SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Vánoční hokej 2017 má už termín. Hlaste se!


Tradiční vánoční hokej zichoveckých hráčů a příznivců, ať již bývalých či současných, který píše svoji historii již od roku 2000, zná již svůj letošní termín. Je jím pátek 29. prosince. Úvodní buly bude vhozeno v 16:30hod. Všichni, kdo máte chuť se mezi svátky na devadesát minut sklouznout a užít nějakou tu legraci se můžete začít hlásit. 

 

 

Nahoře zleva: Király, Snovický, Čerman, Macák, Baroch, Červenka, Kerner, Baňka, Bernášek P, Vokal, Hauner, Bernášek J, Richtr M, Soukup, Kučera, Richtr D.

Dole zleva: Jelen, Kokeš, Křivánek                      

                                                                                                                                                                                                                       foto: Roman Novák, prosinec 2016

 

Svoje dostaveníčko na konci roku si tradičně na zimním stadionu ve Slaném dávají bruslící fotbalisté (současní či bývalí) a příznivci našeho klubu. Po devadesátiminutovém mači je nezbytnou součástí akce i pozápasová tiskovka v místní restauraci.

 

A tak všichni kdo máte chuť si jít letos zabruslit, přihlaste se přímo hlavnímu organizátorovi akce, kterým je tradičně Martin Vidlička Richtr na tel. 606485119 nebo sem na diskuzi.

 

Mač se uskuteční v případě, že bude alespoň 20 zájemců. Věk, pohlaví, výbava nejsou omezeny. Startovné na osobu podle počtu hráčů, cca 200 Kč.

 

 

   
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš12
Hartman Michael6
Rubeš Ondřej3
Červenka Marek2
Dvořák Marek2
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy