SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Dorost vyhrál okresní přebor. Zichovec tak bude kopat kraj!


Nedělním vítězstvím na hřišti Sokola Hrdlív potvrdilo naše mužstvo očekávané vítězství v okresním přeboru. Tři kola před koncem již nemůže být nikým dostiženo a to znamená, že v příští sezóně bude mužstvo kopat krajskou 1.A třídu.

 

Nedělní děkovačka fanouškům týmu po skončení utkání v Hrdlívě.          (foto nikoln)

 

Ve více jak osmdesátileté historii našeho klubu se tak stalo i prvním mužstvem, které této mety dosáhlo. Mužstvu patří nejen naše gratulace, ale i poděkování za skvělou reprezentaci klubu a obce.

Již po skončení loňské sezóny bylo zřejmé, že letos by mužstvu postup neměl uniknout. Tři kola před koncem tak tým splnil svůj cíl dokonce s předstihem. Jedno je jasné. Další rok ve stejné soutěži by mužstvu už nic fotbalově nedal. Pokud se má herně posunout dál, je postup do krajské soutěže tím správným krokem.

Navíc do mužstva přejde z žáků silný ročník 2001 a kádr by tak měl čítat přes dvacet hráčů.

Potěšující je i ta skutečnost, že se nejedná o poměrně častý „klasický“ typ dorosteneckého mužstva, které by se scházelo jen k zápasům, na které by se hráči navíc zpravidla spíše jen omlouvali.

Naopak. Trenéři Michael Hartman a Martin Vokřál vtiskli týmu tréninkový řád a cíl, za kterým si mužstvo šlo. Velmi často se tak spíše nedostávalo mužstvu náhradních dresů než hráčů.

Pěkné výkony těšily samozřejmě i rodiče, kteří s mužstvem žijí a hlasitě ho povzbuzují.

Celkově divácké návštěvy byly často srovnatelné s prvním mužstvem.

Nyní mužstvo čekají poslední tři mistrovské zápasy. Ty první dva odehraje doma.

Přijďte tedy týmu dorostu ještě dvakrát doma zafandit a poděkovat mu tak za krásnou fotbalovou sezónu a poblahopřát k postupu do krajské soutěže.

Zaslouží si to!

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy