SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Čtvrtý s druhým aneb Zichovec vers. Koleč.


Pravděpodobně nejatraktivnější duel víkendového programu naší skupiny se bude hrát v Zichovci, kde náš tým změří síly s druhým mužstvem tabulky. FC Koleč ztrácí pouhý bod na lídra soutěže a její výsledky budí respekt. Zápas nám může sloužit i jako domácí generálka před zápasem jara, který se bude hrát na našem hřišti za čtrnáct dní. 

 

          Lukáš Vokřál (vlevo) vyléčil výron a stihne tak i jarní odvetu s Kolčí.   (foto nikoln)       

 

Kopaná v Kolči má letitou historii, podobně jako v Zichovci. Klub byl založen již v roce 1931. Prošel si dvouletou fotbalovou odmlkou v letech 1961-1963, kdy byla činnost klubu přerušena. Největších úspěchů se klub dočkal v letech 2000-2003, kdy se v obci kopal krajský přebor. V nedávné minulosti pak ale následoval pád až do nejnižší soutěže IV. třídy. V posledním období je ale kopaná v Kolči opět na vzestupu a v rozehrané sezóně je aktuálně druhá pouhý bod za první Černucí, na jejímž hřišti pak na podzim dokázala dokonce vyhrát.

Nám by se tak v sobotu velmi hodila naše forma ze vzájemného podzimního duelu, kdy jsme po pravděpodobně nejvydařenějším letošním výkonu zvítězili na hřišti našeho sobotního soka 1:0. Jedinou branku zápasu tehdy obstaral Michal Dragoun výstavním volejem po trestném kopu Davida Procházky.

Trenér Roman Dragoun by měl mít v sobotu k dispozici stejný hráčský kádr, který přivezl zaslouženě tři body z Tuřan. Tedy opět již i s navrátilci Janem Snovickým (lehká viróza) a Lukášem Vokřálem (výron kotníku). V sestavě by neměli rovněž chybět i Vlasta Kolbuch a Vít Landvojtovič, kteří měli o víkendu vydařenou vítěznou premiéru v dresu SKZ.

Jako fotbalový předkrm se bude na našem hřišti servírovat utkání dorostů Zichovec – Hrdlív od 10:15hod. Při současné výkonnosti našeho dorosteneckého týmu se dají očekávat další gólové hody.

 

 

 

Výsledky týmu FC Koleč v letošní sezóně:

                                               

 

 

 

 

Otvovice

-

Koleč

2:4 a 1:3

Koleč

-

Neuměřice

8:0 a 1:3

Stehelčeves

-

Koleč

0:2 a 2:5

Koleč

-

Zichovec

0:1 a ??

Blevice

-

Koleč

0:2

Koleč

-

Pozdeň

2:0

Knovíz

-

Koleč

3:1

Koleč

-

Uhy

4:0

Tuřany

-

Koleč

1:2

Velvary B

-

Koleč

3:0

Koleč

-

Smečno

3:4 np

Černuc

-

Koleč

0:3

Koleč

-

Zvoleněves

3:2

 

Víkendový program našich dalších mužstev:

 

SK Zichovec  – Sokol Hrdlív (dorost, sobota 10:15hod.)

SK Zichovec  - Baník Stochov (žáci, neděle 10:15hod.)

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie Vstup do fotogalerie
Odkazy