SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Žáci ve středu zamíří do sladké Francie. Již posedmé.


EUROP`Foot 2016 je název tradičního žákovského mezinárodního turnaje ve francouzském Nantes. Již posedmé nebudou na akci, které se zúčastní 32 mužstev, chybět ani naši žáci. Vstříc sladké Francii se mužstvo vydá ve středu 11.5. v 15hod.

 

Společné foto z posledního turnaje v Nantes v roce 2015.

 

Tradice naší účasti vlastně vznikla poněkud náhodně. Původní nabídku dostal jeden velký klub z našeho okresu, ale na akci si úplně netroufl a při mistrovském utkání s našimi žáky se o turnaji zmínil před trenérem našeho mužstva. Ten nabídku účasti přijal a zrodila se tak letitá tradice. Kromě naší účasti ve Francii uspořádal trenér Václav Doksanský i tři mezinárodní turnaje u nás.

 

Letos naše žákovské mužstvo potká ve skupině týmy Élan de Gorges, Vesprem a GJ Entente du Vignoble. To bude v sobotu. O den později se potom bude hrát na stadionu v Nantes o konečné umístění.

 

Nejen fotbal ale bude náplní daleké cesty. Cestou na turnaj se tým zastaví ve čtvrtek na celodenní prohlídce Paříže i s návštěvou Eiffelovy věže a v pátek dorazí mužstvo až na západní pobřeží Francie k Atlantiku v Pornicu.

 

Hráči stráví první přejezdovou noc ze středy na čtvrtek v autobuse. Tu druhou budou ubytováni v F1 a po dobu turnaje budou spát v rodinách.

 

Na turnaji mužstvo vyzkouší zbrusu nové dresy, které ve svých barvách nechal týmu vyrobit Zichovecký pivovar.

 

Tak šťastnou cestu a přejeme vám spoustu krásných zážitků, týme!

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy