SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Josef Mansfeld se vrací do Zichovce. Přiveze svoji Pozdeň.


O tom, že čas běží jako voda netřeba polemizovat. Vždyť v sobotu se půjde již na poslední kolo soutěžního ročníku 2016-2017. A samotný závěr nemůže být pro diváka zajímavější. V Zichovci se na trenérskou lavičku, tentokráte ale u hostujícího týmu, znovu postaví Josef Mansfeld.

 

V posledním vzájemném utkání se na podzim radovali z výhry pozdeňstí hráči (3:1).             foto Nikoln 

 

Trenér, který zažil se Zichovcem tři roky v okresním přeboru, působil následně jeden rok u lounské rezervy a od letošního jara vede pozdeňské první mužstvo.

 

Zajímavostí utkání ale bude i to, že na té domácí bude stát jeho vrstevník a rodák ze stejné vesnice, Hořešovic, Roman Dragoun. Zkrátka derby jak má být.

 

Hosté jsou mužstvem jara a se ziskem 27 jarních bodů, kdy dokázali porazit i oba dva první týmy, půjdou do utkání jako mírní favorité. Tedy i přesto, že v tabulce ztrácí na pátém místě dva body na náš tým.

 

Naši hráči jim ale určitě budou chtít cestu za třemi body co nejvíce znepříjemnit a to i přesto, že domácí kouč bude muset, z důvodu celé řady hráčských omluvenek, povolat na výpomoc více dorostenců než obvykle.

 

Pořadatelé utkání by pak rádi prolomili v tomto zápase divácký rekord z utkání s Viktorií Černuc z 18. kola. Přispějte k tomu i vy!

 

A pokud se můžeme odvážit udělat i mírnou prognózu do blízké budoucnosti, mohla by v příští sezóně obě mužstva svádět boj i o ještě vyšší patro v tabulce, než o to čtvrté jako letos.  

 

Ať už jste ze Zichovce, Pozdně či blízkého okolí, přijďte v sobotu povzbudit ten svůj tým a užít si ten správný závěr fotbalové sezóny!

Začíná se v 17 hod.

 

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš12
Hartman Michael6
Rubeš Ondřej3
Červenka Marek2
Dvořák Marek2
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy