SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Ohlédnutí trenérů dorostu za uplynulou sezónou


Právě končící sezóna byla pro celý náš klub historická. Poprvé jsme prostřednictvím mužstva dorostu nakoukli do krajské soutěže. A nebylo to nakouknutí ledajaké. Tým se až do posledních kol pral o vítězství v 1.A třídě. Ohlédnutí za končící sezónou připravili pro náš web trenéři Michael Hartman a Martin Vokřál.

 

 

Minulou sezónu se nám podařilo něco, co se na SK Zichovci ještě žádnému týmu nepodařilo - postoupit do krajské 1. A třídy.

 

Do soutěže, která byla pro nás velká neznámá, jsme vstoupili utkáním s FK Roztoky vítězně 9:2. Tím nám všem spadl velký kámen ze srdce, nikdo nečekal až takový začátek. A hned v dalším kole jsme zvítězili vysoko na hřišti v Kněževsi (7:1). První prohra přišla dokonce až v jarní části sezóny, a to na hřišti v Hostouni v poměru 4:1. Prohra s tabulkově slabším soupeřem nás velmi mrzela, ale takový už je fotbal.

 

Celou sezonu se nám vedlo náramně, ale bohužel v některých zápasech jsme zbytečně ztráceli body v posledních minutách. Například doma s Baníkem Švermov, kdy soupeř srovnával v posledních sekundách zápasu na 3:3. To samé se nám stalo opět doma s prvním týmem tabulky,  Slovanem Velvary, kdy hráč hostujícího týmu srovnával v poslední minutě nechytatelnou střelou. Byly to pro nás ztracené body, které nás stály vítězství v soutěži.

 

Celkově ale sezonu hodnotíme jako velice úspěšnou, protože 3 místo je více než uspokojivé.

 

Kluci, kteří se na tom podíleli, pracovali tvrdě na trénincích i v zápasech.

Někteří hráči podávali vynikající výkony jako třeba Jiří Falcník, který v několika zápasech podržel svými zákroky celý tým. Ale byli tam i další kluci, kteří v zápasech nechali všechno, i když se ne pokaždé dařilo. Těmi byli Dan Havlovec, Michal Tygl, Luboš Pospíšil, Zdeněk Kutil, Jan Macák, Václav Baňka.

Ale nejvíce musíme vyzdvihnout našeho nejlepšího útočníka Ondřeje Rubeše, který se stal nejlepším střelcem týmu už třetí rok za sebou (a letos byl i nejlepším střelcem celé soutěže). Ondra dřel na trénincích a hlavně v zápasech, i když se nám nedařilo herně.

 

Milým překvapení sezóny jsou dva hráči, Ondřej Veltruský a Vojtěch Snop, kteří přišli z žáků první rok do dorostu a hned do krajské soutěže. Oba hráli velice dobře a zodpovědně celou sezónu a stali se oporami mužstva.

Dále také nesmíme zapomenout na ostatní -  Honzu Kutila, Rosťu Rubeše, Pavla Zemana, Adama Dudu, Radka Millera, Honzu Šindlera a Filipa Pinďáka. Ti sice nedostávali tolik prostoru jako jiní, ale vždy se snažili přispět k úspěchu týmu, což je velice pozitivní.

 

V sobotu budeme uzavírat tuto sezónu, kdy nás čeká poslední zápas pod naším vedením - Martinem Vokřálem, Michaelem Hartmanem, Václavem Baňkou a Pavlem Bernáškem. Věříme, že zápas se čtvrtým týmem tabulky SK Kročehlavy zvládneme a užijeme si tak poslední vítězství v téhle sezoně. Děkujeme všem divákům, kteří nás podporovali celou sezonu a i v sobotu SKZ DO TOHO!

 

  

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy