SK Zichovec

SK ZICHOVEC

O víkendu startují mistrovské soutěže


Hned dopolední zápas v 10:15 bude divácky velmi atraktivní. Naši dorostenci budou mít premiéru v krajské 1. A třídě, když přivítají tým z Prahy-západ SK Roztoky. Odpoledne od 17 hod. potom odstartuje novou mistrovskou sezónu 2016/2017 náš A tým v utkání s Blevicemi. Mladší a starší žáci pak naváží v týdnu následujícím.

 

Již v sobotu opět ožije zichovecký areál boji o mistrovské body.

 

Letní období patří tradičně nejen fotbalové přípravě jednotlivých týmů na novou sezónu, ale také hráčským přesunům.

 

I díky novému přestupnímu řadu, kdy již není možné hostovat ale pouze přestupovat a kdy řada platných hostování musela být přeměněna v přestup, zaznamenal náš klub rekordních 28 hráčských přesunů v rámci jednoho přestupního období.

 

Letní přestupní termín sice končí až 22.9, ale již nyní, před ostrým startem nové sezóny, Vám přinášíme přehled všech dosavadních změn podle jednotlivých mužstev.

 

A tým

Příchody:

Michal Dragoun (z FK Mladá Boleslav, dosud hostování)

Martin Vokřál (z SK Slaný, dosud hostování)

Marek Krček (z SK Slaný, dosud hostování)

Vít Landvojtovič (z SK Slaný, dosud hostování)

Lukáš Milka (ze Sokola Jedomělice)

Lukáš Vokřál (ze Sokola Tuřany, dosud hostování)

Dominik Vokal (ze Sokola Tuřany, dosud hostování)

Vojtěch Smrž (ze Sokola Tuřany, dosud hostování)

Stanislav Milka (konec hostování v Sokole Tuřany)

Lukáš Petrášek (nově zaregistrován)

 

Odchody:

David Procházka (do SK Slaný)

Jaroslav Petržilka (do Slavoje Pozdeň)

Lukáš Mansfeld (do Slavoje Pozdeň)

Martin Kostka (do Sokola Knovíz)

Josef Krahulík (do Sokola Panenský Týnec)

 

Dorost

Příchody:

Daniel Havlovec (z SK Zlonice, dosud hostování)

Zdeněk Kutil (ze Sokola Klobuky, dosud hostování)

Jan Kutil (ze Sokola Klobuky, dosud hostování)

Jiří Falcník (ze Slavoje Pozdeň, dosud hostování)

Martin Šebesta (ze Slavoje Pozdeň, dosud hostování)

Radek Miller (ze Slavoje Pozdeň, dosud hostování)

 

Odchody:

Tomáš Beneš (do SEKO Louny)

Josef Dundr (do SK Slaný)

Pavel Zeman (do Sokola Hrdlív)

Josef Sekal (do SK Cítoliby)

 

Žáci

Příchody:

Jan Douša (z FK Brandýsek)

Michal Špalek (z FK Brandýsek)

 

Odchody:

Lukáš Pospíšil (do SK Kladno)

 

 

 

 




Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Dvořák Marek11
Dragoun Michal 8
Forster Hugo6
Snovický Jan4
Červenka Marek3
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy