SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Jak v příští sezóně?


Měsíc červen není jen obdobím, kdy ve fotbalových soutěžích vrcholí postupové či záchranářské boje. Je to také měsíc, kdy kluby musí odeslat přihlášky svých týmů do soutěží pro příští ročník. V našem klubu nastane od příští sezóny několik změn, se kterými bychom vás nyní rádi seznámili.

 

 

Začněme od žáků.

Mužstvo starších žáků opustí přestupem do vyšší věkové kategorie (dorostu) hned 9 hráčů ročníku 2002.

Reálně by tak hrozilo, že většina těchto hráčů by si v dorostu v příští sezóně příliš nezahrála.

 

Z tohoto důvodu se vedení klubu, spolu s trenéry všech mužstev, domluvilo, že u mužstva dorostu dojde k přeřazení několika hráčů již i z ročníku 1999 do kategorie dospělých. Tedy kromě ročníku 1998, který vychází  z dorostu po sezóně automaticky (4 hráči), i ti hráči z ročníku 1999, kteří již za A tým v průběhu jara také nastupovali (rovněž 4 hráči). Z dorostu tak vyjde prakticky stejný počet hráčů, který do mužstva přijde z žáků.

 

A protože těmito posuny se v konečném důsledku i razantně navýší počet hráčů v kategorii dospělých (+ dva hráči dospělých se vrací po dlouhodobém zranění a jeden z „hostování“, bylo rozhodnuto o založení B mužstva pro příští sezónu.

 

Hráčské uplatnění v našem klubu tak budou mít všichni hráči a bude na nich, do jakého týmu se výkonnostně začlení. Pro úplnost jen dodejme, že přihláška dorostu do krajské 1.A třídy již byla podána (termín v kraji byl do konce května).

 

Ke změnám dochází i u obsazení realizačních týmů jednotlivých mužstev. Dosavadní trenéři dorostu Michael Hartman a Martin Vokřál se připojí k Romanu Dragounovi a rozšíří trenérský tým A mužstva. Mužstvo starších žáků a dorostu povede jako trenér Václav Doksanský, kterému budou pomáhat Josef Plechatý a Jan Pecinka. Vedení B mužstva budou zabezpečovat Pavel Bernášek a Václav Baňka, kteří v těchto rolích dosud působili u dorosteneckého mužstva.

 

Pokud tedy v červnu nedojde k nějakým neočekávaným změnám v kádrech jednotlivých mužstev, přihlásí náš klub do ročníku 2017-2018 dvě mládežnická mužstva (starší žáky a dorost) a dvě mužstva dospělých (A a B tým).

   
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy