SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Fotbalový svátek je tady. Dorost hostí Slovan Kladno


Dva dosud neporažené týmy v dorostenecké 1.A třídě změří v sobotu své síly na fotbalovém hřišti v Zichovci. Ve šlágru kola přivítají naši dorostenci Slovan Kladno. Rozhodně si tento zápas nenechte ujít.

 

V podzimním klání na Slovanu Kladno (1:1) vyrovnával Luboš Pospíšil (č.9).

 

Připomeňme si, že v podzimní části se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V aktuální tabulce 1.A třídy se v jejím čele osamostatnily tři týmy – Slovan Velvary (33 bodů), SK Zichovec (33) a Slovan Kladno (30 a zápas k dobru). Až za nimi s odstupem jedenácti bodů následují SK Kročehlavy (22). Je tedy jisté, že vítěz krajské soutěže vzejde z této trojice. Náš tým má na jaře jak se Slovanem Kladno, tak se Slovanem Velvary výhodu domácího prostředí a tudíž i opticky nejvýhodnější pozici.

Bude tomu tak? První krůček může mužstvo udělat již nyní v sobotu, 15.4, kdy v tradičním čase 10:15 bude zahájen šlágr kola.

Přijďte i Vy povzbudit náš tým.

 

Zápas otevře bohatý víkendový program na našem hřišti. Odpoledne od 17hod. bude A tým hostit Sokol Uhy a v neděli dopoledne se doma představí oba naše žákovské týmy - starší žáci v 9hod. (TJ Unhošť) a v 11hod. mladší žáci (SK Kačice).

 

ZICHOVEC DO TOHO!
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy