SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Po kraji zná svůj program i okresní fotbal


Složení našich skupin:

 

A tým, III.B třída (pět nových týmů)

1.

 Zvoleněves

2.

 Blevice

3.

 Otvovice

4.

 Neuměřice A

5.

 Zichovec A

6.

 Tuřany

7.

 Koleč

8.

 Dřetovice

9.

 Olovnice

10.

 Uhy

11.

 Černuc B

12.

 Žižice

13.

 Stehelčeves

14.

 Knovíz

 

První mistrovské utkání: v sobotu 26.8. od 17hod. proti Sokolu Uhy

 

B tým, IV třída (jedna skupina, původně mělo být 15 mužstev, ale Bratronice B odstoupily)

1.

 Kačice

2.

 Třebichovice

3.

 Kamenné Žehrovice B

4.

 Neuměřice B

5.

 Zichovec B

6.

 Vinařice B

7.

 Zákolany

8.

 Pchery

9.

 Družec B

10.

 Pozdeň B

11.

 Zlonice B

12.

 Velké Přítočno B

13.

 Dubí B

14.

 Pletený Újezd

 

První mistrovské utkání: v neděli 27.8. od 17hod. proti Slavoji Pozdeň B

 

Starší žáci, okresní přebor

1.

 Unhošť

2.

 Vinařice

3.

 volný los

4.

 Libušín

5.

 Zichovec

6.

 Doksy

7.

 Slovan Kladno

8.

 Hostouň

9.

 Tuchlovice

10.

 Stehelčeves

11.

 Velvary

12.

 Lhota

 

První mistrovské utkání: v sobotu  2.9. od 10:15 v Tuchlovicích

 

Kompletní rozpis všech našich mužstev bude v nejbližších dnech zveřejněn v sekci ROZPIS UTKÁNÍ.

 

Další důležité informace z losovacího aktivu:

-  soupisky A mužstev musí být v elektronické podobě zaslány na OFS do 24.8.

-  hlavním sekretářem OFS je nově Martin Hlavnička (dříve František Běhounek)

-  šéfem komise rozhodčích je nově Adam Kindl (dříve Rostislav Rubeš)

- obsazovací úsek rozhodčích má na starosti nadále Martin Cílek

- všechna přítelská utkání ve všech věkových kategoriiích je nutno nahlásit na OFS, ale rozhodčí si mohou kluby zajistit samy

- odpykání trestu hráče uplyne až po odstání si trestu v mužstvu za které byl vyloučen. Příklad: hráč je vyloučen v sobotu za A tým a dostane 1 zápas. Automaticky v neděli nesmí za B. Ale  o  následujícím víkendu si v sobotu odstojí trest v A a v neděli může již hrát za B.  




Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Dvořák Marek11
Dragoun Michal 8
Forster Hugo6
Snovický Jan4
Červenka Marek3
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy