SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Fotbalový svátek je tady. Dorost hostí Slovan Kladno


Dva dosud neporažené týmy v dorostenecké 1.A třídě změří v sobotu své síly na fotbalovém hřišti v Zichovci. Ve šlágru kola přivítají naši dorostenci Slovan Kladno. Rozhodně si tento zápas nenechte ujít.

 

V podzimním klání na Slovanu Kladno (1:1) vyrovnával Luboš Pospíšil (č.9).

 

Připomeňme si, že v podzimní části se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V aktuální tabulce 1.A třídy se v jejím čele osamostatnily tři týmy – Slovan Velvary (33 bodů), SK Zichovec (33) a Slovan Kladno (30 a zápas k dobru). Až za nimi s odstupem jedenácti bodů následují SK Kročehlavy (22). Je tedy jisté, že vítěz krajské soutěže vzejde z této trojice. Náš tým má na jaře jak se Slovanem Kladno, tak se Slovanem Velvary výhodu domácího prostředí a tudíž i opticky nejvýhodnější pozici.

Bude tomu tak? První krůček může mužstvo udělat již nyní v sobotu, 15.4, kdy v tradičním čase 10:15 bude zahájen šlágr kola.

Přijďte i Vy povzbudit náš tým.

 

Zápas otevře bohatý víkendový program na našem hřišti. Odpoledne od 17hod. bude A tým hostit Sokol Uhy a v neděli dopoledne se doma představí oba naše žákovské týmy - starší žáci v 9hod. (TJ Unhošť) a v 11hod. mladší žáci (SK Kačice).

 

ZICHOVEC DO TOHO!
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš12
Hartman Michael6
Rubeš Ondřej3
Červenka Marek2
Dvořák Marek2
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy