SK Zichovec

SK ZICHOVEC

O víkendu začíná nová sezóna 2018/19


Naše první mužstvo má zápas úvodního kola s Velkým Přítočnem, na žádost hostujícího mužstva, přeložen na středu 12. září a tak jako první vstoupí do mistrovských bojů v neděli nejprve dorost (od 11hod. proti Mníšku pod Brdy) a odpoledne zahájí mistrovskou sezónu doma i B tým proti rezervě Zlonic.

Jaké změny nastaly v jednotlivých týmech a jaké jsou jejich cíle?

 

Václav Baňka junior v roce 2013 v žácích jako golman.                                foto: Dominik Lomička

 

A tým

(realizační tým Michael Hartman, Lukáš Vokřál, Luděk Toms, Jiří Baňka)

 

Mužstvo postoupilo do okresního přeboru, který si v zichoveckém dresu již nezahrají Jan Snovický (přestup do Velkého Přitočna) a Pavel Port (přestup do Proboštova).

Do mužstva se po půlročním působení v Klobukách vrací Daniel Havlovec.

Spolu s ním do mužstva přecházejí i další dorostenci ročníku 1999 - Ondřej Rubeš, Luboš Pospíšil, Václav Baňka, Jan Macák.

Mužstvo má i novou trenérskou dvojici. Tým povedou Michael Hartman a Lukáš Vokřál, kteří právě mladým hráčům chtějí dát na hřišti více prostoru.

Jinak zůstává tým beze změny.

Cílem mužstva je udržet okresní přebor.

 

B tým

(realizační tým Lukáš Petrášek, Václav Baňka, Pavel Bernášek)

 

Vloni tým fungoval na podtrženou jedničku. Plnil tu správnou úlohu hráčské rezervy pro A tým. Je dobře, že tým pokračuje i v další sezóně. Pravděpodobně, s ohledem na soupisku A týmu, se změní věkové složení mužstva a důležité je, že k dispozici bude široký kádr pro obě mužstva dospělých (nyní 36 hráčů).

 

 

Dorost

(realizační tým Václav Doksanský, Václav Baňka, Pavel Bernášek)

 

Z týmu přešel do kategorie dospělých silný ročník 99. Do mužstva přišli prozatím dva noví hráči – Viktor Kročil (ročník 2001, přestup z SK Slaný) a Lukáš Vaktor (ročník 2001, přestup z SK Slaný). S dvěma žáky roč. 2003, kteří přecházejí do dorostu (Kamil Rubeš K, Pavel Rohla) čítá užší kádr nyní 16 hráčů. Trenér Doksanský tak určitě dá i předčasnou příležitost některým žákům již nyní nakouknout do dorostu. 

Třetí rok v 1.A třídě bude pro tým asi tím nejtěžším.

 

 

Starší žáci

(realizační tým Václav Doksanský a Josef Plechatý)

 

Během letní přestávky došlo k dohodě se Sokolem Vraný o vytvoření společného mužstva starších žáků pod hlavičkou Zichovec/Vraný. Starší žáci měli v loňském roce nedostatek právě těch starších ročníků v mužstvu, což by spojení se Sokolem Vraný mělo vyřešit. Mladší ročníky tak zase mohou nastoupit nejen za starší žáky, ale třeba i za mladší žáky či starší přípravku, která bude hrát svoje utkání ve Vraném pod hlavičkou Vraný/Zichovec.
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy