SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Dorost čeká v sobotu před obědem možná klíčový duel


Hlavní pozvánka na víkendový fotbal patří tentokráte dorostu. Naše mužstvo (1. místo, 39 bodů) přivítá na svém hřišti největšího rivala v boji o vítězství v okresním přeboru – Sokol Smečno (2. místo, 34 body). Pokud mužstvo zápas zvládne, učiní tak, před zbývajícími pěti zápasy, rozhodující krok. Pokud zaváhá, rozhodne se tak pravděpodobně až v posledním duelu sezóny 12.6. právě ve Smečně.

 

    Radost dorostenců může být v sobotu hned dvojnásobná.         (foto nikoln)

 

Vzhledem k nižšímu počtu mužstev v soutěži se hraje čtyřkolovým systémem, což znamená, že se všichni soupeři potkají během sezóny hned čtyřikrát. Na podzim naši dorostenci zvládli s přehledem domácí zápas proti neúplnému soupeři 5:0. V posledním podzimním kole pak ale ve Smečně podlehli 5:4. Bylo to dosud jediné zaváhání našich dorostenců v celé soutěži. Smečenští doposud ztratili body prohrou na penalty v Hostouni (2:1), prohrou v Zichovci (5:0), prohrou na penalty ve Stochově (4:3) a prohrou na penalty doma s Družcem (4:5).

 

V případě sobotní výhry by náš dorost odskočil soupeři na rozdíl osmi bodů, což by při současné výkonnosti mužstva byl pravděpodobně již nesmazatelný náskok.

Přijďte se tedy v sobotu podívat na utkání víkendu a povzbudit naše hráče.

Začíná se v 10:15hod.

 

 

Víkendový program našich dalších mužstev:

 

Slavoj Zvoleněves – SK Zichovec (A mužstvo, sobota 17:00hod.)

SK Vinařice – SK Zichovec (žáci, neděle 10:15hod.)

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš12
Hartman Michael6
Rubeš Ondřej3
Červenka Marek2
Dvořák Marek2
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy