SK Zichovec

SK ZICHOVEC

Derby v Pozdni zakončí podzim


Udělejte si v sobotu po obědě ve dvě hodiny na dvě hodiny čas. Letní  fotbalový los nemohl pro diváky dopadnout lépe. Na samotný závěr podzimu jim přichystal opravdovou fotbalovou lahůdku – místní derby Pozdeň – Zichovec.

Zápasy těchto soupeřů mají vždy pěknou diváckou kulisu a nejinak by tomu mělo být i tentokráte. Tak snad jen to počasí aby ještě vydrželo.

 

(Lukáš Mansfeld ještě v zichoveckém dresu v utkání proti FK Peruc, 15.3.2014)

 

Zápasy jsou pikantní nejen blízkou vzdáleností obou vesnic, ale především také díky poměrně častým hráčským přesunům mezi oběma kluby.

Nedávno jsme v zichoveckém dresu mohli vídat pozdeňské hráče Lukáše Mansfelda, Jiřího Erbu či Miroslava Cífku. První dva jmenované pravděpodobně v sobotu uvidíme nastoupit proti nám a hlavně Jiřímu Erbovi se po jeho návratu zpět do Pozdně střelecky daří právě v zápasech proti Zichovci. Dlouholetou tradici pak má i spolupráce mezi oběma oddíly na úrovni mládeže.

Po odehraných dvanácti kolech jsou pozdeňští se ziskem šestnácti bodů na devátém místě. My jsme se po vítězství nad Blevicemi a zaváhání Tuřan ve Zvoleněvsi vyhoupli na druhé místo. A protože i první Černuc zaváhala, poskytla nám tak šanci případně zůstat v kontaktu s lídrem i pro úvod jara. Jak s touto šancí naložíme, uvidíme v sobotu.

Zapomeňme ale raději rychle na tabulku, protože derby rozhodně nemá favorita. Mějme spíše stále na paměti naše nepovedené vystoupení na letošním letním turnaji v Pozdni (5:0), či jarní výprask v mistrovském utkání (6:2). Máme opravdu co napravovat.   

 

Začátek zápasu je ve 14:00 (!)

 

Dosavadní výsledky Slavoje Pozdeň:

 

Blevice

-

Pozdeň

3:2 pk

Velvary B

-

Pozdeň

1:4

Pozdeň

-

Knovíz

7:3

Uhy

-

Pozdeň

1:2

Pozdeň

-

Tuřany

0:1

Koleč

-

Pozdeň

2:0

Pozdeň

-

Smečno

5:1

Černuc

-

Pozdeň

5:0

Pozdeň

-

Zvoleněves

2:4

Otvovice

-

Pozdeň

6:2

Pozdeň

-

Neuměřice

0:1

Stehelčeves

-

Pozdeň

0:1

 

 

 

 

Víkendový program našich dalších mužstev:

 

FK Brandýsek  - SK Zichovec (žáci, neděle 10:15hod.)

Dorost a přípravka již ukončili podzimní část sezóny.

 
Zpět na hlavní stranu
Rozpis utkání
Výsledky
Střelci
Pospíšil Luboš 10
Vébr Ondřej9
Hošek Michal6
Pecinka Matěj6
Hulcr Michal5
Více
Fotogalerie
Vstup do fotogalerie

Odkazy