzuje klesající počet přihlášených mládežnických mužstev a tak soutěže dorostu a starších žáků jsou doplněny o mužstva z jiných okresů.     

 

Mgr. Petr Blažej

 

Program aktivu zahájil úvodním slovem ligový rozhodčí a předseda OFS Kladno Petr Blažej, který připomněl i hlavní novinky v pravidlech, kterými jsou:

  • osobní trest může být nově udělen kterémukoliv členovi realizačního týmu na střídačce
  • střídaný hráč musí prostor hřiště opustit v nejbližším místě přes čáru ohraničující hrací plochu
  • mužstvo, které vyhraje úvodní los, si může vybrat, zda zvolí výběr strany či rozehrání
  • rozhodčí již není součástí hry. Když se míč dotkne rozhodčího, tak hra bude navázána míčem rozhodčího  
  • stavění zdi – pokud jsou ve zdi tři a více hráči, tak hráč soupeře nesmí být blíže jak 1 metr od soupeře

     

    Ještě před svým odjezdem na ligový zápas do Uherského Hradiště připomněl předseda OFS všem přítomným, že

  • každé mužstvo ve III. a IV. třídě bude muset sehrát během podzimu a jara jedno utkání 3 hodiny před úředním začátkem (do 14ti dnů od aktivu si mužstvo může samo vybrat jaké utkání)
  • nedodání asistenta rozhodčího bude trestáno pokutou 500,- Kč, která bude refundována domácímu klubu, který má povinnost asistenty zajistit.

     

     

     

    III. třída, skupina B:

     

1.

Zvoleněves

2.

Zichovec

3.

Neuměřice A

4.

Otvovice

5.

Tuřany

6.

Blevice

7.

Hrdlív

8.

Dřetovice

9.

Žižice

10.

Uhy

11.

Pozdeň B

12.

Stehelčeves

13.

Knovíz

14.

Koleč

 

A tým začne doma, v sobotu 24.8. v 17hod., proti Knovízi.

 

IV. třída:

 

1.

Pletený Újezd

2.

Zichovec

3.

Neuměřice B

4.

Třebichovice

5.

Svinařov

6.

Pchery

7.

Družec B

8.

volný los

9.

Olovnice

10.

Slatina

11.

Černuc B

12.

Zákolany

 

B tým začne doma, v neděli 25.8., s rezervou Černuce.

 

Dorost: soutěž se bude hrát tříkolově

 

1.

Smečno / Zvoleněves

2.

Zichovec / Vraný

3.

Slovan / Novo

4.

Stochov

5.

Chyňava / Nižbor

6.

Vinařice

7.

volný los

8.

Doksy / Družec

Starší žáci:

 

1.

Hředle

2.

Zichovec / Vraný

3.

Zvoleněves / Smečno

4.

Stochov

5.

Kročehlavy

6.

Brandýsek

7.

Hrdlív

8.

Mšec / Pozdeň

9.

volný los

10.

Tuchlovice

11.

Slovan Kladno

12.

Kněževes

13.

Stehelčeves

14.

Lhota

 

 

 




Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš8
Rubeš Ondřej3
Červenka Marek2
Hartman Michael2
Dvořák Marek1
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy