SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Derby v Pozdni zakončí podzim


Udělejte si v sobotu po obědě ve dvě hodiny na dvě hodiny čas. Letní  fotbalový los nemohl pro diváky dopadnout lépe. Na samotný závěr podzimu jim přichystal opravdovou fotbalovou lahůdku – místní derby Pozdeň – Zichovec.

Zápasy těchto soupeřů mají vždy pěknou diváckou kulisu a nejinak by tomu mělo být i tentokráte. Tak snad jen to počasí aby ještě vydrželo.

 

(Lukáš Mansfeld ještě v zichoveckém dresu v utkání proti FK Peruc, 15.3.2014)

 

Zápasy jsou pikantní nejen blízkou vzdáleností obou vesnic, ale především také díky poměrně častým hráčským přesunům mezi oběma kluby.

Nedávno jsme v zichoveckém dresu mohli vídat pozdeňské hráče Lukáše Mansfelda, Jiřího Erbu či Miroslava Cífku. První dva jmenované pravděpodobně v sobotu uvidíme nastoupit proti nám a hlavně Jiřímu Erbovi se po jeho návratu zpět do Pozdně střelecky daří právě v zápasech proti Zichovci. Dlouholetou tradici pak má i spolupráce mezi oběma oddíly na úrovni mládeže.

Po odehraných dvanácti kolech jsou pozdeňští se ziskem šestnácti bodů na devátém místě. My jsme se po vítězství nad Blevicemi a zaváhání Tuřan ve Zvoleněvsi vyhoupli na druhé místo. A protože i první Černuc zaváhala, poskytla nám tak šanci případně zůstat v kontaktu s lídrem i pro úvod jara. Jak s touto šancí naložíme, uvidíme v sobotu.

Zapomeňme ale raději rychle na tabulku, protože derby rozhodně nemá favorita. Mějme spíše stále na paměti naše nepovedené vystoupení na letošním letním turnaji v Pozdni (5:0), či jarní výprask v mistrovském utkání (6:2). Máme opravdu co napravovat.   

 

Začátek zápasu je ve 14:00 (!)

 

Dosavadní výsledky Slavoje Pozdeň:

 

Blevice

-

Pozdeň

3:2 pk

Velvary B

-

Pozdeň

1:4

Pozdeň

-

Knovíz

7:3

Uhy

-

Pozdeň

1:2

Pozdeň

-

Tuřany

0:1

Koleč

-

Pozdeň

2:0

Pozdeň

-

Smečno

5:1

Černuc

-

Pozdeň

5:0

Pozdeň

-

Zvoleněves

2:4

Otvovice

-

Pozdeň

6:2

Pozdeň

-

Neuměřice

0:1

Stehelčeves

-

Pozdeň

0:1

 

 

 

 

Víkendový program našich dalších mužstev:

 

FK Brandýsek  - SK Zichovec (žáci, neděle 10:15hod.)

Dorost a přípravka již ukončili podzimní část sezóny.

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš 7
Hošek Michal3
Vébr Ondřej3
Červenka Marek2
Vaněk Jaroslav2
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie

Odkazy