SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Rozhovor s trenérem "A" týmu Michaelem Hartmanem


Ve čtvrtek začíná letní příprava A mužstva na novou sezónu. Ta bude, po čtyřech sezónách strávených ve III. třídě, opět přeborová. Tým do ní vstoupí s jednou zásadní změnou, a to s novým trenérem. Michael Hartman kývl na nabídku vedení a na pozici hlavního trenéra střídá, po třech sezónách a vlastním rozhodnutí u mužstva skončit, Romana Dragouna. Romanovi patří naše velké poděkování za skvělé tři roky, které završil postupem do přeboru. Rozhovor s novým trenérem, který v nedávné minulosti koučoval i velmi úspěšně naše dorostenecké mužstvo a my si přejeme, aby na toto období nyní navázal u dospělých, vedl Jiří Kostelecký.

 

 

Jak bylo avizováno, tak Romana Dragouna nahrazuje po 3 letech na pozici head couche Michael Ramos Hartman, který by měl být full time couch jak popisuje kvůli zraněním kolene, práci, rodině. Cílem je stabilizovat mladý kádr pro OP a nastavit tréninkový proces pro oba týmy mužů A+B.
Náhrada tak přichází z vlastních řad a potvrzuje, jak málo je nejen hráčů, ale i trenérů....

 

 ️Ramosi, jaká je Tvoje pozice a plány do sezóny OP? Máš nějakého asistenta?

Má pozice je a bude jen pro tuto sezónu jako hlavní trenér u A týmu. Plán na tuto sezónu je hlavně se udržet a umístit se co nejlépe například v půlce tabulky a užít si první rok v OP. A asistenty jsem oslovil Lukáše Vokřála, který mi bude pomáhat a ještě jsem chtěl Martina Tomrleho, který nabídku odmítl, protože se chce specializovat na pozici stopera v A a B.

 

 Jak myslíš, že je na tom aktuální kádr a na čem je třeba pracovat? Je nějaká ročnil vize?

Letošní kádr je mladý, perspektivní, velká síla dopředu, ze které bychom mohli těžit. Aktuálně je potřeba zapracovat na fyzičce a individuální práci s balónem, jinak tohle ukáže vše čas.

 

 Můžeme očekávat posily? Kde je třeba posílit?
Jedna velká posila se nám vrátila - Dan Havlovec, za což jsem velice rád a o některých posilách jednáme, ale jména si zatím nechám pro sebe!

 

 Jak moc bude chybět Snovi?

Honza Snovický bude chybět hodně. Jeden z těch zkušených starších kluků, který by dal něco mladým klukům je to pro nás velká ztráta, ale budeme proti sobě hrát v nové sezoně a žádný souboj mu nenecháme zadarmo.

 

 Je nějaký hráč z okolních vesnic, kterého bys chtěl do týmu?

Žádný hráč mě konkrétně nenapadá, jelikož máme nyní šikovný mladý kluky, na kterých se to musí stavět, takže pokud někoho přivést, jak jsem říkal předtím, tak jen určitě do obrany.

 

 Uvidíme Tě ještě na hřišti za A či B?

Jestli mě uvidíte ještě hrát za A či B nemohu přesně říci, kvůli rodině, zaměstnání a hlavně zdraví se kterým mám problémy. Zranění kolene se mi obnovuje, tak tuhle sezónu možná jen na pár zápasech, ale spíše jen na lavičce.

 

 Tvůj názor na reorganizaci 3. třidy a udělat jednu skupinu a dvě 4. třídy?

Myslím si, že by to mělo zůstat tak jak to je, já osobně bych neměnil systém

 

 Tvůj názor na baráže?

Baráž si myslím, že by měla být. Je to dobrá věc. Pořád i z druhého místa tak můžete postoupit výše. Takže za mě osobně by to byl super zápas, ale na jednu stránku jsem rád, že jsme ji letos hrát nemuseli. Musí to být velké nervy, což jsem rád, že nás to minulo, i když jsme museli makat až do úplně posledního kola. 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy