SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Pojďme to změnit. Společně


Poslední dva domácí zápasy našeho A mužstva se dohrávaly ve velmi vypjatých emocích. To vedlo vedení našeho klubu, před dalším domácím kláním, k učinění této výzvy. Je určena nejen divákům, ale i nám funkcionářům. Dělat fotbal v atmosféře posledních dvou domácích zápasů by totiž nikoho asi dlouho nebavilo.

 

                                           Ilustrační foto.

 

Vedení klubu si velmi váží početných diváckých návštěv na našich domácích zápasech a věříme, že i nadále v takto velkém počtu budou diváci na fotbal v Zichovci chodit.

 

Kriticky si ale přiznejme, že chování některých našich diváků a i funkcionářů směrem k rozhodčím, soupeři, hostujícím funkcionářům či i vůči našim hráčům bylo, zejména v posledních dvou domácích zápasech, doslova vulgární.

 

Uvědomme si, prosím, všichni společně, že nervozita se logicky přenáší z hlediště na hřiště, na hráče a i na rozhodčí. Nikdo týmu nepomůže urážlivým chováním vůči rozhodčímu. Naopak. Ani v jednom inkriminovaném zápase (Žižice, Velvary), rozhodčí zápas neovlivnili a oba (Jandák a Vlaštovička) pískali velmi dobře. Oba však museli během zápasu umravňovat některé diváky či dokonce i funkcionáře a snést řadu urážek na vlastní osobu. Navíc, jak jsme následně zjistili, bylo chování diváků vůči rozhodčím při těchto dvou zápasech projednáváno i na komisi rozhodčích OFS.

 

Asi nikdo z nás nechceme, aby se domácí zápasy Zichovce staly pro rozhodčí nechtěnými, a staly se pro ně "za trest". Kazí to celkovou prezentaci našeho klubu.

 

Proto pojďme společně od následujícího domácího utkání změnit chování vůči rozhodčím a soupeři při vypjatých situacích, které určitě zase přijdou. Nenechme se unést emocemi. Je to jen a jen na nás. Konec konců vždyť nakonec jde vlastně stejně jen o fotbal.

 

Všechna naše mužstva nám dělají obrovskou radost. Tak pojďme si ji užít.

 

Děkujeme vám. 

 

Vedení klubu.
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš12
Hartman Michael6
Rubeš Ondřej3
Červenka Marek2
Dvořák Marek2
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy