SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Josef Mansfeld se po pěti letech vrací na lavičku SK Zichovec


Poslední zápas prvního mužstva proti SK Zlonice sledoval z hlediště i nový kouč našeho prvního mužstva Josef Mansfeld, který se tak po pěti letech vrací zpět do Zichovce. Po rezignaci stávajícího trenérského tria se tak podařilo vedení mužstva zajistit určitě více než adekvátní trenérskou náhradu. Zkušený trenér, který má za sebou i působení v FK Louny, se ujal své role bezprostředně po utkání, kdy proběhlo krátké setkání s hráči. Do konce června pak proběhne ještě jedno obdobné setkání s představením již konkrétního plánu přípravy.

 

V roce 2011 slavil Zichovec pod trenérem Mansfeldem postup do OP. Ze současného kádru u toho byli Stanislav Milka, Martin Korbel, Michael Hartman a stálice týmu Marek Červenka.

 

„Situace se vykrystalizovala na konci jara. S končícími trenéry se po jejich rezignaci rozcházíme v dobrém a za jejich práci u mužstva jim děkujeme. Jednání s Josefem Mansfeldem byla oboustranně velmi vstřícná a při sobotní osobní návštěvě pak bylo i cítit jak moc se obě strany na opětovnou spolupráci těší. Samozřejmě o to více si Josefova rozhodnutí vážíme, protože víme, že o něho je zájem i z vyšších soutěží“, prozradil našemu webu předseda klubu Luděk Toms.

 

Připomeňme, že Josef Mansfeld působil velmi úspěšně v našem klubu jako první trenér A mužstva v letech 2009-2014, než přijal nabídku FK Louny. Před dvěma lety pak byl u zrodu postupu Slavoje Pozdeň mezi přeborovou elitu.

 

„Jak jsem poznal, tak situace nyní je velmi podobná té, za které jsem k mužstvu v roce 2009 přišel. I tenkrát se napočítalo několik hráčských odchodů, ale po dvou letech se nám podařilo vytvořit tým, který zaznamenal pro klub historický postup do okresního přeboru. Nebylo by určitě vůbec špatné i v tomto situaci napodobit. To nás ale bude čekat hodně tvrdé práce. Přiznám se, že Zichovec je pro mě stále srdeční záležitost a nabídku jsem po potřebném krátkém zvážení rád přijal“.  

 

Přejeme Josefu Mansfeldovi a tím i našemu klubu, aby se mu v Zichovci líbilo a dařilo alespoň tak, jako při jeho prvním působení.

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš12
Hartman Michael6
Rubeš Ondřej3
Červenka Marek2
Dvořák Marek2
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy