SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Pojďme to změnit. Společně


Poslední dva domácí zápasy našeho A mužstva se dohrávaly ve velmi vypjatých emocích. To vedlo vedení našeho klubu, před dalším domácím kláním, k učinění této výzvy. Je určena nejen divákům, ale i nám funkcionářům. Dělat fotbal v atmosféře posledních dvou domácích zápasů by totiž nikoho asi dlouho nebavilo.

 

                                           Ilustrační foto.

 

Vedení klubu si velmi váží početných diváckých návštěv na našich domácích zápasech a věříme, že i nadále v takto velkém počtu budou diváci na fotbal v Zichovci chodit.

 

Kriticky si ale přiznejme, že chování některých našich diváků a i funkcionářů směrem k rozhodčím, soupeři, hostujícím funkcionářům či i vůči našim hráčům bylo, zejména v posledních dvou domácích zápasech, doslova vulgární.

 

Uvědomme si, prosím, všichni společně, že nervozita se logicky přenáší z hlediště na hřiště, na hráče a i na rozhodčí. Nikdo týmu nepomůže urážlivým chováním vůči rozhodčímu. Naopak. Ani v jednom inkriminovaném zápase (Žižice, Velvary), rozhodčí zápas neovlivnili a oba (Jandák a Vlaštovička) pískali velmi dobře. Oba však museli během zápasu umravňovat některé diváky či dokonce i funkcionáře a snést řadu urážek na vlastní osobu. Navíc, jak jsme následně zjistili, bylo chování diváků vůči rozhodčím při těchto dvou zápasech projednáváno i na komisi rozhodčích OFS.

 

Asi nikdo z nás nechceme, aby se domácí zápasy Zichovce staly pro rozhodčí nechtěnými, a staly se pro ně "za trest". Kazí to celkovou prezentaci našeho klubu.

 

Proto pojďme společně od následujícího domácího utkání změnit chování vůči rozhodčím a soupeři při vypjatých situacích, které určitě zase přijdou. Nenechme se unést emocemi. Je to jen a jen na nás. Konec konců vždyť nakonec jde vlastně stejně jen o fotbal.

 

Všechna naše mužstva nám dělají obrovskou radost. Tak pojďme si ji užít.

 

Děkujeme vám. 

 

Vedení klubu.
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Dvořák Marek14
Dragoun Michal 8
Forster Hugo6
Snovický Jan5
Červenka Marek4
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy